Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110971" data-time="1387657422">Nie chodzi o te strachy w moim kierunku.Chodzi o to ,że to była powtórka (słowo w słowo).Pomyśl Obcy czym to dla ciebie może się skończyć.Wiedz ,że ja też mam swoje źródła informacji i też przekazałem bardzo ważne treści komu trzeba.Nie masz bladego pojęcia w jakie klocki się tu gra.Pakujesz się w duże kłopoty.Jakie znaczenie ma dla Ciebie określenie swojego nicku czy jest nowym nickiem soudaka.Nikt nie pyta cię o nazwisko ani adres.Według mnie boisz się.Ciebie łatwo wystraszyć.Ze mną jest inna sprawa.Najwyżej można próbować wprowadzić mnie w błąd.Jak wynika z Twoich postów - masz wielkiego pietra.Robisz uniki i nic więcej.Powiem Ci jednak ,że jest ten producent przekazów boi się dużo bardziej od ciebie.</blockquote>Skoro tak uważasz :),,Co nas nie zabije, to nas wzmocni''Nigdy nie czułem się lepiej ;)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Nie ,opuszcza Cię dobry humor obcy.Po co wspomniałeś czym się zajmujesz.Dlaczego tak uporczywie udajesz soudaka.Jak przestaniesz ,to interesy przestaną iść?.Jesteś szantażowany?Pewnie nie widzisz możliwości wyjścia z tego układu.Ale spoko ,dowiesz się wszystkiego w odpowiednim czasie.Będziesz miał pełne portki jak nic.Dziś rżniesz głupa ,jutro czeka cię wielkie pranie.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110973" data-time="1387659264">Nie ,opuszcza Cię dobry humor obcy.Po co wspomniałeś czym się zajmujesz.Dlaczego tak uporczywie udajesz soudaka.Jak przestaniesz ,to interesy przestaną iść?.Jesteś szantażowany?Pewnie nie widzisz możliwości wyjścia z tego układu.Ale spoko ,dowiesz się wszystkiego w odpowiednim czasie.Będziesz miał pełne portki jak nic.Dziś rżniesz głupa ,jutro czeka cię wielkie pranie.</blockquote>Tak, mam bardzo dobry humor, po przeczytaniu Twojego postu :DPisz, pisz Andrzeju dalej... niczym się nie przejmuj, puszczaj swobodnie wodzę wyobraźni :D
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="110967" data-time="1387655411">.Zdarzenie z kulami było doświadczeniem dwóch policjantów.Było opisywane na forum przez soudaka.Jeśli nie Ty jesteś soudakiem(nawet Danusia utożsamia go z Tobą zakładając zmianę nicku).Drugie- soudak ,to Twój współtowarzysz .Trzecie - żaden z was nie jest soudakiem.KTÓRA WERSJA JEST PRAWIDŁOWA???Chcesz pisać na temat? ,to pisz o zdarzeniu policjantów z Opola.Ja tam widzę wiele zbieżności z przypadkiem opisywanym przez ciebie i soudaka.Nie pytasz ,kim jest soudak?.Pewnie wiesz.</blockquote>czy rozważaliście może założenie kabaretu w stylu Monty Pythona ...pytam serio ..wyjątkowo nie jestem złośliwa :D uważam,że wasze dialogi mają spory potencjał twórczy ...załóżmy temat jak rozpoznać soudaka :)
Ostatnio zmieniony pt gru 27, 2013 10:20 pm przez Lilith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Nie trzeba Lilithko.Był czas ,że to on ścigał mnie po różnych tematach.Teraz Jest odwrotnie.Jak nie wierzysz ,to wejdź do tematu o innych rzeczywistościach i jakieś dwa tysiące postów wcześniej znajdziesz identyczne wpisy soudaka jak te ,które pisze nasz kolega obcy.Słowo w słowo.Wtedy slodado wmawiał Danusi ,że nie wie kim jest.Mi sugerował to samo.To mu odpowiedziałem kogo  planuje zrobić z Danusi.Odpowiedzi nie było do dziś.Wtedy Sandra napisała coś mniej więcej takiego - ,że zazdrości Danusi ,że taka walka się o nią toczy.Tak,to walka nie o mnie a o Danusię.Ona sama nie wie dlaczego takie draki.Wie ,że spotykały ją w życiu dziwne zdarzenia i ktoś się koło niej kręcił.Wyciągnęła wnioski.Wszystkie próby naprowadzenia jej na inne tory myślenia niż te spowodowane przez manipulatorów ,kończą się tak samo.Wszyscy jesteśmy kłamcami a jej główny wróg to do rany przyłóż.Tak się składa ,że wszyscy jej przychylni znani są jej z nazwiska i imienia.Tylko ten ,do którego ma takie zaufanie jest tylko forumowym nickiem.No ale potakuje w każdym błędnym wniosku.Powiem Ci Lilithko ,że u podstawy zdarzeń ,które dotknęły Dankę ,obcego i tych policjantów z Opola leży to samo zjawisko.Jedni koncentrują się na rejestracji fotograficznej a ta policjantka daje do zrozumienia że było tam oddziaływanie na świadomość.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: danut »

No tak, oddziaływanie na świadomość, bo jakże inaczej :InLove: - nawiązanie kontaktu ze świadomością, u mnie było nawet "...bo zrobiłem ci coś z oczami", wszystko po to, aby móc ich poprawnie odebrać, dostrzec to co zachodzi poza polem widzenia "oczami" w naszej rzeczywistości. Tylko na litość, to nie "twoja sprawka" i  nie techniki ludzkiej, i nie łapanka - wszystko ma logiczny przebieg, ścisle jest z nami połączone i ma wpływ na tworzenie się rzeczywistości. :kekeke:
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: danut »

Czakrawartin, dlaczego to napisałeś do wszystkich i to nie pierwszy raz się zdarza, wkładasz nas w jeden worek, nawet kiedyś w moje usta wkładałeś zdania Katarzyny_1, czy kropki?? To jest temat o dziwnych kulach w Opolu i w sumie o doświadczeniu soudaka, powtórzenie zdarzenia u innych policjantów. Tak się składa, że znam dokładniej od innych tę relację z bezpośredniego źródła, przywołałam nawet osobę, aby rozszerzyła ją tutaj.I nie ma tu żadnych naszych teorii, bo każdy pisze co innego..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

Czakro - nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi?Przeczytaj kilka wcześniejszych postów.Co chwilę jakieś cytaty ze mnie.Jak odpowiadam ,to źle .Jak pojawia się ktoś ,kto twierdzi ,że doświadczenia z kulami to jego doświadczenie i używa agresywnych stwierdzeń w moim kierunku ,to mam skulić ogon pod siebie i udawać ,że się nic nie zdarzyło.Jeśli ta osoba używa z premedytacją sformułowań  skopiowanych z innego tematu ,to jak myślisz - o co mu chodzi?Czy to ja wprowadziłem ten element do tematu z obserwacją opolską?Zastanów się - po co?.Jak potraktować kogoś ,kto pierwszy post na forum skierował pod moim adresem i napisał coś takiego-Byłeś ostrzeżony ,ale nie zrozumiałeś i dlatego poniesiesz konsekwencje.Fajne co?.Nie zauważyłeś ,że to prowokacja skierowana we mnie.To są teorie wzięte z drzewa?Tobie też się oberwało.Zacytuję Danusię;" nawet kiedyś w moje usta wkładałeś zdania Katarzyny_1, czy kropki??Cytowałeś ? a może Danusia zapamiętała cytaty Pantanala?Znasz człowieka? .Wielu starych użytkowników uważa ,że Twoje posty są identyczne z Pantanalowymi.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="111175" data-time="1388235079">Sorry, musicie paprać każdy temat tymi swoimi gadkami nie wiadomo o czym?? To było fajne i inspirujące jak był w jednym miejscu, ale teraz to widzę, że wszystko pasuje do waszej wielkiej teorii. Weźcie trochę na wstrzymanie bo to śmierdzi już jakąś sektą.</blockquote>jaka sekta w sekcie wszyscy są zgodni ...i wyznają jeden "słuszny" pogląd tu jest sejm z komisją śledczą w jednym :) <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="111171" data-time="1388231470">Nie trzeba Lilithko.Był czas ,że to on ścigał mnie po różnych tematach.Teraz Jest odwrotnie.Jak nie wierzysz ,to wejdź do tematu o innych rzeczywistościach i jakieś dwa tysiące postów wcześniej znajdziesz identyczne wpisy soudaka jak te ,które pisze nasz kolega obcy.Słowo w słowo.Wtedy slodado wmawiał Danusi ,że nie wie kim jest.Mi sugerował to samo.To mu odpowiedziałem kogo  planuje zrobić z Danusi.Odpowiedzi nie było do dziś.Wtedy Sandra napisała coś mniej więcej takiego - ,że zazdrości Danusi ,że taka walka się o nią toczy.Tak,to walka nie o mnie a o Danusię.Ona sama nie wie dlaczego takie draki.Wie ,że spotykały ją w życiu dziwne zdarzenia i ktoś się koło niej kręcił.Wyciągnęła wnioski.Wszystkie próby naprowadzenia jej na inne tory myślenia niż te spowodowane przez manipulatorów ,kończą się tak samo.Wszyscy jesteśmy kłamcami a jej główny wróg to do rany przyłóż.</blockquote>walka o Danusię ...matko brzmi groźnie ...czy to się zakończy pod Troją :)...to może wyjaw nam Andrzeju ..skąd ta walka i dlaczego ...poza ..tym potencjalny soudak ...zdaje się zajął się ufo...a nie przeciąganiem  Danusi na swoją mroczną stronę ...ja się chyba już pogubiłam ..chociaż nie zawsze byłam w tym wszystkim pogubiona ...
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Andrzej 58 »

"walka o Danusię ...matko brzmi groźnie ...czy to się zakończy pod Troją"To jest groźne ,ale dla Danusi.Nie zakończy się to pod Troją a ukrywaniem się przed ludźmi.Soldado ciągnie Danusię w bagno.Te wszystkie jej zdarzenia podporządkowane są jednemu celowi - wprowadzeniu jej w błąd.Jak myślisz Lilithko,co miał na myśli s mówiąc ,że Danusia jest kimś bardzo ważnym.Odpowiedziałem na podstawie znanej mi historii z relacji Danusi o fryzjerze i smoczku.Moja zawiera to czego nie zna Danusia.Właśnie odpowiedź na to tajemnicze pytanie stała się przyczyną nagłej nagonki na mnie.To tak jak włożenie kija w mrowisko.Świętoszek nagle pokazał prawdziwe oblicze.Dalej masz zamiar utwierdzać Danusię co do prawdziwości innych rzeczywistości?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”