2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Erumara
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 11, 2011 5:40 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Erumara »

[quote name='esco_bar' post='99818' date='17 sierpień 2012 - 08:19']Rok 2012 będzie de best: najpierw mistrzostwa EURO w Polsce, IO w Londynie, lądowanie laba na Marsie a na koniec KONIEC ŚWIATA!!! Nie pamiętam takiego ciekawego roku! ;)[/quote]



Zapomniałeś o premierze filmu ""Hobbit" w grudniu :NotDoneCare:
<div> </div>
<div>"I'm just a traveler upon the sea of time, of life, of Fate's Wide Wheel. </div>
<div>Just a traveler in this mystery. The me I am is all thats real to me"</div>
<div> </div>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: esco_bar »

[quote name='Erumara' post='99819' date='17 sierpień 2012 - 13:03']Zapomniałeś o premierze filmu ""Hobbit" w grudniu :NotDoneCare:[/quote]



my life is complete! ;)
njczyziu
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 30, 2012 2:06 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: njczyziu »

Witam,

czytałem ostatnio pewien artykuł na necie, że Majowie przewidzieli koniec tej epoki na 21.12.2012 albo 23.12.2012.

Czyżby archeologowie mieli jakiś problem z obliczeniem konkretnej daty?

Większość mówi, że chodzi o 21.12 bo wtedy zaczyna się przesilenie zimowe,

ale są też głosy o 23.12, może mnie ktoś obeznany w temacie oświecić o co w tym chodzi?



Pozdrawiam
Neytiri
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 11:26 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Neytiri »

Majowie nie od dziś zastanawiają się nad paniką cywilizacji zachodniej... i tak jak "uczeni" główkują nad kalendarzem Majów, tak Majowie główkują nad głupotą ludzi zachodu.



Chyba najwięcej na ten temat mógłby powiedzieć jeden z potomków starożytnych Majów i oto bardzo prosta odpowiedź:

http://www.youtube.com/watch?v=ivq1D4fqYV4



Kto ma problemy z czytaniem po angielsku, może kliknąć w klikacz CC w oknie video i pojawią się polskie napisy.



I tyle warta jest panika.



W 2007 roku chodziłam na kurs językowy z kobietą pochodzącą z Peru, jest jedną z potomkiń Inków, wsród niedalekich przodków ma również Majów. Rozmawiałyśmy o kulturze Majów i Inków. Powiedziała mi jedną z najważniejszych rzeczy, które zapamiętałam do dziś, a mianowicie, że: "Gdyby nie konkwista hiszpańska, dzisiejsza kultura zachodnia wiedziałaby znacznie więcej nie tylko o ich kulturze, ale o gwiazdach, słońcu i o tym, nad czym kultura zachodu pracowała długo po Inkach i Majach. Wystarczyłoby, że zamiast niszczyć ich dzieła, wiedzę i zabijać ich w imię swojej religii (czyt. religii katolickiej), mogli po prostu zastanowić się bardziej nad tym, co spalili i zniszczyli, a choćby Kopernik, nie musiałby odkrywać już odkrytego."
Ostatnio zmieniony ndz paź 14, 2012 12:17 pm przez Neytiri, łącznie zmieniany 1 raz.
FINIX
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 06, 2008 2:21 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: FINIX »

Jak się nic nie stanie to pójdę na studia gdzieś w Polsce, a jak się stanie to może wraz z nowym początkiem świata będę studiował gdzieś w kosmosie ;] może na nibru ;p
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: arek »

A czemu ma się nic ,nie stac ? stanie sie nic i ".".

Polecam film "Ostatni ląd" , co można zrobic gdy się wie ,że za kilkanaście godzin ,życie zniknie .

W sumie jako osoba z permamentną depresją ,nie mam problemu z przyjęciem wiadomości o nieuchronnym końcu życia na ziemi ,końcem świata . Koniec świata = (dla mnie) z moim zejściem .

Tylko, dlaczego miało by to się zdarzyc 21-23 grudnia 2012 ,tego akurat nie wiem .

Dlatego, że ktoś w epoce kamienia gładzonego ,zrobił grafiti z tą datą ? A należy przyjąc ,że epoka kamienna w Ameryce Pd. trwała do zejscia Hiszpanów na ten ląd .

A jak ktoś odkryje za kilkaset lat grafiti Staszka z przystanku PKS , z napisem "legia pany" to czy to będzie oznaczało, że mamy kastowe społeczeństwo gdzie" legia " rządzi ? ]:->

I z całą pewnościa zaraz 22 przeczytamy o następnym końcu świata :D Proroczych snach o III WŚ itp.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: valdemar99 »

...."i pomysł ten stosują do dziś katoliccy księżą, którzy w ostatnich latach, nie mogąc zabłysnąć niczym nowym, straszą ludzi a to egzorcyzmami a to końcem świata..."...



Co do egzorcyzmów jestem w stanie się z tą tezą zgodzić...piar ważna rzecz także dla Kościoła Katolickiego ale straszenie końcem świata ....w 2012 ??????...chyba trochę przesadziłeś ....KK można o wiele oskarżać : to modne ale bez przesady ;)
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: TrueLobo »

rozumiem, że wszystkie inne religie i pomniejsze sekty koniec świata zaczerpnęły od tradycji kościelnej. Duża część z nich jeszcze zanim ten Kościół powstał.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: ADAX »

A nie lepiej zapytać, co zrobicie jak koniec naprawdę sie stanie !?



Ojojoj, tyle myśli mi po głowie chodzi... ]:->





NA pięć minut przed końcem wyświetlą plakat z wizerunkiem znanego polityka, a pod jego torsem napis:



A COŚ TY, ZROBIŁ DLA REALIZACJI PLANU !?
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2012 9:22 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Elowen »

Hi, hi ... 19 grudnia zablokuja wstep na Pech de Bugarach! "Niuejdzowcy" itp. musza byc juz w rozpaczy.... moze bedzie jaka rozruba na stoku w "sadny dzien" ? ]:->



Info zaczerpniete z tutaj
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”