Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] 8 stycznia b.r. para policjantów z Opolszczyzny, wracając nad ranem z interwencji, zauważyła na niebie zagadkowe światło. Okazało się, że emitował je sporych rozmiarów latający dysk, który towarzyszył im jeszcze przez kilkanaście kilometrów, przemierzając w kompletnej ciszy przestrzeń nad okolicznymi polami i lasami. Zjawiwszy się na komendzie, funkcjonariusze złożyli raport o tym, co zaszło. Bezsprzecznie jest to jedna z najbardziej niezwykłych relacji o spotkaniu z UFO zgłoszonych w ostatnich latach. RAPORT SERWISU INFRA
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: arek »

bardzo dobry raport .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Przemekkk666 »

Gratulacje, jak widac obiekty typu latający talerz wcale nie znikly bezpowrotnie wręcz wybijają na swiatlo dzienne z mocą dynamitu co potwierdzi takze sprawa która zajmuje sie od pewnego czasu a ktora mam nadzieje niebawem przedstawie u siebie na blogu. Wlasciwie to te 2 sprawy + sprawa trapezu (o ile nie podpucha) wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i biadoleniu ze ostatnie lata zdominowane są przez BOL i inne tego typu rzeczy ;)
sybreed
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: sob mar 02, 2013 5:56 am

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: sybreed »

Hej a czy to nie przypadkiem ten sam nol ktory został sfotografowany na kubie 7 stycznia o godzinie 18:32 ? http://www.ufocasebook.com/bestufopictures16.html
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Arek 1973 »

Spotkaliście tego policjanta?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Ameno
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 7:23 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Ameno »

Bardzo ciekawe wydarzenie.Osoby obserwujące są wiarygodne,tylko mogli dłużej ponagrywać telefonem.Chociaż ze strachu to każdemu pewnie ręce by się trzęsły.No a w pracy z tych policjantów pewnie się nabijają.Współczuję,bo też byłam w takiej sytuacji.Większość ludzi żyje w swoim świecie i takie rzeczy jak UFO dla nich nie istnieją - oni widzą tylko swój czubek nosa.
sybreed
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: sob mar 02, 2013 5:56 am

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: sybreed »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="103770" data-time="1362210336">He he he - powiem ci, że jak zwykle nie lubię takich porównań (bo to jednak daleko i mało prawdopodobne), to tu Sybreed trafiłeś :) Ale nie wiem, czy ta fotka jest wiarygodna.</blockquote> wydaje mi się że to nie fake czytalem sporo opini ludzi na temat tego zdjecia i wiekszość pisze że to real powstala nawet strona fanowska tej foty na facebook według mnie to może być ten sam obiekt  tutaj jeszcze z innej perspektywy http://www.ufocasebook.com/2013/cubaislandofcayolargodelsur010713.html
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: Rysiek23 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="sybreed" data-cid="103777" data-time="1362217407">

wydaje mi się że to nie fake czytalem sporo opini ludzi na temat tego zdjecia i wiekszość pisze że to real powstala nawet strona fanowska tej foty na facebook według mnie to może być ten sam obiekt  tutaj jeszcze z innej perspektywy http://www.ufocasebook.com/2013/cubaislandofcayolargodelsur010713.html</blockquote> Mam nadzieję, że nasz świadek czyta komentarze na forum i sam się wypowie czy widział właśnie to.
Ostatnio zmieniony sob mar 02, 2013 11:17 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: azor »

Raport opracowany bardzo starannie i rzetelnie to lubię - bardzo dobra robota Panowie :)  Ten raport mówi nam, że podobnych obserwacji w których świadkami są Policjanci może być sporo, z pewnych źródeł wiem, ze tak jest. Problem w tym, ze nie każdy chce do tego się przyznać czasem w wąskim gronie. Dlatego to zdarzenie jest wyjątkowe nie ze względu na obiekt bo nie ma w tym nic nowego lecz świadków. To tylko potwierdza że takie zdarzenie nie jest unikatem a pamiętacie że bliskie obserwacje dysków miały miejsce k/ Krakowa i Podkarpaciu (Brzezówka, Lubzina) w marcu 2011 roku. Mnie najbardziej zainteresowały objawy strachu i paniki. Słusznie zauważyli czy oby nie było to celowe oddziaływanie obiektu na świadków, aby przypadkiem w ''czymś'' nie przeszkodzili w misji tego UFO ? Również objawy mdłości są intrygujące i chyba nie przypadkowe ? Być może faktycznie obiekt emitował jakieś pole mikrofalowe lub niskie częstotliwości ELF ? To tylko spekulacja, ale te objawy strach/mdłości są bardzo nietypowe pomimo, że obiekt znajdował się ponad 800 metrów dalej . Druga sprawa zastanawiam się czy przypadkiem nie było w miejscu NOL-a i wyemitowania światła/kulek jakiś śladów w otoczeniu ? Jak patrzę na rysunek i grafikę obiektu oraz tego z Kuby, mam nieodparte wrażenie podobieństwa do ''dysków III Rzeszy'' Haunebu ?
Ostatnio zmieniony sob mar 02, 2013 12:09 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Opolskie: Policjanci widzą UFO (08.01.13) - Raport

Post autor: azor »

Mam z WP, ale od Policjantów nie. Wiem, że bodaj około 1998 roku Bzowski dostał z Mazur relację o obserwacji UFO od dwójki Policjantów było to CE-2 samochód miał problemy z odpaleniem po przelocie NOL-a kilka metrów nad drogą. Niestety to zdarzenie i meil padł mi z dyskiem. Ale może po licznych apelach zgłoszą się kolejni świadkowie ? Pamiętacie jak w Anglii zrobili taki projekt i badacze dostali ponad 200 obserwacji od Policjantów od NL po CE-3 pisał o tym Pan RL, niektóre były anonimowe, ale też wiele przy współpracy Policjantów.
Ostatnio zmieniony sob mar 02, 2013 12:36 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”