UFO: Tego racjonalnie nie wyjaśnisz

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO: Tego racjonalnie nie wyjaśnisz

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Temat UFO intryguje od ponad 65 lat i co jakiś czas wraca jak bumerang. Nikomu nie śpieszy się jednak z wyjaśnieniem tej zagadki, a szczególnie tych przypadków, które mogą być dowodem na to, że „latające spodki” istnieją naprawdę. Oto pięć historii mocno dających do myślenia.



WIĘCEJ W ARTYKULE P. CIELEBIASIA
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO: Tego racjonalnie nie wyjaśnisz

Post autor: azor »

Tak, ale to tylko zaledwie ''oddech'' bo dobrze wiemy, że było masę często o niebo lepszych zdarzeń związanych z UFO choćby z Polski. Szukamy po świecie a u siebie mamy arcyciekawe zdarzenia ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO: Tego racjonalnie nie wyjaśnisz

Post autor: Arek 1973 »

Tak, takich przypadków jest wiele chociażby ten z Kinross Field Air Force Base/Soo Locks, USA, z 23 listopada 1953 kiedy to zanotowano na radarach ufo a wysłany myśliwiec w pewnym momencie "stopił" się na radarze z echem ufo a potem ten punkt oddalił się z szybkością 15 000km/h, samolotu nigdy nie znaleziono, ostatnie słowa pilota były: "Mój Boże co to jest?" według innej wersji: "Mój Boże, tam w środku są ludzie".

Albo przypadek z :Loch Raven, Maryland, USA, 26. pażdziernika 1958 r. kiedy to niezależnie od siebie 58 świadków widziało ufo manewrujące na niebie a potem nad polaną w lesie.

Patrząc po komentarzach do artykułu , widzę że niektórzy chcieliby całe te ufo wyjaśnić po swojemu, jednak nie jest to takie proste jak im się wydaje. Całokształt tego fenomenu nie pasuje ani do tajnej technologi wojskowej ani różnych dziwnych skupisk chmur.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”