Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
kamilm
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: sob gru 15, 2012 1:58 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: kamilm »

ja nie znam tych tłumaczeń ale wiem, że to co czytałem wskazuje na różne teorie jednak, jak każdy wie człowiek jest taką istotą, że według mnie jeśli faktycznie mają pojawić się obcy 21/12 to nasi w sensie ludzie zaatakują ich co wywoła pewnie jakąś wojnę. Slyszalem a takze czytalem rozne teorie ze przez dużą ilość osób Putin jest uznawany za "obcego"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: azor »

Nie zaglądałem tutaj  dawno, ale widzę, że tematy trzymają się bardziej sf niż konkretnych faktów/dowodów.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="102060" data-time="1355605968">Nie zaglądałem tutaj  dawno, ale widzę, że tematy trzymają się bardziej sf niż konkretnych faktów/dowodów.</blockquote> W mojej opinii dyskusja poszła w jakimś dziwnym kierunku. :) Miała dotyczyć kwestii żartobliwej lub zamierzonej, jednak poważnej  wypowiedzi osoby, która teoretycznie ma wiedzę o tym co się naprawdę dzieje. W efekcie otrzymaliśmy jakieś teorie i imaginacje mające objaśnić rzeczywistość?  Trzy szóstki, ukryta historia ludzkości, starożytne przekazy etc... To chyba nie ma nic do rzeczy odnośnie wypowiedzi, która zapoczątkowała ten wątek.Poza tym ogólne zgadzam się z azorem, jednak porównanie nie było trafne. Dobra SF jest napisana spójnie, wraz z opisem świata, w którym jest osadzona. Tu raczej pasowałoby porównanie do ulotek z Tesco :)
Ostatnio zmieniony sob gru 15, 2012 11:10 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: arek »

 Niemniej jeśli chodzi o Miedwiediewa to żart ,z jego strony. Zwłaszcza tekst ,że wraz z walizką i guzikiem atomowym ,prezydent dostaje drugą z info o obcych . To musi być fajny facet,prywatnie. Pamiętam ,że gdy zasiadł na stanowisku ,konferansjer pomylił się zapowiadając jego wejście i zapowiedział Putina ,to poszło na cały świat a M . zaśmiał się . Więc nie doszujujmy się wtej wypowiedzi drugiego dna ,to po prostu żart .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Andrzej 58 »

Cyt Artemiusa- "W efekcie otrzymaliśmy jakieś teorie i imaginacje mające objaśnić rzeczywistość?  Trzy szóstki, ukryta historia ludzkości, starożytne przekazy etc... To chyba nie ma nic do rzeczy odnośnie wypowiedzi, która zapoczątkowała ten wątek."Przeczytaj kolego dokładnie to co napisałem,To niby nie na temat ,dotyczy tej części wypowiedzi Miedwiediewa ,w której mówi,że na ziemi przebywają obcy i cały czas są monitorowani.Żart nie żart ale przypadkowo to samo napisał facet 450 lat temu.Napisał też ,kim są ci obcy.Czym dysponują itd.Napisał tak wiele informacji ,że praktycznie do każdego tematu na forum można wlepiać tłumaczenie jego zapisów.Pisał to w świetle palących się stosów ,dlatego musiał udawać praworządnego obywatela i wiernego.Azor  stwierdził ,że to sf -kiedyś opowiadał o tym jak mu w obecności innych osób zniknął futerał od aparatu.Jak to się robi też można wyczytać u Michela.Nie chodzi mi o to żebyście mi wierzyli na słowo a to ,żebyście zanim zaczniecie negować to co napisałem sami sprawdzili to, o czym piszę.Nie wszystkie czterowiersze pisane w sposób zakamuflowany.Jest w sumie tylko jeden wymóg-trzeba korzystać z zapisu oryginalnego(dostępny w sieci).
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="102072" data-time="1355680038">...,że praktycznie do każdego tematu na forum można wlepiać tłumaczenie jego zapisów...</blockquote>W sumie może i dobrze, że wklejasz tylko w ten :) A tak na poważnie może założysz osobny temat zamiast wklejać komentarze do wybranych (jak ten) lub do wszystkich na forum? Wracając do rzeczy, wydaje mi się, że osoby na tak eksponowanych stanowiskach mogą sobie pozwolić na żarty tylko w ograniczonym zakresie. No bo co by było jakby żartem skomentował sprawę, wywołując np. powszechne niezadowolenie lub co gorsza niezadowolenie określonej grupy osób lub narodu?Albo odwrotnie, żartem dał by nadzieję na coś, czego rząd Rosji by nie spełnił wywołując...Nie wiem na pewno ale wydaje mi się, że na tym poziomie zarządzania każde słowo trafiające do mediów jest ważone, a każda wypowiedź dokładnie opracowywana.Przecież tak się robi nawet z głupią przemową dla prezesa do pracowników przedsiębiorstwa, które zatrudnia kilka czy kilkanaście tysięcy osób i nic nie znaczy na arenie międzynarodowej ;)
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Andrzej 58 »

Cyt Artemius"A tak na poważnie może założysz osobny temat zamiast wklejać komentarze do wybranych (jak ten) lub do wszystkich na forum?"W tym temacie akurat nie wkleiłem .Po co zakładać nowy temat skoro już kilka jest .Chodzi mi o to ,żeby nie szatkować czegoś ,co jest w całości jedną wielką informacją i z  jasnowidzeniem nie ma nic wspólnego.Wokół wypowiedzi Miedwiediewa można tylko gdybać i do żadnych konkretów nigdy się nie dojdzie.Wskazane przeze mnie źródło z samego założenia wydaje się dziwne,ale po bliższym przyjrzeniu się okazuje się ,że to czego nie powiedział Niedźwiedź jest ze szczegółami tam zawarte.Tak się składa ,że Miedwiediew i Michel mówią o tym samym i to ich wypowiedzi łączy a dzieli kilka wieków.Trzeba tylko przysiąść sadło i ruszyć szarymi komórkami a przekonacie się ,że odpowiedzi są na wyciągnięcie ręki w tym o tzw obcych.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="102108" data-time="1355871288">Chodzi mi o to ,żeby nie szatkować czegoś ,co jest w całości jedną wielką informacją i z  jasnowidzeniem nie ma nic wspólnego.Wokół wypowiedzi Miedwiediewa można tylko gdybać i do żadnych konkretów nigdy się nie dojdzie.Wskazane przeze mnie źródło z samego założenia wydaje się dziwne,ale po bliższym przyjrzeniu się okazuje się ,że to czego nie powiedział Niedźwiedź jest ze szczegółami tam zawarte.</blockquote>Odnośnie wypowiedzi Miedwiediewa to zapytałem tylko o opinię, nie sądziłem, że do jakichkolwiek konkluzji dojdziemy. Tak po prostu spytałem - Czy myślisz, że osoba na tak wysokim poziomie zarządzania może pozwolić sobie na żarty niekontrolowane przez PR? Pozatym, tak jak Ty, chciałbym uniknąć szatkowania tematu na części, które "są jedną wielką informacją" jak napisałeś i pewnie pasują do wszystkich wpisów na forum. Dlatego zaproponowałem jeden wspólny temat, jeśli już jest ich kilka to może warto by było zebrać wszystkie te tematy w jeden żeby dać szansę podyskutować zainteresowanym? Teraz ciężko znaleźć to wszystko rozrzucone po forum i zebrać do kupy :)
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Arek 1973 »

Uważam  że podczas takich konferencji  w Rosji  jest miejsce na trochę rozlużnienia i na tematy troszkę inne , patrząc na nie pół żartem  pół  serio......Ten kraj  ma wiele  innych  bardzo poważnych  problemów  i nawet powiem że prezydent wolał takie pytanie niż  inne np. o głodujących na wsi  albo  o manifestacjach opozycji i aresztowaniach....I nie ma się co  oszukiwać, nie było tam  nic takiego  co  by wywarło jakieś  wielkie wrażenie  poparte dowodami, mass-media tej informacji  nawet  nie podały dalej, jedynie ufologiczne grupy  wyciągnęły tą wypowiedż nagłaśniając to  w niebogłosy, i znów  potwierdza się reguła : czym większa ezoteryczna sekta tym głośniej krzyczy że to dowód.. Ja tylko  w 4 różnych miejscach w internecie czytałem o tej  sprawie  i  cieszę się  że na infrze podchodzi  się do tego  umiarkowanie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Andrzej 58 »

Artemius masz rację .Sam na forum brałem udział w czterech tematach dotyczących niemieckim spodkom,w dwóch fatimskich,dwóch o programie Apollo .Jak dobrze poszukać to jeszcze kilka znalazłoby się.Wcześniej padło stwierdzenie ,że łączę ze sobą kilka wątków ,które są pochodzenia denikenowskiego .Oczywiście ,te przytaczane na forach tezy pochodzą w większości od różnej maści autorów tego typu..Żeby kopnąć to błędne koło wiecznie powtarzających się tez trzeba podchodzić do tematu w inny sposób.W tym konkretnym przypadku  zadecydował przypadek.Przy okazji pisania w innym temacie na forum zaistniał element związany z osobą Leonarda da Vinci.A ,że pochodził on z opracowań pochodzących od Nostradamusa ,to zacząłem sprawdzać ten wątek.Popełniłem ten sam błąd co wszyscy zajmujący się tą tematyką- korzystałem z gotowców w języku angielskim.Znalazłem kilka czterowierszy nawiązujących do Ostatniej wieczerzy z Mediolanu.Okazało się ,że praktycznie wszystkie tezy wynikające z tłumaczenia pokrywają się z moim opracowaniem dotyczącym tego dzieła,które wcześniej wysłałem w ramach projektu "Stalker".To dało impuls do zajęcia się całością.Okazało się ,że to nie takie skomplikowane jak się może wydawać.Najwięcej czterowierszy dotyczy identyfikacji tłumacza.Potem wyjaśnia co zdarzyło się w historii a co ma zasadnicze znaczenie dla przyszłości.Wyjaśnia kim są główne postacie tam występujące .Opisuje techniki oddziaływania na ludzi i czemu(komu) to służy.I najważniejsze opisuje kim są ci obcy,którzy mają się pojawić na ziemi oraz ci ,którzy aktualnie na niej przebywają.I tu pojawia się zbieżność z wypowiedzią Miedwiediewa.Miedwiediew mówiąc ,że kontrolują obcych nieświadomie wziął winę na siebie za coś o czym nie ma pojęcia.Jemu się wydaje ,że kontrolują.To nie on i jemu podobni są kontrolerami a wręcz przeciwnie sami są sterowani przy pomocy technik psychotronicznych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”