Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]We wrześniu 2012 r. w Penzie pewna kobieta stanęła oko w oko z niedużym obiektem latającym w kształcie trapezu, w centrum którego znajdowała się dziwna ciemna „postać” o wzroście ok. pół metra. UFO, poruszając się w całkowitej ciszy, zbliżyło się na chwilę do kobiety, po czym odleciało. Nie były to jedyne obserwacje podobnego obiektu w rejonie.

[url="http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-wiat/1313-rosja-nietypowe-ufo-i-jego-pasaer.html"]WIĘCEJ W SERWISIE INFRA[/url]
Ostatnio zmieniony pt gru 14, 2012 1:21 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: azor »

Wow nareszcie jakieś CE-3 i to świeże !!! Gdy czytałem ten dość krótki raport ( strasznie koledzy zza Buga go uprościli) przypomina mi się CE-3 w Będzienicy Nockowej szczególnie z tego cytatu



''Co najciekawsze, w środku widoczna była ciemna humanoidalna sylwetka barwy „mokrego asfaltu” (zbliżonego do czerni), której ręce były rozłożone, przez co przywodziła na myśl wizerunek, który widnieje na sygnalizatorach przy przejściach dla pieszych.''



Druga sprawa w oby przypadkach ''zjawisko'' pojawiło się przy linii wysokiego napięcia i masztu telefonów komórkowych to tez interesujące a jak dal mnie potwierdzające ''regułę'' ;) Jestem ciekawy ale raportem Kosmopoisku.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: Przemekkk666 »

Super jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)



I do tego 8 wrzesnia czyli w moje urodziny :D
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: Arek 1973 »

To bardzo dobrze że mamy nowe CE-3, bo jakoś miałem niedobre przeczucie że te najlepsze lata spotkań mogły się już skończyć. Ten przypadek nadal potwierdza regułę że ufo w jakiś sposób ewoluje i jego załoganci coraz mniej mają wygląd ludzki a nawet podobny .....W necie grasuje tylko ten film o ufo nad Rosją z 6 września

http://www.youtube.com/watch?v=FMkCaNfQR90...player_embedded
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: azor »

Tak tym bardziej mnie cieszy, że zdarzenie nie w USA tylko u naszych sąsiadów ;) Arku podobny obiekt uchwyciła moja kamera w podczerwieni 6 grudnia o 15:00 Przemek widział juz nagranie i co dziwne samolotu to nie przypomina i małe to nie jest ;)



Ogólnie podchodzi to pod CE--3 ponieważ była sylwetka ''istoty/postaci'', ale tak naprawdę nie wiadomo czy była to forma żywa czy nie np. jakiś ''hologram'' podobne zdarzenie z Rosji z lat 90 opisywał Rzepecki w Czasie UFO. No nie zawsze bo są relacje przeróżnych kształtów nawet ''modliszki'' spod Poznania czy innych form jakie opisywał Piechota. Ja się zastanawiam jaki cel miała taka w zasadzie ''bezsensowna'' manifestacja ?



Ja poczekam na bardziej szczegółowy raport o ile powstanie moim zdaniem aż się prosi ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rosja: Nietypowe UFO i jego „pasażer”

Post autor: azor »

Interesujące jest to, że świadkowie nie zauważyli ''boków'' tego obiektu miałem podobne zdarzenia z Nockowej, Nosówki szkoda ze w raporcie zabrakło fotek z terenu ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”