"Wilkołak" w południowej Polsce?

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

"Wilkołak" w południowej Polsce?

Post autor: Newsman »

Albert Rosales - kolekcjoner relacji o spotkaniach z humanoidami i innymi dziwnymi istotami, przesłał nam otrzymaną niedawno kontrowersyjną relację od turysty, który odwiedził Polskę latem ub. roku. Oto jego dziwaczna opowieść: Miejsce: Południowo-wschodnia PolskaData: Lato 2012Czas: Ok. 8. rano "Gdzieś w południowo-wschodniej Polsce, około ósmej rano, latem 2012 r. ja i moi kuzyni siedzieliśmy w autobusie, którym jechaliśmy na obóz, gdzie mieliśmy zostać przez ok. 2 tygodnie. Droga prowadziła przez zalesiony obszar, a następnie szerokie pole. Siedząc w tylnej części autobusu po lewej stronie wyjrzałem przez okno i na niewielkim wzniesieniu, na niewysokim wzgórzu przy drodze, zobaczyłem wysoką srebrzystą postać stojącą w pozycji wyprostowanej, spoglądającą na bok, z profilem zwróconym w moją stronę.Miała długi pysk, jak u wilka i była dużo wyższa od człowieka. Po sekundzie, z wyprostowanej pozycji zeskoczyła na czworaka z pagórka, a kiedy znalazła się na dole, istota znowu stanęła na dwóch nogach.Niestety, autobus się poruszał a gęsta roślinność ostatecznie zasłoniła widok. W pewnym momencie zacząłem krzyczeć łamaną polszczyzną, że coś widziałem, ale wszyscy zapewne wzięli mnie za wariata. Co ciekawe, podczas obozu jedna z dziewczyn powiedziała mi, że widziała wilka, który zaglądał wprost do okna budynku, w którym spała. W jego innej części spaliśmy my. Nie wiem, czy chciała tylko zwrócić na siebie uwagę, choć wielu jej nie wierzyło. Ja tymczasem chciałem wytłumaczyć sobie, co widziałem."
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2013 1:17 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”