Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: dino_24 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="102150" data-time="1356039462">Uważam  że podczas takich konferencji  w Rosji  jest miejsce na trochę rozlużnienia i na tematy troszkę inne , patrząc na nie pół żartem  pół  serio...... nawet powiem że prezydent wolał takie pytanie niż  inne....I nie ma się co  oszukiwać, nie było tam  nic takiego  co  by wywarło jakieś  wielkie wrażenie  poparte dowodami, mass-media tej informacji  nawet  nie podały dalej, jedynie ufologiczne grupy  wyciągnęły tą wypowiedż nagłaśniając to  w niebogłosy, i znów  potwierdza się reguła : czym większa ezoteryczna sekta tym głośniej krzyczy że to dowód.. Ja tylko  w 4 różnych miejscach w internecie czytałem o tej  sprawie  i  cieszę się  że na infrze podchodzi  się do tego  umiarkowanie</blockquote>   Dziwne , że nie zauważyłeś także ''żartu'' pani premier Australii Julii Gillard potweierdzającej to co powiedział Miedwiediew ... a nawet jej wypowiedż   wykracza dalej bo nawiązuje do zbliżajacego się bliżej nie sprecyzowanego globalnego ''kataklizmu'' .   Dziwne także , że nie raczyłeś zapoznać się z publicznym wystąpieniem vice-premiera Canady Paula Hellyer'a ... sprzed około 2 lat , nawiazującego   swoimi wypowiedziami do powyższych poprzedników .   Dziwię się dalej , że ty jako stary ''lis pustynny'' ... nawet nie raczysz zapoznać się z wypowiedziami Ronalda Reagana , który gdzieś tam ''wieszczy''   że US-Navy ma niezbite dowody na to , że Ziemia od 53 roku jest nieustannie inwiligowana przez ''obcych'' .    Nie dziwi cię to , że są to wypowiedzi pierwszych osób z lichtarzy nowożytnej historii ... mówiących to ''samo'' .   Rozumię , że w twoim mniemaniu to także , takie sobie żarty - przerywniki ... bo to takie fajne , pierdyknąć ''bombę'' i śmiać się z lemingów ...   i razem z lemingami ... no taki kabaret z ''górnej półki'' .    Najlepiej podniecać się dalej ''duperszmidtowymi'' Zdanami i Wylatowem ... otworzyć w tym celu na Forum kilka tematów i ''nasmarować'' dobrych   kilkadziesiąt postów ukazujących jak się rzuca metalowymi michami ... to też jest w sumie ''umiarkowane podejście'' .
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Andrzej 58 »

Pełna zgoda Dino.Można dorzucić jeszcze znane od wielu lat zeznanie prezydenta Cartera i Gorbaczowa.Z ostatnich miesięcy pochodzi news z Iranu ,gdzie duchowy przywódca Ali Hamanei ogłosił,że Irańczycy mają przygotowywać się do wojny ponieważ w najbliższym półroczu(info pochodziło z lipca tego roku) można się spodziewać powrotu Mahdiego wyzwoliciela.Czy go pogięło ,żeby tak narażać swój autorytet?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

Hah ta informacja o Alim Hamaneim mnie rozwaliła.Faktycznie nie mogl on od tak rzucic sobie czegos takiego.Nie oznacza to oczywiscie ze cos sie stanie ale fakt faktem ze to co ruski powiedzial w tv nie jest zadną brednią.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Arek 1973 »

Dino, zbyt wiele takich niusów wyszło  już na świat żeby po pewnym czasie  spalić na panewce.  <blockquote class="ipsBlockquote"> ' pani premier Australii Julii Gillard potweierdzającej to co powiedział Miedwiediew... a nawet jej wypowiedż   wykracza dalej bo nawiązuje do zbliżajacego się bliżej nie sprecyzowanego globalnego ''kataklizmu'' .</blockquote>Nie uważesz że te stwierdzenie o """""" bliżej nie sprecyzowanym globalnym ''katakliżmie"""  godzi  w moją  i Twoją inteligencję???? cóż  możemy  z tą informacją  zrobić?,  dla mnie to znaczy tyle  że           kiedyś coś  się wydarzy       no nie?. Wypowiedż  Reagana że :    że US-Navy ma niezbite dowody na to , że Ziemia od 53 roku jest nieustannie inwiligowana przez ''obcych'' .  była zawsze ciekawa tylko były prezydent "zapomniał" dać dowody na poparcie swojej wiedzy ,  a wiedzę ma bo jak nie on  to kto  ????, nikt chyba na świecie nie ma tyle dowodów na potwierdzenie ufo  jak prezydenci takich  mocarstw,  więc możemy śmiało żądać jakiegoś poparcia dowodami takich  wypowiedzi  no  nie?. Wiesz Dino,  ja mam 40  lat  na karku i  od 20-tu  lat interesuję się tym paranormalnym światem, jednak same wypowiedzi nie wystarczają mi, ja wolę jakieś namacalne dowody, wolę np. te dziwne dziury w ziemi   bo można to dotknąć, zbadać , pod mikroskopem zobaczyć czy ta gleba jest faktycznie spalona albo tylko  wyschnięta. Wolę wypowiedzi  Colma Kellhera biochemika który był sceptycznie nastawiony ale po tym  jak  spędził  setki dni  na rańczu  "skinwalkera" sam opisuje  paranormalne aktywności różnych  fenomenów. Wolę badania w terenie grupy mufon ( albo i inne) gdzie  po  rzekomym lądowaniu ufo  odnalezino  dziwne anomalia, jak  np. odciski  w glebie  które mogły powstać tylko gdy coś ciężkiego tam  osiadło  albo powyższona radioaktywność  która  po pewnym czasie  a raczej jej pomiar  opadł. Lub  na przykład  wolę badania grupy NIDS która miała do  czynienia z dziwnymi  substancjami  na  ciałach okaleczonych zwierząt, albo  badała zwłoki zabitych  zwierząt  leżących  w śniegu   gdzie brakowało  odbicia śladów rzekomych  napastników. A ufo?  i ja  znam  i Ty znasz wiele ciekawych  raportów, wypowiedzi świadków jak  np. tego japńskiego  pilota samolotu pasaż.. który wypowiedział  się o  rejestracji  wielkiego  okrągłego   ufo, I jego raport  jest wiele ciekawszy  i  detaliczny  niż to  co  Medwiejew  i Reagan (do kupy wzięci) o ufo powiedzieli......
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="102175" data-time="1356131162">Wiesz Dino,  ja mam 40  lat  na karku i  od 20-tu  lat interesuję się tym paranormalnym światem, jednak same wypowiedzi nie wystarczają mi, ja wolę jakieś namacalne dowody, wolę np. te dziwne dziury w ziemi   bo można to dotknąć, zbadać , pod mikroskopem zobaczyć czy ta gleba jest faktycznie spalona albo tylko  wyschnięta. </blockquote>Przede wszystkim nie nazywalbym takich rzeczy paranormalnymi.Skoro sam napisales ze wolisz namacalne dowody, cos co mozna zbadac no to nie jest to paranormalne - tylko my tego jeszcze nie poznalismy a ze odbiega od naszej normy to juz inna sprawa... <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="102175" data-time="1356131162">  I jego raport  jest wiele ciekawszy  i  detaliczny  niż to  co  Medwiejew  i Reagan (do kupy wzięci) o ufo powiedzieli......</blockquote>Tak raporty są ciekawe a to co powiedzial ten jeden z drugim wymienieni powyzej to jest wszystko nam znane nie od dzis, wiemy ze tak jest... :)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

Jeszcze by popadł w depresje biedaczysko...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: arek »

 Czy pamietacie wystąpienie Clintona nt. odkrycia skamieniałych bakterii w marsjańskim meteorycie ? Tak też powinien wystąpićprezydent informujący o obcych. Ale z tego co pamiętam i tę informację zweryfikowano negatywnie ,jako naturalny zaciek  niebiologicznego pochodzenia :))) Rodzi zatem się pytanie jak powinna byc przekazana i ptrzez kogo ,informacja, o odnalezieniu życia we wszechświacie . Na razie ,zachowanie świata naukowego to kuriozum . - Zycie istnieje tylko na Ziemi :):) :)
Ostatnio zmieniony sob gru 22, 2012 5:40 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Arek 1973 »

Dobre pytanie Arku, ja nie wiem  kto by mógł przekazać taką informację.  Przemku, hmmm, wszystko zależy jak ułożymy definicję. Jeżeli coś nie jest  zwykłe, normalne a takie zjawiska jak  ufo, telepatia, poltergeisty  i podobne nie są  przez naukowców sprawdzalne w warunkach  laboratyjnych  więc w pewnym sensie nie są normalne i myślę że możemy nazwać je para. Wszystko  co  kiedyś było paranormalne a teraz ma  naukowe uzasadnienie traci  tą nazwę......ale to tylko umowna definicja, ja osobiście nie przywiązuję do  niej większego znaczenia
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Gaya
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 09, 2009 8:46 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Gaya »

https://www.youtube.com/watch?v=CrjXmDlAYzo Być może Miedwiediew miał ten film na myśli.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Gaya" data-cid="102244" data-time="1356383243">https://www.youtube.com/watch?v=CrjXmDlAYzo Być może Miedwiediew miał ten film na myśli.</blockquote>Ciężko zrozumieć nagranie (pogłos), a z angielskim coraz gorzej.  Ale chyba najwyższy czas obejrzeć film fabularny o facetach w czerni. Kurcze..., nie pamiętam czy opisywałam tutaj na forum dziwny sen sprzed kilku, kilkunastu miesięcy o facetach w czerni, czy na privie z danut? "Zjawiło" się ich kilku, w przepięknie skrojonych czarnych garniturach, każdy garnitur był inny - od klasyki po smoking.

Jednak sprawiali przerażające wrażenie, wielki strach. 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”