Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Informacje o zmianach na forum, rozwiązywanie problemów technicznych
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Post autor: Ronin »

Witam mam problem, chciałem umieścić w tym miejscu wpis, ale mi go w dziwny sposób skraca... tzn. daje kilka linijek z początku i kilka z końca wpisu... możliwe, że wpis jest zbyt długi ?
Ostatnio zmieniony wt mar 19, 2013 3:34 pm przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Post autor: Rysiek23 »

Jak długi to tekst? Czy są jakieś obrazki?
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Post autor: Ronin »

Nie ma obrazków i tekst nie jest raczej z tych długich, widziałem na forum dużżżo dłuższe wpisy, ponadto (tak myślę) gdyby był zbyt długi to by ucięło gdzieś od końca tekstu, a nie w taki sposób, że jest początek i koniec...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Post autor: Rysiek23 »

Najlepiej przenieść tekst do Worda (nie wiem skąd go masz, z jakiejś strony?), zmienić formatowanie (styl) na standardowe i przekleić na forum. W razie problemu proszę przesłać tekst na adres infra@epoczta.pl
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Opowieści dziwnej treści z życia wzięte...

Post autor: Ronin »

O.K. spróbuje...A tekst mój, pisany na żywca na forum... po kliknięciu "Napisz" pojawił się w okrojonej formie... W edytorze cały. Edit: temat załatwiony, przeszkodą dzielącą tekst na części okazały się emoticony. Po usunięciu emotków z tekstu, tekst dał się zamieścić w całości... trochę to dziwne, ale w końcu to  forum o dziwnych rzeczach ...
Ostatnio zmieniony wt mar 19, 2013 6:36 pm przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „POMOC TECHNICZNA”