Program NG o katastrofie smoleńskiej

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: Rysiek23 »

Ufoworldnews, źle mnie zrozumiałeś. Kiedy mówię o depraciacji to mam na myśli coś co by przypominało rozmowę ze słynnym fryzjerem z Warszawy o ufologii. Dlaczego nikt nie mówi, że bez ILS we mgle się nie ląduje? Oglądał w ogóle ktoś ten film? Ja niestety nie miałem możliwości.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: Przemekkk666 »

Przede wszystkim ani ja ani ufoworldnews z tego co zauwazylem nie przesądzamy o niczym nie wiem czy zauwazyles Czakrawartin?W przeciwienstwie do niektorych przynajmniej
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2013 3:24 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="102959" data-time="1359321682">Przede wszystkim ani ja ani ufoworldnews z tego co zauwazylem nie przesądzamy o niczym nie wiem czy zauwazyles Czakrawartin?W przeciwienstwie do niektorych przynajmniej</blockquote> Dokładnie nikt tu niczego nie przesądza.A porównanie mnie i Przemka666 do Rozbickiego to zwykłe ucinanie dyskusji w sposób iście prostacki.A myślałem , że temat dyskusji dotyczy nagrania a nie argumentum ad personam.Dla mnie w tym temacie nie ma pełnej jasności widać jednak, że  komuś temat nie pasuje, dokonuje trywialnych ocen sposobu myślenia innych.Jeśli chodzi o samo nagranie skupia się ono na tym co wiemy a raczej na  wiedzy komisji w wielu kwestiach.Oczywiście nie staram się szukać ,,trotylu" czy innego spisku po prostu chcem dać szanse jako wyraz tolerancji dla komisji sejmowej dt. Smoleńka.Bo reprezentuje ona w pewien sposób ludzi ciekawych bardziej świata którzy nie ufają systemowi, a to jeszcze niczego nie przesądza.Proste??? Pewnie dla chodzących obronców stereotypów i lemingów nie.....
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2013 3:25 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Proponuje obejrzeć to:
 
 
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: ADAX »

NG profesjonalny !? Od kiedy ? Dla mnie program po to by trochę kasy natrzepać i przy okazji ludziom wcisnąć jeden tok myślenia. Dla mnie temat zakończył się, gdy podjęto decyzję lotu na to pastwisko, nazwane Lotniskiem Wojskowym (ściernisko z budami złomiarzy). Błedy są wszędzie i nie można jednoznacznie stwierdzić, ze komisja millera, czy film tej babki mówią prawdę, zwłaszcza kiedy pierwsi współpracowali z rosjanami, a w drugim przypadku ta kobieta jest święcie przekonana, ze tak było i uj... Te dwie sprawy maja uzasadnienie w faktach. Katastrofa jest tak samo możliwa, jak i zamach i nie ma sensu co się sprzeczać, co jest cacy a co bee. Z pewnością, gdy prawie całe dowody zostały przetrzymane u rosjan, nigdy nie dowiemy się jaka jest prawda. Natomiast należy do jasnej cholery wreszcie zacząć myśleć o przyszłości ! Były już wypadki polskich samolotów ? Były, i co i nic. Polak wcale nie mądry po szkodzie, a jeszcze głupszy.   Lepiej zająć się sprawami bardziej ważnymi, jak choćby do dziś nie wypłacone odszkodowania dla ofiar z Katowic, kiedy zawaliła się hala. Brak pieniędzy dla podwykonawców budowy autostrad, z kieszeni Krajowej Dyrekcji. Bezrobocie sięgające 12 % albo i 2x więcej.Bieda i patologia, głodujące dzieci, kompletnie beznadziejny system edukacji w Polsce. Jest o czym rozmawiać i dyskutować niż na temat tej "katastrofy". Bo katastrofa była i jest nadal ale z Polską.  ----A tak a propos, można scalić ten temat z już istniejącym ?
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Program NG o katastrofie smoleńskiej

Post autor: MarcinAdk »

Ja tylko dodam od siebie jedną rzecz, a mianowicie podstawą wyjaśniania każdej , powtarzam każdej katastrofy lotniczej jest rekonstrukcja wraku  danego statku powietrznego, dopiero potem można rozpocząć badania techniczne, chyba nie muszę przypominać ile czasu trwała rekonstrukcja Boeinga 747 robił  się nad Lockerbie w Szkocji( mógłbym zresztą przywołac kolejnych kilkadziesiąt katastrof lotniczych gdzie rekonsttrukcja wraków to była oczywista oczywistość).Bez rekonstrukcji wraku nie jest możliwe przygotowanie pełnego raportu, same tylko dane z rejestratorów i nagrania z wiezy kontroli lotów nie dają pełnego obrazu sytuacyjnego zdarzenia.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 14, 2013 10:28 am przez MarcinAdk, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Ardua Ad Astra
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”