CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: Andrzej 58 »

To w takim razie trzeba zdefiniować pojęcie kosmici.Z moich osobistych doświadczeń opisywanych już na forum wynika ,że Ci kosmici to ludzie tacy sami jak my.Wszyscy jesteśmy hybrydami. Ten kod w Dna ,który różni nas od zwierząt to po tych obcych..Ci tzw obcy sami określają siebie jako naszych braci. Różnice w sumie są niewielkie Wzrost wysoki.Włosy ciemne ,Organizm dostosowany do niższego ciśnienia i liczne skazy na skórze.Szaraki to ściema wtłaczana ludziom przez techniki manipulacji umysłem.Po co ?-żeby ci dysponujący starą wiedzą mogli sterować tymi niezorientowanymi w stanie rzeczy i przekonywać ich do zjawisk paranormalnych,które przynoszą wymierne korzyści .
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: Arek 1973 »

Cóż, ja też robiłem swoje eksperymenty  z komórką i wszystko zależy  od paru czynników a raczej może tylko schodzi do jednego  : jak mocno on świeci albo odbija jasność. Na pewno model tel. też robi różnicę.W sumie trzeba najpierw zrobić porównawcze filmiki żeby coś orzec.Ale  z tym ufo już tak jest że nawet  dwie osoby stojące obok siebie  nie opisują zawsze to samo  co  widzą, w historii obserwacji  ufo  zdarzały się już takie przypadki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: Newsman »

Dostaliśmy zgłoszenie o obserwacji dziwnego obiektu w Sosnowcu, gdzie również udało się wykonać film. Co nieco na nim nawet widać. Niebawem postaramy się to jakoś zaprezentować. Obiekt znajdował się nad blokami i według świadka, zmieniał kształt wraz z tym, jak obserwatorzy znajdowali się bliżej.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: danut »

Jeśli chodzi o kule, to jest bardzo częsty zapis pewnego zjawiska obserwowanego w ten sam sposób, nawet relacje od znajomej opowidającej mi, co kiedyś dawno widziała jej babcia pokrywają się prawie dokładnie z tą z Mszany. Tam kula zachowywała się inteligentnie, poruszała się tworząc krzyż i też na dachu stodoły, poczym znikła. Te obserwacje wskazują, tak dla mnie, że jest to jakaś energia, skupiona i mogąca coś wytwarzać dopiero. Kolor czerwony bardzo często kojarzony jest, niestety z czymś bardzo niedobrym. Mnie zastanawia jedno, jaki związek ma, bo daje się  zauważyć ich pojawianie się albo nad polami zbóż, albo nad stodołami, a przecież to budynek, w którym składuje się to co z tych pół zbiera, słomę ze zbóż, siano, itp. To zaś z kolei przywołuje podania wiejskie o duchach pół, np. o południcach atakujących ludzi podczas przebywania w takich polach, uspiających ich i dających koszmarne wizje. Dla mnie rzeczywistość jest holograficznycm obrazem, zatem taka energia może miec coś wspólnego z zakłóceniami go. Interesuje mnie też przy tym taka sprawa- co tak naprawdę sprawia, że przebywając sam na sam z przyrodą w danym miejscu wyraźnie odczuwany przyjemność z jej obcowaniem, a w innym jakąś jej wrogość i to jak bardzo odziałować może  to na nasze zdrowie i samopoczucie. Wyłaczyłabym tu poglądy z rozpatrywaniem sprawy pod względem technicznym Andrzeju, całkowicie, jak dla mnie to odwieczne i naturalne jakieś procesy, nieznane ludziom i dające coraz to dziwniejsze hipotezy na ich temat. Zadam Ci pytanie, dlaczego przyroda maluje tak piękne kształty, np. mróż na szybie, płatki śniegu, tak sama od siebie? Czy nie może utworzyć też czegoś większego co może zadziwić, tak z energii, która wciąż tu oddziałuje i nie jest wytworzona w sposób sztuczny.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: azor »

Obiekt/zjawisko było odległe czy bliskie ? Arku internet mój świadek ma z Neostrady ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: arek »

a dalej po kablu czy wifi
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: azor »

 Arku po kablu z tego co wiem.  Po Nowym Roku zrobię z tego jakiś raport na razie rozleniwiłem się strasznie :D
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: Andrzej 58 »

Danusia napisała:" Zadam Ci pytanie, dlaczego przyroda maluje tak piękne kształty, np. mróz na szybie, płatki śniegu, tak sama od siebie? Czy nie może utworzyć też czegoś większego co może zadziwić, tak z energii, która wciąż tu oddziałuje i nie jest wytworzona w sposób sztuczny."Te procesy to znane zjawiska.Np fraktalny charakter zjawisk związanych z krystalizacją.Danusiu ,to że pewnych zjawisk możemy nie potrafić wyjaśnić nie oznacza ,że to są sprawy nadprzyrodzone .To samo dotyczy rejestracji takich jak w powyższym przykładzie.Sam takich czerwonych obiektów widziałem całkiem sporo.Odniosłem nawet wrażenie ,że mocno się starały ,żeby były dostrzeżone.Powiem Ci też ,że w moim tajnym źródełku jest zapis ,który mówi ,że w tym konkretnym przypadku wydarzy się to właśnie tego dnia roku(w Wigilię).Były to takie same kule jak w opisie zdarzenia .Poruszały się wolno w górę.Dostrzegłem nawet miejsce ,z którego startowały ,gdy poprzedni obiekt pochłaniany był przez przesuwającą się chmurę.Była to cała seria obiektów.Zwróciłaś uwagę na symbolikę koloru.Zgadza się ,to obiekty kogoś o czerwonych poglądach.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: danut »

Andrzeju, ale "czerwone poglądy" nie były jeszcze, nawet znane nikomu, a zdaje się już w XVI wieku, gdzieś jest przytoczona taka obserwacja z rysunkiem czerwonej kuli nad polami z wytłumaczeniem, jak to diabeł po polach buszował. Nie pamiętam źródła, ale to na pewno obiło mi się o uszy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: CE-1 Mszana Dolna 25.12.2012

Post autor: azor »

Kurcze widzę ,że wybiegacie w tak egzotyczne i nie sprawdzone teorie, że ciężko jest mi tutaj nawet dyskutować już nie mówiąć o ''poglądach'' A jak kule są różnych kolorów/ barw, to co do kogo  należą :Oh: .Andrzeju weź pod uwagę, że m.in mogłeś obserwować zwykłe lampiony niestety tego całkiem dużo jeszcze lata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”