UFO czy mucha nad Kazimierzem Dolnym (2012)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: UFO czy mucha nad Kazimierzem Dolnym (2012)

Post autor: Andrzej 58 »

Bardzo piknego posta Czakro napisałeś ,tylko ani słowem nie odniosłeś się do kwestii zawartych w poście powyżej.To typowy objaw dla znawców tematyki UFO.Miarka ,którą mierzysz problem jest raczej mikra i nie obejmuje całości.Założę się, że po tysiącu takich rejestracji ,na pytania ,które Ci zadałem odpowiesz tak samo wymijająco jak powyżej.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO czy mucha nad Kazimierzem Dolnym (2012)

Post autor: arek »

 Ten obiekt ,pojewia się w środku kadru - tak się dzieje ponieważ  leci w kierunku obiektywu. mała rozdzielczość kamery sprawia ,że nie jest widoczny wcześniej, tylko po nabraniu odpowiedniej " wielkości" . Na domiar złego, kamerka zapisuje małą ilość klatek na sekundę .A dzieje się dlatego ,że jest dosyć ciemno . Na dodatek  mucha leci z maksymalną prędkością dlatego ,że ucieka przed deszczem . Jeśli zatem dodać te wszystkie elementy , nie trzeba odnosić się do podobnych nagrań ,tylko zinterpretować to. W dalszym ciągu nie wiem, na jakiej podstawie, świadek mówi o metalicznym ,cylindrycznym obiekcie .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO czy mucha nad Kazimierzem Dolnym (2012)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="102292" data-time="1356629270"> W dalszym ciągu nie wiem, na jakiej podstawie, świadek mówi o metalicznym ,cylindrycznym obiekcie .</blockquote> Z tego co napisal na samym poczatku Yan Polskee wynika ze swiadek nagral owada ktorego wziąl po obejrzeniu materialu za UFO a ze ma to wydluzony ksztalt to pomyslal ze bylo to cos cygarowate :)No chyba ze od poczatku wiedzial ze nagral owada i tak sie tylko droczy. Nie ma o czym gadac
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”