Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: artemius »

Żart czy "przeciek kontrolowany"?



<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dPigVM7mpAo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



alternatywny link: Żart czy chwila prawdy?





Zastanawia mnie czy to tylko żart czy może jest w tym coś więcej?

Temat obcych został wpleciony w trakcie luźnej rozmowy o końcu świata i dziadku mrozie. Jednak Miedwiediew wyraźnie powiedział, że nie wierzy ani w koniec świata 21.12 ani w dziadka mroza, a temat obcych pojawił się niezależnie. Niepytany oznajmił nagle, ni z gruszki ni z pietruszki, że jakoby, jako prezydent posiada informacje na temat kontaktów z obcymi cywilizacjami. Żartował czy może jest to element akcji przygotowania ludzkości na poznanie prawdy?
Ostatnio zmieniony sob gru 08, 2012 2:28 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: flying humanoid »

dziwna konwencja, jakoś to wszystko wygląda na zmontowane. Chciaż jedno jest pewne, jeżeli kiedykolwiek prawda o UFO miała by ujrzeć światło dzienne, pedzej wyjdzie to od "ruskich" niż z zachodu. Jakoś bardziej otwarcie podchodza do tego tematu.
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: kamkot »

Już Gorbaczow w wielu wywiadach mówił o istnieniu obcych cywilizacji, mozna myśleć, że była to część kampanii ukazująca, że USA ukrywaja przed światem prawdę, ale to nie tłumaczy tego, że w latach 90-tych gdy już było po wszystkim, on nadal podtrzymywał swoje zdanie, co więcej interesował się zjawiskami paranormalnymii głęboko w nie wierzył.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Arek 1973 »

Chyba tylko żart, zbyt wiele uśmiechu i te lużne podejście do tajemnicy prezydenta ;)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: ADAX »

ee tam jakie żarty ! Miedwiediew poszedł później z kosmitami na dobrą rosyjską swojską wódkę ;) a Putin leczy się na Marsie w Sanatorium. Choć z drugiej strony w Rosji jest tak, że nie wiadomo kiedy mówią prawdę jak kłamią a kiedy kłamią jak mówią prawdę.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

Ludzie ktorzy zdaja sobie sprawe z tego jak wieki wplyw na to co dzialo sie na Ziemi dawno dawno temu mieli Ci z nieba wiedza ze to co powiedzial Miedwiediew bez wzgledu na okolicznosci, kontekst jest w jakims stopniu prawda.I nie ma sie czym tu podniecać to prawda
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: azor »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="101921" data-time="1355304237">Oczywiście. Trzeba zapomnieć o podniecaniu sie sensacjami i spojrzeć na masę dowodów. Tylko jakimś cudem te pierdoły przykuwają uwagę mainstreamu.</blockquote>Być może dla zwykłego Kowalskiego zrobiło to wrażenie, ale pamiętajmy, że nie pierwszy to prezydent, który mówi o UFO ważne jest badanie naukowe badanie tego zjawiska bo archiwa pękają w szwach od zdjęc/filmów relacji etc...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Katarzyna_1 »

Rzadko czytam tematy o "ufo", ale tu akurat zastanawia mnie wypowiedź Miedwiediewa. Niby żartobliwa i z uśmieszkiem, ale to - już na poważnie; - "ale nie mam serca by mówić dzieciom, że dziadek mróz nie istnieje" i dalej  "powinniście mi dziękować, że skończyłem zgodnie z planem, mógłbym mówić wiecznie....." i głową robił  dziwne "emotikonki" :Cool:Ja pamimaju, a wy kak?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="101930" data-time="1355324732">Rzadko czytam tematy o "ufo", ale tu akurat zastanawia mnie wypowiedź Miedwiediewa. Niby żartobliwa i z uśmieszkiem, ale to - już na poważnie; - "ale nie mam serca by mówić dzieciom, że dziadek mróz nie istnieje" i dalej  "powinniście mi dziękować, że skończyłem zgodnie z planem, mógłbym mówić wiecznie....." i głową robił  dziwne "emotikonki" :Cool:Ja pamimaju, a wy kak?</blockquote> Co do roznych grymasów to ciezko tu cokolwiek mowic one raczej nie maja wiekszego znaczenia wg mnie, to raczej rzecz nieodgadniona.Natomiast czy zartowal sobie czy nie to ja i tak wiem ze to nie zaden farmazon.On puscil w obieg informację a ludzie muszą sami zdecydowac co z ta informacja zrobic.Jesli jego celem bylo uswiadomienie w jakims stopniu ludzi to napewno odniesie to skutek - informacja dotarla do wszystkich i nawet jesli ktos nie daje temu wiary to mimo wszystko taki przekaz tkwi w jego glowie a wiec w jakims stopniu jest juz przygotowany np na kolejne tego typu przekazy.Jesli moglby tak mowic w nieskonczonosc to chetnie bym sobie z nim porozmawial :) Ale zauwazylem ze pan redaktor w przeciwienstwie do pani redaktor zachowal kamienna twarz - co wg mnie swiadczy o tym ze jest dosc swiadomym czlowiekiem.Ze strony dziennikarki zobaczylismy prymitywne usmieszki ( przezyla lekki szok ) i inne smiechy zza kamery ale grunt ze Miedwiediew gdy to wszystko mowil nie robil glupich usmieszkow a to wazne.
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Miedwiediew: "Obcy istnieją"

Post autor: flying humanoid »

jest i drugi filmik w powiązanych ale tutaj niestety powołuje się na "Facetów w Czerni" ;). Czy ktoś wie z jakiej okazji odbyło się to nagranie, nie był to jakiś program charytatywny,taki ich "Majewski" czy coś innego z przymrużeniem oka? http://www.youtube.com/watch?v=zHCSpm2kepo http://www.youtube.com/watch?v=-5GbEK8S1p4  a poniżej jak łatwo manipulować treściami. Wystarczy podłożyć głos smutnego lektora na oryginalną ścieżkę dziwękową. Wyeliminuje to zabawny ton, i uśmieszki zza kadru. Uciać treść w odpowiednim miejscu, przed nawiązaniem do "facetów w czerni" i już mamy plotkę która będzie krązyła wśród ludzi przez następne 10 lat.Ze podobno kiedyś Miediwediew w TV mówił ze miał kontakty z aliensami"... Zwóccie uwagę na nagłowek:"ALIEN INVASION"  .... http://www.youtube.com/watch?v=uMjgx1ZnEyM&feature=endscreen&NR=1
Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2012 7:38 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”