Etherium gold nie radze sobie..

sir2101818
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 07, 2013 5:51 pm

Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: sir2101818 »

Witam..Otóż we wrześniu poprzedniego roku pod namową kuzyna zażyłem etherium gold.. Mówił mi że jest to cudowny środek po, którym problemy znikają i wgl. Zażyłem 2 porcje w jednym dniu. Przez pewien okres czau było wszystko okej, lecz w późniejszym czasie zacząłem sobie uświadamiać, że coś jest nie tak.. Obecnie jak patrzę na wszystko i o tym myślę czuje się jak przez jakąś mgłe. Często dopada mnie depresja. Jest jakaś możliwość oczyścić organizm z tego nie wiem pierwiastka? Obecnie mam 17 lat
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: arek »

niestety nie znam tego środka ,nie wiem jak powinien działać ,ale  tak naprawdę co posiadamy to siebie .Jak pakujesz w siebie jakieś środki, to nie dziw się ,że masz ze sobą kłopoty .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: Adolf »

Ale jaja. To nie tylko pobudza,mózg, leczy depresję, podnosi inteligencję, ale nawet jest w stanie wyleczyć AIDS. Normalnie cudo. Grzech nie spróbować, nie dziwię się, że uległeś pokusie.
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
sir2101818
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 07, 2013 5:51 pm

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: sir2101818 »

Nie pakuje to był ten jeden jedyny.. Zaufałem kuzynowi.. Wcześniej nie miałem pojęcia o takich środkach więc skoro mówił że jest to dobry środek rozluźniający.. Dopiero po pewnym czasie przeczytałem coś na ten temat. Więc brałem ten środek tak nieświadomie zaufałem i teraz żałuję.. Nie ukrywam od tamtego momentu wszystko przemyślę zanim coś zrobię. Zauważam rzeczy których wcześniej nie widziałem..Możliwe że kłopoty się zaczeły wtedy gdy zacząłem czytać więcej na temat tego środka, możliwe że sam sobie to wmówiłem i tak jest.Wiadomo potęga umysłu.. ;]
sir2101818
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 07, 2013 5:51 pm

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: sir2101818 »

Może jest jeszcze jakiś inny cudowny środek na cofnięcie tego? szczerze mówiąc sam w to wątpie, bo z tego co wiem to jest to nieodwracalne, ale może jednak, może po dłuższym czasie sam wszystko wróci do normy.. 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="sir2101818" data-cid="103174" data-time="1360309131">.. Nie ukrywam od tamtego momentu wszystko przemyślę zanim coś zrobię.</blockquote> I to jest najwazniejsza lekcja jaka powinienes wyciagnac z tej sprawy.
Ostatnio zmieniony pt lut 08, 2013 8:55 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: ADAX »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="sir2101818" data-cid="103175" data-time="1360311466">Może jest jeszcze jakiś inny cudowny środek na cofnięcie tego? szczerze mówiąc sam w to wątpie, bo z tego co wiem to jest to nieodwracalne, ale może jednak, może po dłuższym czasie sam wszystko wróci do normy.. </blockquote>Tak, ale musisz zrównoważyć to dawką dopalaczy. Inaczej twoje libido spadnie, dostaniesz zwyrodnienia prostaty, dopadnie cię migrena, a twoje stawy będą jak pióra od poloneza. Pamiętaj jednak, że musisz przyjmować je od tyłu, jak czopki. Międzyczasie robisz lewatywę z kwasu solnego.  :Hay:
Awatar użytkownika
Ameno
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 7:23 pm
Kontakt:

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: Ameno »

Po cholerę to brałeś,teraz skutki mogą być nieodwracalne.Depresja i mózg zlasowany.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: Sandra »

 Nikt nigdy nie miał 17lat i głupot nie robił?    Ale rzeczywiście, poczytałam trochę i nie jest ciekawe, to zażywanie. Jeśli to rozwija duchowść, to trzeba być do tego przygotowanym, żeby to brać.  Kiedyś na targach medycyny niekonwencjonalnej, dziewczyny przy stoisku z muzyką, chciały od sprzedawcy płytę z muzyką, która otworzy im trzecie oko. Wszyscy chcą iść na skróty i bez przygotowania.
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2013 9:25 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
sir2101818
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 07, 2013 5:51 pm

Re: Etherium gold nie radze sobie..

Post autor: sir2101818 »

Dobrze czułem sie w swoim ciele, umysle.. Nie mialem potrzeby brac tego. Bralem pod namowa "zazyj a zobaczysz" no to dobra mysle nie umre przeciez. Musze jeszcze cos poruszyc.. mianowicie po zazyciu bylem wtedy po treningu silowym zmeczony i wgl, wtedy wzrok ze tak powiem byl oslabiony. Po zazyciu tak jakby wzrok dalej byl w takim stanie "otumanienia" tak mi sie wydaje jakbym nie widzial z taka ostroscia jak poprzednio.. Nadal widze dobrze tylko ze tak jakby inaczej jakby te oczy byly jakies "naćpne;P" i szczerze mowiac to moze byc tylko zwykle pogorszenie wzroku, a reszte sam sobie wymyslam.. Jeszcze jedno pytanie po takim środku jest pewnie możliwość pogorszenia wzroku? Musze sie wybrac do okulisty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”