Zmiany na forum - pytania i porady

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Newsman »

Moi drodzy,Jak widzicie, forum nieco się zmieniło. Wymagały tego pewne błędy i luki w jego starej wersji. Teraz nie powinno być żadnych problemów, ani dziwnych komunikatów. Trzeba będzie się jednak przyzwyczaić do nowego układu. Mogą też pojawić się pewne problemy. Jeśli ktoś miałby pytania, prosimy je umieszczać w tym temacie. Pierwsza sprawa - poginęły niektóre awatary i trzeba będzie je sobie ustawić na nowo. ___________________ Oto kilka porad na początek: 1. Jak się logować?Logujemy się w prawym górnym rogu poprzez "SIGN IN". Niestety tymczasowo może wyświetlać się angielski panel logowania. Pracujemy nad zmianami. 2. Jak zmienić awatar?Niektórym mogły zniknąć awatary. Dodawanie ich uległo znacznemu uproszczeniu. Po najechaniu na swój nick w górnym prawym roku, wysunie się okienko z opcjami. Wybieramy "MY SETTINGS" a następnie "CHANGE PHOTO", gdzie ładujemy zdjęcie lub ustawiamy link. 3. Gdzie zgłaszać pytania?Pytania o działanie forum prosimy kierować na infra@epoczta.pl z dopiskiem "Problem z Forum". 4. Czy nadal pojawiać sie będzie powiadomienie o niebezpieczeństwie?Nie. Nowa wersja rozwiązała ten problem. Zresztą, było to tylko ostrzeżenie w związku z przestarzałym systemem, na którym opierało się forum. Żadnego zagrożenia nie było. W razie utrzymywania się komunikatu, radzimy usunąć tzw. ciasteczka.
Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2012 8:53 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Arek 1973 »

No cóż, wygląda trochę inaczej  ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, dobrze jest
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Sandra »

Trochę dziwnie, jak zawsze po wprowadzeniu zmian, trzeba się przyzwyczaić.  Kolor się nie zmienia, po logowaniu?
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Newsman »

Został tylko cieny styl. Plusy to szybsze działanie, ładniejszy wygląd, lepsza obsługa.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: ADAX »

Nono pozmieniało się... i tak będzie koniec świata więc nie ma się co martwić wyglądem :D che che ...
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Elowen »

Ale zmiany! Sie przyzwyczai ;) A co do kolorytu forum - mi udalo sie zmienic go na jasny - na samym dole strony po lewej jest "Change Theme". Wybralam IP Board i ... nastala jasnosc  ;) ... musialam drugi raz dodac odpowiedz, bo zniknela, kiedy zaktualizowalam moja sygnarure ... :?
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Rysiek23 »

Na początek radzę wyczyścić skrzynki prywatnych wiadomości oraz na wszelki wypadek zmienić sobie hasło.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Newsman »

Dodałem kilka wyjaśnień w pierwszym poście. Jeśli ktoś miałby problemy z logowaniem albo obsługą, prosimy pisać na infra@epoczta.pl
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: MarcinAdk »

Odświeżenie CMS-a wreszcie, do wszystkiego się człowiek przyzywczaja więc odrobinę inny wygląd to żadna trwoga łolaboga :D
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zmiany na forum - pytania i porady

Post autor: Rysiek23 »

Dziś ok. 21 Forum zostanie wyłączone z powodu dalszych prac (mam nadzieję, że po raz ostatni) do godzin porannych. Za utrudnienia przepraszamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”