Alien Abduction: Incident in Lake County

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

Witam.Ostatnio obejrzałem stary film ale dobry, trzyma w napięciu. Jest to film sci-fi mimo iż na końcu autor filmu stara się powiedzieć, że to prawda, coś podobnego do Blair Witch Project i temu podobnych ale tym razem chodzi o natrętnych szaraków :) Oczywiście film dla lubiących UFO i załogantów..

Film chyba z roku 1998, raczej mało znany.. Może ktoś go widział?

Jest jeszcze mało dostępny flm tym razem o ludziach w czerni z Eric'iem Roberts w roli głównej, też bardzo fajny pt. "Shadow Men". Ale głównie chodzi mi o ten pierwszy, czy ktoś widział? Mnie się bardzo podobał bo związany z interesującym mnie tematem.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Fakt widziałem obydwa filmy tak tak są dwie wersje tego filmu tu może cię zaskoczę. :) Poszukaj dokładnie.Efekty specjalne marne ogólnie jak ktoś lubi takie para dokumenty to może obejrzeć dla hecy.Swoją droga jeśli ciekawią cie takie filmy to możesz obejrzeć taki stary oldchoolowy - Wavelength.Poza tym warto dodać , że o tych filmach narosły całe legendy jakoby są to prawdziwe wydarzenia itd. miłego szukania.  
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2012 9:46 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="UFOWORLDNEWS" data-cid="102149" data-time="1356039460">Fakt widziałem obydwa filmy tak tak są dwie wersje tego filmu tu może cię zaskoczę. :)</blockquote> Jak dwie wersje? Którego, Incident in Lake County czy Shadow Men? Nie wiedziałem..

A przy okazji przypomniał mi się film o Travisie Waltonie, drwalu którego rzekomo porwali na kilka dni, oparty na faktach, a podobno po latach przyznał, że to były jego wymysły. Film nazywał się 'Fire in the Sky'.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RickDangerous" data-cid="102159" data-time="1356083421"> Jak dwie wersje? Którego, Incident in Lake County czy Shadow Men? Nie wiedziałem..

A przy okazji przypomniał mi się film o Travisie Waltonie, drwalu którego rzekomo porwali na kilka dni, oparty na faktach, a podobno po latach przyznał, że to były jego wymysły. Film nazywał się 'Fire in the Sky'.</blockquote> Dwie wersje Incident in Lake County.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="UFOWORLDNEWS" data-cid="102160" data-time="1356084894"> Dwie wersje Incident in Lake County.</blockquote>  Powiedz proszę czym się różnią bo tam skąd pobieram film, jest tylko jedna wersja i nie jest zaznaczone która. Nie wiem czy chodzi o koniec filmu ale powiem, że moja wersja kończy się jak szaraki biorą wszystkich, a później jeden podchodzi do kamery i koniec filmu. Co innego jest w drugiej wersji?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RickDangerous" data-cid="102161" data-time="1356090450">  Powiedz proszę czym się różnią bo tam skąd pobieram film, jest tylko jedna wersja i nie jest zaznaczone która. Nie wiem czy chodzi o koniec filmu ale powiem, że moja wersja kończy się jak szaraki biorą wszystkich, a później jeden podchodzi do kamery i koniec filmu. Co innego jest w drugiej wersji?</blockquote> Historia ta sama tylko inni aktorzy i trochę inny sposób kręcenia chyba w jednej z wersji albo obu przynoszą obcego do domu poszukaj a znajdziesz. :D
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RickDangerous" data-cid="102159" data-time="1356083421"> A przy okazji przypomniał mi się film o Travisie Waltonie, drwalu którego rzekomo porwali na kilka dni, oparty na faktach, a podobno po latach przyznał, że to były jego wymysły. Film nazywał się 'Fire in the Sky'.</blockquote> Wymysły? Ciekawe bo widzialem nagranie najwyzej sprzed paru lat na ktorym Walton potwierdza wszystko to co mowil wczesniej.Poza tym to jedyny przypadek udowodniony.Wszyscy byli ponoc sprawdzani na wykrywaczu klamstw i w przypadku wszystkich wykrywacz nie wykryl ani jednego klamstwa
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="102173" data-time="1356128324"> Wymysły? Ciekawe bo widzialem nagranie najwyzej sprzed paru lat na ktorym Walton potwierdza wszystko to co mowil wczesniej.Poza tym to jedyny przypadek udowodniony.Wszyscy byli ponoc sprawdzani na wykrywaczu klamstw i w przypadku wszystkich wykrywacz nie wykryl ani jednego klamstwa</blockquote> Celowo napisałem "podobno".. Nie byłem pewny co do tych informacji. Gdzieś o tym było, na Discovery albo NGC, w każdym razie nie mogę tego poprzeć dowodami.Ale czyżby jedyny udowodniony? A przypadek Whitleya Striebera? I film o tym pt. 'Communion'..
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: Rysiek23 »

Nie widziałem materiału dotyczącego tego aby Travis Walton zaprzeczył swoim doświadczeniom, i bardzo to dziwne biorąc pod uwagę fakt, że mamy z nim kontakt i nigdy o tym nie wspomniał.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

" Tak jak w wielu innych historii ufologicznych ostatecznie wyjaśnienie przypadku Waltona pozostaje tajemnicą.  " Powyższy tekst pochodzi z Waszego serwisu INFRA. Jakoś tak do końca nie jesteście jednak pewni co do prawdziwości zdarzenia ;) Nie ważne jest kto to napisał, jaki autor, prawdą jednak jest fakt, że poddaliście w wątpliwość zdarzenie T. Waltona.. choćby tym ostatnim zdaniem zacytowanym powyżej.   A tu cały artykuł:http://infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/1019-ogie-w-niebiosach-przypadek-travisa-waltona.html
Ostatnio zmieniony ndz gru 23, 2012 9:52 pm przez RickDangerous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”