Świetlne rozbłyski nad Florydą

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Świetlne rozbłyski nad Florydą

Post autor: Przemekkk666 »

Zdecydowałem się podac na moim blogu link do bardzo ciekawego nagrania dziwnych rozbłysków na Florydzie mimo, iz film jest niepubliczny.Zachęcam wszystkich do obejrzenia, można go zobaczyc tylko poprzez ten link - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t0rBEGIkkic
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Świetlne rozbłyski nad Florydą

Post autor: flying humanoid »

kurcze... pierwszy odruch - wiadomo fajerwerki i skipowanie wideo. Ale kiedy zobaczyłem że punkt świetlny utrzymuje się przez dobre kilkanaście sekund w powietrzu, musze przyznać że mnie zaintrygowało. Dziwne. Nachodzi mnie refleksja, że być może wiekszość świetlnych obiektów to może faktycznie zjawiska fizyczne których jeszcze nie znamy. Wygląda jak kula plazmy... ciekawy materiał
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2013 5:24 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Świetlne rozbłyski nad Florydą

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="flying humanoid" data-cid="103056" data-time="1359739196"> Nachodzi mnie refleksja, że być może wiekszość świetlnych obiektów to może faktycznie zjawiska fizyczne których jeszcze nie znamy. Wygląda jak kula plazmy... ciekawy materiał</blockquote> Tak moze byc w wielu przypadkach, podobnie jak w Hesdallen.Ja szczerze mowiac pierszy raz widze cos takiego
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Świetlne rozbłyski nad Florydą

Post autor: Arek 1973 »

Przemku, masz może namiary na to miejsce?, chodzi o to żeby to samo miejsce zobaczyć podczas dnia
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”