Abdykacja Benedykta XVI

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Andrzej 58 »

Ciekawe ,który z purpurencji zgłosi się na ochotnika na fuchę Petrusa Rzymianina.Coś mi mówi ,że Benedykt był ostatnim papieżem,no chyba ,że jakiś desperat jednak się znajdzie.Zastanawia mnie  ,dlaczego ten Petrus na liście Malachiasza pojawił się dopiero w 1820 roku.To taki nietypowy dla tego dzieła zapis.Jak widać przepowiednie mogą być modyfikowane. :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="103506" data-time="1361295514">Ciekawe ,który z purpurencji zgłosi się na ochotnika na fuchę Petrusa Rzymianina.Coś mi mówi ,że Benedykt był ostatnim papieżem,no chyba ,że jakiś desperat jednak się znajdzie.Zastanawia mnie  ,dlaczego ten Petrus na liście Malachiasza pojawił się dopiero w 1820 roku.To taki nietypowy dla tego dzieła zapis.Jak widać przepowiednie mogą być modyfikowane. :D</blockquote>A co jesli Benedykt powróci?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Andrzej 58 »

Jeśli powróci Kasiu to będzie z wielkim trudem wchodził na wzgórze ,gdzie dwa anioły pod krzyżem z desek a tam strzelanina z broni palnej i łuków.To tak w skrócie trzecia fatimska .Myślisz ,że Benedykt tego nie zna.Sam to ogłaszał na konferencji w 2000 roku.Ja na jego miejscu też usunąłbym się z celownika.W znanej mi wersji wypadków papież z Niemiec określony jest jako skreślony a nie zastrzelony.Jak widać sam się skreślił.A tak przy okazji ,to ciekawe dlaczego Watykan zapowiedział ,że nie wyda ostatniej encykliki Benedykta.W końcu jest jeszcze papieżem.Mocno podejrzana sprawa z abdykacją.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: arek »

 Po co szukać drugiego dna , to stary, chory człowiek ,na dodatek, nigdy nie chciał być tym pierwszym . Ma charakter introwertyczny ,bardziej mu pasowało siedzenie w ksążkach, niż na tronie. Jest niegroźny i skromny więc hierarchowie pchali jego wózek za niego . I zdobywał stanowiska których nie porządał .Taki typ człowieka ,takie środowisko .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Andrzej 58 »

". W Watykanie przyszła pora na uporządkowanie wielu spraw, przede wszystkim finansów."Jeden już próbował .JPI się nazywał.Człowiek cierpiący na niedociśnienie podobno zmarł na zawał serca.Ta zbójecka struktura jest niereformowalna.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="103562" data-time="1361388602">". W Watykanie przyszła pora na uporządkowanie wielu spraw, przede wszystkim finansów."Jeden już próbował .JPI się nazywał.Człowiek cierpiący na niedociśnienie podobno zmarł na zawał serca.Ta zbójecka struktura jest niereformowalna.</blockquote>Tu się zgodzę, bo wiem, wiem i już, że JPI został zamordowany po 33 dniach. Do tego mord można nazwać rytualnym "33".Zbójecka struktura?.. ale poza wiekszością Papieży. Dlatego musi nastapić odnowa i nastąpi.PS nie wiadomo na co zmarł JP I bo sekcji zwłok nie było.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Andrzej 58 »

Albino Luciani zwany uśmiechniętym papieżem na kolację jadł bulion, cielęcinę ,świeżą fasolkę i odrobinę sałaty.Popijał wodą.Ciekawe co mu tak zaszkodziło.Może szperanie w działalności bankiera boga?.Może lista zmian na stanowiskach u sekretarza stanu?Może zagrożone związki wierchuszki z lożą P2.Może chodziło o planowane spotkanie z kongresmenami gdzie omawiane miały być sprawy regulacji urodzeń.Może Calvi ,który z układów z Bankiem Watykańskim ,gdzie wygospodarował dla siebie miliard dolarów..Może Sycylijczyk Sindona ,który w biznesie ich świętobliwości wymanipulował głupie 225 milionów dolarów.Może Cody z Chicago.250 milionów dolców.Poprzednik Lucianiego bał się odwołać tego bonza.Pablo VI nawet podjął  decyzję o dymisji despoty,ale w ostatnim momencie wycofał się.Pewnie zrozumiał ,że golonka może mu zaszkodzić. 
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: ADAX »

[quote="Asef"]Wszyscy papieże postępowali nie zgodnie z wolą Boga.[/quote] Dobry żart. KK upadnie, tak, ale prędzej jak zbankrutuje, wszyscy dotychczasowi wierni staną się ateistami, lub (prawdopodobne) zniszczą go muzułmanie. 
Ostatnio zmieniony śr lut 27, 2013 12:03 am przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Abdykacja Benedykta XVI

Post autor: Katarzyna_1 »

Cyt. DL "No cóż Benedykt po prostu pokazał niemiecką cechę narodową, gdy pojawiają się problemy to poddają się i machają flagą o barwie białej. :]"Tchórzliwość niemców (B XVI nie biorę pod uwagę) wzięła się z nadużywania napoju narodowego jakim jest piwo. Piwo zawiera w swojej konsystencji żeński hormon - progesteron. Stąd zapewne mamy tylu babo-chłopów wokół siebie. :DTo napisałam do dziewczyn, nie komentować Panowie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”