Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: danut »

obcy42 - dlatego tak naciskam na ten fragment , konkretną scenę w filmie na podstawie relacji tego medium Chico Xawiera. Razem ze Zbyszkiem w innym temacie się mocno tego uczepiliśmy. Ja na podstawie tych swoich świateł, błysków niby ogni, a w filmie jest ujęcie odejścia wraz z tymi przewodnikami człowieka/ jego duszy w inny wymiar, w inną rzeczywistość/ inny świat.  I piękne ujęcie, tam nikt nie dostrzegł co się stało, co zaszło, a dostrzegli tylko odlatującą kulę światła. Nie chcę nic sugerować, ale znam Twoje przebłyski tego co wtedy zarejestrowałeś....
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Relacja z kulami ,już była na forum.Policjanci(dwóch).Jeden z nich to Soudak.Według tamtej relacji ,te kulki spowodowały spóźnioną interwencję a to z kolei uratowało policjantom życie.Tak ,to w skrócie brzmiało.Obcy.Masz szansę wytłumaczyć to zdarzenie,bo Twoje wejście na forum zajechało Soudakiem na kilka kilometrów.Nie szukaj medium a rusz głową."Nie chcę nic sugerować, ale znam Twoje przebłyski tego co wtedy zarejestrowałeś...." Podszywanie się jak nic Danusiu.Właśnie to negujesz a na co od dawna staraliśmy Ci zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: danut »

Czego Ty Andrzeju znowu chcesz ode mnie?? Jakie podszywanie kogo, czego, i z czym?!!! Znam te cząstkowe relacje soudaka z wiadomośći prywatnych, nie musi ich opisywać skoro być może sam nie jest ich pewny, lub nie umie ich dobrze poskaładać- prawda? Druga sprawa,  jeśli ktoś zmienił nick i  wcale się z tym nie ukrywa to się podszywa??
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Zmienił nick?-Po co?.Myślisz ,że Obcy 42 to Soudak?Z tego co pisze i jak wszystko wskazuje na Soudaka.Nic od Ciebie nie chcę Danusiu.Zacytowałem ciebie i wyszło z tego cytatu ,że to o czym pisaliśmy  o znajomości zdarzeń przez inne osoby potwierdzasz.Obcy - jesteś Soudakiem czy nie?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: danut »

Andrzeju - nie, nie potwierdzam tym, że ty i kropka jesteście jasnowidzami i mieliście wgląd w moje życie. Absolutnie. :InLove:Napisałam też wyraźnie skąd ja znam tą konkretną ściślejszą relację o kulach.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

N ie jesteśmy Danusiu żadnymi jasnowidzami.Pewnie nie zauważyłaś ,że różnimy się światopoglądowo.Nie przeszkadza to jednak we wzajemnej współpracy nad zagadnieniami ,które kilka osób dziwnym trafem połączyły.Co do obcego ,to sądzę ,że nie jest soudakiem.Zbyt oczywiste te numery.Zagroził mi tak jak Twój pomagier od innych światów.Pitolił dokładnie tak jak Hiszpan od truposza w kokilce.Potakiwał żeby zdobyć Twoją ufność.Zrobił numer z podawaniem adresu do strony tego D.Teraz okazuje się ,że relacja z kulami ,to zdarzenie związane z obcym42.Z tego czego nie przyjmujesz Danusiu do wiadomości wynika ,że Obcy jest wrabiany jako kozioł ofiarny za wujka z Hiszpanii.Relacja policjantów z Opola zawiera podobne elementy manipulacji jak przypadek Obcego.Pisałem kiedyś ,że żeby znać przebieg jakiegoś zdarzenia nie trzeba być w danym miejscu.Są metody ,które w trakcie dyskusji mogliśmy zweryfikować.To zostało dokonane poza forum.Powiem Ci Danusiu ,że wiem dużo więcej niż mogę napisać.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="110946" data-time="1387582695">obcy42 - dlatego tak naciskam na ten fragment , konkretną scenę w filmie na podstawie relacji tego medium Chico Xawiera. Razem ze Zbyszkiem w innym temacie się mocno tego uczepiliśmy. Ja na podstawie tych swoich świateł, błysków niby ogni, a w filmie jest ujęcie odejścia wraz z tymi przewodnikami człowieka/ jego duszy w inny wymiar, w inną rzeczywistość/ inny świat.  I piękne ujęcie, tam nikt nie dostrzegł co się stało, co zaszło, a dostrzegli tylko odlatującą kulę światła. Nie chcę nic sugerować, ale znam Twoje przebłyski tego co wtedy zarejestrowałeś....</blockquote>Dlatego wiem, że mam ukryte wspomnienia.Straciliśmy tam bardzo dużo czasu i mam nieodparte wrażenie, ze nie wszystko pamiętam.Za to wiem czym były te kule.Jak również wiem, dlaczego to się stało.To jak druga szansa ,, na rozwój''.To był moment dla mnie przełomowy, moje życie zacząło się zmieniać, a w odpowiednim czasie w dalszej przyszłości, zmieniło się o 180 stopni.Napiszę tak.Zależało Im na osobie, która od urodzenia była pod Ich opieką.Nie mieli na Nią od jakiegoś czasu wpływu, a ponadto przepowiedzieli Jej, że będą do Niej zwracaś się poprzez pośrednika, co od kulku lat ma miejsce.Moje życie zmieniło się na tyle, że mogę napisać, że jestem rozwijającym się medium, jeszcze nie na tyle doskonałym jak np. Linda Williams czy inni, ale mam na swoim koncie kilka drobnych sukcesów.Medium to pośrednik.Żeby było śmieszniej, pracę, którą obecnie wykonuję, to też pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, i pewnie dzięki Nim jestem w pracy... mam bardzo dobre wyniki...Cały czas staram sie, aby te wyniki były też w ,,pracy'' duchowej z innymi ludźmi - tak mógłbym to nazwać, co robię. Andrzeju nie chcę robić tutaj off topu i pisać nie na temat.Nie mam natury kłótliwej, jeżeli do kogoś zwracam się, bo mam jakiś do niego przekaz, to tego nie cenzuruję.Tak było również z Tobą, a co z tym zrobisz, to Twoja sprawa.Możemy tutaj popisać, ale na temat, a nie na tematy nie związane z tym tematem.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Dostałeś przekaz dla mnie?.Wiem nawet od kogo.Danusia doskonale go zna.Nie zauważyłeś ,że zadałem Ci pytania .Tak samo było ,gdy temu przekazującemu odpowiedziałem na jego pytanie i tak samo jak Ty unikał odpowiedzi.Wtedy zostałem posądzony o różne rzeczy ,dokładnie tak samo jak Ty to zrobiłeś.Są trzy możliwości.Zdarzenie z kulami było doświadczeniem dwóch policjantów.Było opisywane na forum przez soudaka.Jeśli nie Ty jesteś soudakiem(nawet Danusia utożsamia go z Tobą zakładając zmianę nicku).Drugie- soudak ,to Twój współtowarzysz .Trzecie - żaden z was nie jest soudakiem.KTÓRA WERSJA JEST PRAWIDŁOWA???Chcesz pisać na temat? ,to pisz o zdarzeniu policjantów z Opola.Ja tam widzę wiele zbieżności z przypadkiem opisywanym przez ciebie i soudaka.Nie pytasz ,kim jest soudak?.Pewnie wiesz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110967" data-time="1387655411">Dostałeś przekaz dla mnie?.Wiem nawet od kogo.Danusia doskonale go zna.Nie zauważyłeś ,że zadałem Ci pytania .Tak samo było ,gdy temu przekazującemu odpowiedziałem na jego pytanie i tak samo jak Ty unikał odpowiedzi.Wtedy zostałem posądzony o różne rzeczy ,dokładnie tak samo jak Ty to zrobiłeś.Są trzy możliwości.Zdarzenie z kulami było doświadczeniem dwóch policjantów.Było opisywane na forum przez soudaka.Jeśli nie Ty jesteś soudakiem(nawet Danusia utożsamia go z Tobą zakładając zmianę nicku).Drugie- soudak ,to Twój współtowarzysz .Trzecie - żaden z was nie jest soudakiem.KTÓRA WERSJA JEST PRAWIDŁOWA???Chcesz pisać na temat? ,to pisz o zdarzeniu policjantów z Opola.Ja tam widzę wiele zbieżności z przypadkiem opisywanym przez ciebie i soudaka.Nie pytasz ,kim jest soudak?.Pewnie wiesz.</blockquote>Co do przekazu, to bardzo dobrze, że wiesz, bo to znaczy, że jesteś tego swiadomy... Byłem jednym z tych policjantów i uszanuj to, że więcej nie napiszę, bo po prostu nie muszę.Po to piszę pod nickiem, żeby być anonimowy.Ja nie wymagam od nikogo, aby utożsamiał się z kimkolwiek i jeśli chodzo o wyjaśnienia, to tyle. Zdarzenie istotnie było opisywane przez soudaka, jednak ten opis był bardzo ,,pobierzny''.A można tyle jeszcze na ten temat napisać.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Nie chodzi o te strachy w moim kierunku.Chodzi o to ,że to była powtórka (słowo w słowo).Pomyśl Obcy czym to dla ciebie może się skończyć.Wiedz ,że ja też mam swoje źródła informacji i też przekazałem bardzo ważne treści komu trzeba.Nie masz bladego pojęcia w jakie klocki się tu gra.Pakujesz się w duże kłopoty.Jakie znaczenie ma dla Ciebie określenie swojego nicku czy jest nowym nickiem soudaka.Nikt nie pyta cię o nazwisko ani adres.Według mnie boisz się.Ciebie łatwo wystraszyć.Ze mną jest inna sprawa.Najwyżej można próbować wprowadzić mnie w błąd.Jak wynika z Twoich postów - masz wielkiego pietra.Robisz uniki i nic więcej.Powiem Ci jednak ,że jest ten producent przekazów boi się dużo bardziej od ciebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”