Alien Abduction: Incident in Lake County

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: RickDangerous »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="UFOWORLDNEWS" data-cid="102149" data-time="1356039460">Fakt widziałem obydwa filmy tak tak są dwie wersje tego filmu tu może cię zaskoczę. :) Poszukaj dokładnie.Efekty specjalne marne ogólnie jak ktoś lubi takie para dokumenty to może obejrzeć dla hecy.Swoją droga jeśli ciekawią cie takie filmy to możesz obejrzeć taki stary oldchoolowy - Wavelength.Poza tym warto dodać , że o tych filmach narosły całe legendy jakoby są to prawdziwe wydarzenia itd. miłego szukania.  </blockquote>  Drugiej wersji Incident in Lake County niestety nie znalazłem..

Ale widziałem ten powyższy- Wavelength.. Kręcony w Hollywood :) i dziwię się, że nikt tego w filmie nie poprawił. Ufoki mogli być trochę bardziej podobni do kosmitów, widać, że to tylko dzieci, na plakacie filmu są inni, w filmie już nie. Ale warto było zobaczyć.Macie jeszcze jakieś ciekawe filmy? obojętnie, stare czy nowe.. Zapomniałem dodać, mikrofon operatora widać w 15 minucie - po raz pierwszy ;)

 
Ostatnio zmieniony pt gru 28, 2012 11:35 am przez RickDangerous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Alien Abduction: Incident in Lake County

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RickDangerous" data-cid="102297" data-time="1356694419">

 Zapomniałem dodać, mikrofon operatora widać w 15 minucie - po raz pierwszy ;)

 </blockquote>  He he he dokładnie w życiu chyba nie widziałem tylu błędów przy kręceniu filmu , ale nie obłędy tu chyba chodzi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”