2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Reaper »

Witam wszystkich, w tym threadzie chciałem poruszyć moim zdaniem kapitalną kwestię. Mianowicie co zrobicie jak żadna z obecnych przepowiedni - nibiru/2012/new world order/kataklizmy/przebiegunowanie/10 gęstość/ etc etc nie sprawdzi się ? Co wtedy pomyślicie ? Czy będziecie nadal odwiedzać to forum ? Czy będziecie nadal czytać wiadomości o gęstościach i nibiru w roku np 2020 ? Czy może jednak niektórzy powiedzą - dobra udało się ! Nic się nie stało mogę zacząć żyć i robić coś innego lol (mniej więcej coś w tym stylu)



Fakt jeśli ktoś uzna to za prowokację to ... niech sobie wyleje żale i protesty i może nawet wymysły przynajmniej da upust złym emocjom które muszą gdzieś wychodzić.



Tak że ciekaw jestem kto z was kto oczekuje np nibiru albo czegoś z powyższych powie sobie że starczy tego i że od tej pory już nie będzie więcej czytać przepowiedni końca świata, kto zweryfikuje to w jakie rzeczy skłonił siebie do uwierzenia ? Kto stwierdzi że to było strasznie destrukcyjne z jego strony wplątać się w taką bzdurę ? A kto stwierdzi że , może nie dziś ale jutro napewno nadejdzie nibiru i spali naszą planetę a ziemia się przebiegunowywuje ;P czy coś tam.



Ja osobiście dla tych którzy może będą to czytać w 2012 i nic się nie stanie powiem "witajcie wśród żywych!!!" lol na serio strasznie chyba bym zmarnował swoje życie jakbym miał oczekiwać na coś zwłaszcza tak złego jak mówi się o 2012. Gęstości też nie zależą odemnie , co się stanie to się stanie
Ostatnio zmieniony sob lip 11, 2009 11:02 am przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PqE
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 15, 2009 8:16 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: PqE »

Według mnie w 2012r nic się nie wydarzy, chyba że kompromitacja Polski na Euro 2012 jak się zawalą stadiony.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Niekwestionowany96 »

A ja jestem bardziej pewni niż nie że się coś stanie w tym 2012 roku. Coś oczywiście związanego z przepowiedniami. A jeśli się pomylę to zagram w Rosyjską ruletkę z pełnym magazynkiem w broni :D
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: spacemaster92 »

Tak że ciekaw jestem kto z was kto oczekuje np nibiru albo czegoś z powyższych


Ja się spodziewam wszystkiego po trochy ale jeżeli nic się nie stanie to powiem tylko "Co za idiota takie głupoty wymyślił"

Forum to oczywiście będe odwiedzał po wieczność nawet jeżeli wszystkie tajemnice paranormalne zostaną wyjaśnione. Ale tak jak napisałeś też bym pomyślał że jak nie dziś to jutro którz to wie.



PS: Czy to nie w tym roku powinno być widać żekomą nibiru?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
M4K
Infrzak
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 8:38 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: M4K »

Ja już dawno przestałem wierzyć, że coś się stanie, więc trzeba działać, a nie czekać na cud.
Ważniejsza jest sprawiedliwość niż miłość.



Krew i honor ponad wszystko.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: hm0 »

Oczywiście, że nic się nie stanie. W powyższe "zagadnienia" wierzą zwykle dzieciaki w wieku 10-15 lat, które niewielkim wysiłkiem bezkrytycznie podnoszą poziom swojej adrenaliny lub osoby mające na celu zysk, czyli najczęściej twórcy takich bzdur. Tylko nie mając doświadczenia życiowego oraz wiedzy można uwierzyć w przejście w n-tą gęstość,w to, że leci w kierunku słońca tajemnicza, widziana tylko gołym okiem przez amatorów planeta albo w to, że ludzie przejdą przemianę duchową (jakby nie było do tego okazji w przeszłości :) ). Kiedyś były dzieci kwiaty a teraz są zwolennicy Nibiru rozszyfrujący znaczenie piktogramów. O tych pierwszych prawie nikt nie pamięta a o tych drugich, tzw. ludziach nowej ery wkrótce się zapomni, bo czas nie stoi w miejscu i za 10-15 lat sami będą się z tego śmiać. I nie ma najmniejszego sensu przekonywać zwolenników powyższych teorii, bo szkoda na to sił i czasu. Naiwniakiem przestaje się być jedynie na własne życzenie, aczkolwiek kto się nie lubi bać? ;)
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Reaper »

[quote name='hm0' post='57435' date='śro, 15 lip 2009 - 11:52']Oczywiście, że nic się nie stanie. W powyższe "zagadnienia" wierzą zwykle dzieciaki w wieku 10-15 lat, które niewielkim wysiłkiem bezkrytycznie podnoszą poziom swojej adrenaliny lub osoby mające na celu zysk, czyli najczęściej twórcy takich bzdur. Tylko nie mając doświadczenia życiowego oraz wiedzy można uwierzyć w przejście w n-tą gęstość,w to, że leci w kierunku słońca tajemnicza, widziana tylko gołym okiem przez amatorów planeta albo w to, że ludzie przejdą przemianę duchową (jakby nie było do tego okazji w przeszłości :) ). Kiedyś były dzieci kwiaty a teraz są zwolennicy Nibiru rozszyfrujący znaczenie piktogramów. O tych pierwszych prawie nikt nie pamięta a o tych drugich, tzw. ludziach nowej ery wkrótce się zapomni, bo czas nie stoi w miejscu i za 10-15 lat sami będą się z tego śmiać. I nie ma najmniejszego sensu przekonywać zwolenników powyższych teorii, bo szkoda na to sił i czasu. Naiwniakiem przestaje się być jedynie na własne życzenie, aczkolwiek kto się nie lubi bać? ;)[/quote]





hahahahahaah nie dało się tego określić lepiej.





A co do ludzi którzy wierzą - nikt wam nie karze tutaj udowadniać że istnieje. Pytanie było co zrobicie jak przepowiednie się nie spełnią ? Bo ja bym się czuł jak skończony idiota wtedy
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: Niekwestionowany96 »

Reaper czyli wynika z tego że poprostu boisz się wyzwisk i negatywnych myśli o tobie ? Wiesz co ja to mam wyje.... na to co ktoś o mnie pomyśli a wasze tłumaczenia nie mają podstaw i dowodów na to że to się nie stanie. A jeśli chcecie zapytać jakie dowody mają ci co w to wierzą to porostu śmiech na sali z was. A teraz do hm0 - na jakiej podstawie jesteś przekonany o tym że teoria 2012 roku jest bujdą lub bajką ? Przecież nawet naukowcy udowadniali że np. przebiegunowanie ziemi miało miejsce kilkanaście razy jak nie więcej. To dlaczego niby nie miało by się to powtórzyć ? Może dlatego nie miało by się to znów wydarzyć bo ty tu jesteś ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: 2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

Post autor: aelreda »

Co zrobię jak w 2012 nic się nie stanie?

Pójdę się upić jak nigdy xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”