Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: Arek 1973 »

To naprawdę niesamowita opowieść,  nie wiem jak wy ale u mnie bardzo rzadko występują takie sny kiedy po przebudzeniu nie wiem czy to sen czy rzeczywistość. Pamiętam jednak że były to sny tak wyraziste że wtedy w tym momencie mógłbym przysięgać na wszystko że to prawda.Byłem kiedyś świadkiem jak mój brat w wieku 16 lat po jego przebudzeniu  nie umiał mnie rozpoznać, ta absurdalna sytuacja trwała parę minut, aż nawet poszedłem spojrzeć w lustro :kekeke: , po prostu bał się mnie ponieważ miałem być kimś innym
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: MarcinAdk »

wszedłem na podaną przez azora witrynę i z miejsca antywirus informuje o jej zawirusowaniu.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: azor »

Moj program tego nie wykazał ?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Wydaje mi sie ze wpierw trzeba sprobowac odpowiedziec na pytanie co nowego moze stac sie wogole w ufologii?Same rejestracje wiele nie wnosza do tematu wg mnie , z tego co widze to wysyp bardzo ciekawych zdarzen z lat ok 78-95 w Polsce i dokonane przez dawnych ufologow badania napewno pokazaly ze fenomen jest bardzo roznorodny ale czy mozna z tych wydarzen ale i rowniez innych swiatowych wyciagnac cos więcej? Napewno bez checi uchylenia rąbka tajemnicy przez tzw "elity" bedzie duzo trudniej odpowiedziec na wiele pytan a jak wiadomo ta wąska grupa oswieconych nigdy nie bedzie chciala podzielic sie z motlochem swą wiedzą ktora jest zastrzezona.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: azor »

Na pewno wiedzą znacznie więcej nie ma co porównywać oficjalnych cywilnych badań nad nieoficjalnymi bo to jest ogromna przepaść.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: azor »

Kilka dni temu ukazały się w Niemczech prace Gerharda Groschela na temat monitoringu obszaru nad elektrownią jądrową Neckarwestheim, oraz prac w Wylatowie. Materiały w formie Ebook są bardzo tanie dostępne w tym linku. http://www.kitapi.de/ufos-ueber-akw-neckarwestheim-3737704.html Zamierzam je zakupić i z czasem przetłumaczyć, aby wszyscy mogli się z tym zapoznać, ponieważ niektóre rejestracje i wykryte przez czujniki fizyczne zmiany w polu magnetycznym/grawitacyjnym są już konkretnym materiałem naukowym w rejestracji zjawiska UFO.   
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Fajnie skompletowany sprzęt ;) http://www.youtube.com/watch?v=Ng_Zrj2foaY
Ostatnio zmieniony sob cze 15, 2013 6:11 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: azor »

Szacunek dla kolegi ;) ma naprawdę kilka fajnych filmów, ale na jego miejscu a ma możliwość rozbudowałbym to o stały monitoring 24/h w opcji IR i normal ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Monitoringi do badań/rejestracji UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Arku z tego co pamiętam masz nikona 5100, ile on robi klatek na sekundę? Tak się zastanawiam na co w przyszłości zamienić swojego D80 i tylko to przychodzi mi do głowy, matryca 16mln też całkiem niezle no i NOLe na pewno lepiej wychodzą niż na moim D80 :) Jutro radomskie air show, cały sprzęt w gotowości, zobaczymy czy coś się trafi ;)
Ostatnio zmieniony pt sie 23, 2013 7:30 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”