Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

Ciekawy senJa mam czasem tak nieprzyjemne sny i intensywne ze az jestem mokry po przebudzeniu ale to nie ten wątek chyba :)
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

Dzięki Nautilusom narodzi się wspaniała legenda? Takie jest Twoje podsumowanie tematu?Nie widzę też żeby media i środowisko tworzyło mity.Temat pojawił się po czasie i szybko jakoś zniknął,a Ty twierdzisz, że to jest tworzenie mitów? Ja widzę kompletny brak reakcji mediów i słabą reakcję, jak to nazwałeś "samego środowiska".Nadal nie wydaje mi się, żeby żarty na dowolny temat były dopuszczalne dla wysoko postawionych osobistości w czasie spotkań z dziennikarzami.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: azor »

Widać, że osoby jak  artemius uwierzą we wszystko co im FN gratis zafunduje szkoda mi czasu na te bzdury ;)
Ostatnio zmieniony czw sty 03, 2013 9:48 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="102425" data-time="1357231811">Przyjrzyj się temu co dzieje się wokól niektórych spraw, np. katastrofy w Gdyni, w której występuje postać dogorywającego kosmitka na plaży, którego tak naprawdę nigdy nie było!</blockquote>Nie widzę związku.Według mojej opinii sprawa katastrofy w Gdyni została opisana jako katstrofa UFO celem odwrócenia uwagi od prawdziwych jej przyczyn. Tu mamy do czynienia z osobą u szczytu władzy, której nakazano lub pozwolono coś zdradzić na temat kontaktów Rosji z pozaziemskimi cywilizacjami (jakoś też mi trudno uwierzyć w ich dużą liczbę). Oczywiście najbardziej prawdopodobny zawsze jest żart... Mówiąc o filmie "Faceci w czerni" reklamował zachodnią produkcję czy raczej odnosił się do innego filmu dokumentalnego nakręconego w Rosji już polecanego do rozważenia na forum:https://www.youtube.com/watch?v=CrjXmDlAYzo Jak znam Rosjan, to jakoś nie wyrywają się z chwaleniem zachodnich produktów, starają się zawsze promować swoje. Wiem, co do filmów to nie zawsze prawda, ale, żeby aż tak... Stawiasz na żart jak zrozumiałem?
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="102455" data-time="1357249681">Widać, że osoby jak  artemius uwierzą we wszystko co im FN gratis zafunduje...</blockquote> Osoby takie jak ja, więc tu rozmawiamy ad personam?Poza tym wnioski z d... wzięte, wierzę we wszystko? FN mi coś gratis funduje? Mam nadzieję, że to ma związek z ostatnim hackiem serwera i wykradzeniem haseł. Bo jakoś trudno mi uwierzyć, że jest inaczej...
Ostatnio zmieniony czw sty 03, 2013 10:28 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Extremis »

Wracając do sprawy Miedwiediewa http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prisheltsah "- Mówię to pani pierwszy i ostatni raz - Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki są przekazywane nowemu prezydentowi. Bardziej dokładne informacje otrzyma Pani z filmu dokumentalnego pt. „Faceci w czerni” . Więcej nie powiem, bo to może spowodować panikę." http://www.youtube.com/watch?v=jYY68vI7vzU
Ostatnio zmieniony śr mar 06, 2013 10:35 am przez Extremis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

Z jednej strony nie napisałeś nic nowego, wszystko to było w poprzednich wiadomościach. Z drugiej strony dałeś link do filmu (który jest zamieszczony 3 posty powyżej) w formie obrazu, który chyba bardziej zachęca do obejrzenia. No bo skoro Ty go przeoczyłeś to inni być może też, a ja myślałem, że nikt nie jest nic zainteresowany. 
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
petsfour
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 08, 2013 1:02 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: petsfour »

Uczyłem się Rosyjskiego, ale niestety po mimo, że miałem go nieźle swego czasu opanowanym do dzisiaj prawie nic nie zostało z jego znajomości. Nie do wiary prawda?Ale chciałbym zapytać czy ktoś zna na tyle ten język by opisać cóż takiego w tym polecanym przez tego rosyjskiego żartownisia filmie jest co miało by być tą jakąś resztą o, której wspominał. Może ktoś pokusi się o jakąś kwintesencję tego filmu i w połączeniu z jego wypowiedzią coś się da wywnioskować? 
Ostatnio zmieniony czw mar 07, 2013 1:28 am przez petsfour, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

Film jest z angielskimi napisami. Też uczyłem się kiedyś rosyjskiego, też wiele już zapomniałem. Jednak na podstawie tego co udało mi się zrozumieć po rosyjsku mogę powiedzieć, że tłumaczenie jest w miarę dobre i oddaje istotę rzeczy. Myślę, że wystarczająco żeby wyrobić sobie opinię o tym co "żartowniś" jak go nazwałeś miał na myśli.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Arek 1973 »

Dopiero wczoraj miałem czas by ten film zobaczyć i uważam że jest interesujący  dlatego że poruszane są tam obserwacje ufo w byłym ZSSR, szczególnie ten przypadek  o którym mówi  były pilot MIG-a.Także relacje  o spotkaniach MiB nie mają jakiegoś "ruskiego zabarwienia" ,  ogólnie przedstawiają to samo co relacjonowało się w USA
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”