Artykuł - łowcy UFO

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Artykuł - łowcy UFO

Post autor: azor »

link z artykułem http://www.4wymiar.pl/w-nowym-numerze/861-lowcy-ufo.html  Jedynie nie mogę się do końca zgodzić z M.Marcinkowskim w sprawie zdjęć, nie jestem wykształcony jak on co podkreśla w artykule, ale kilka zdjęć jakie wykonałem jak pisze M. Marcinkowski na pałę więcej mówią niż filmy z kiepskiej jakości kamer. Fajny debiut Przemka gratuluję ;)
Ostatnio zmieniony czw mar 21, 2013 3:29 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Wlasnie zakupilem gazetke :)Artykul w porządku, szkoda Arku ze Twojej fotki z kwietnia 2012 nie załaczyli. Co do fotek "na pałę" to napewno maja one racje bytu w takich przypadkach jak Arka M czyli gdy teren jest "podatny" na obserwacje UFO. Szkoda tylko ze Marek Żelkowski nie podał adresów do naszych blogów, bo dzięki nim czytelnicy mogliby od razu nas odnalesc. Dzieki Arku ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: azor »

Materiał fotograficzny w artykule jest słaby a przecież podesłałem m.in fotkę w artykule opisaną. Przemku Marek zapomina, że robiąc fotki robimy seryjnie przecież w ciągu sekundy mój aparat robi 4 zdjęcia co prawda w jpg robiłem, ale od tego roku już tylko w RAW. Dodam, że fotki na ''pałę'' nie tylko My robimy, ale również badacze niemieccy w Hesdallen czy badacze włoscy w UV/IR i uzyskują interesujące zjawiska świetlne. http://www.hessdalen.de/september-2012.html Liczyłem właśnie na adresy do naszych blogów w artykule. Przemku jeszcze dwa/trzy tygodnie i działamy ja tego roku uruchamiam drugą kamerkę w HD 1080 p więc jakość będzie dobra.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Elowen »

Gratulacje chłopaki :) :AlienGreen:
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="104267" data-time="1363890999">. Przemku jeszcze dwa/trzy tygodnie i działamy ja tego roku uruchamiam drugą kamerkę w HD 1080 p więc jakość będzie dobra.</blockquote> Tak choc ja na dobre rozpoczne dopiero z poczatkiem lata gdy pojawia sie pierwsze pokazy lotnicze bo w nie celuje tego sezonu.Ale oczywiscie jak tylko pogoda bedzie to kamerka za okno ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Rysiek23 »

Gratulacje Panowie :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Arek 1973 »

Jak najwięcej ciekawych fotek życzę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Niestety zauwazylismy z Arkiem dopiero teraz ze autor podpisal zdjecie Arka Markiem Marcinkowskim, a z kolei pod moja fotka jest imie i nazwisko i nawet adres, którego wczesniej nie zauwazylem, jednak brakuje dwóch literek :)Nie to zeby jakos bardzo mnie to zabolało ale jednak takie "detale" zle swiadczą o autorze i magazynie. Błędne podpisanie fotki Arka to juz wlasciwie nie detal a cos co moze wnerwic.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: azor »

Dokładnie już w tej sprawie rozmawiałem z autorem on twierdzi, że sprawę ''spaprała'' redakcja już nie pierwszy raz podobno - w najbliższym numerze zażądałem sprostowania i takie będzie wedle słów Pana Marka.  Mało tego pod moim zdjęciem nie tylko widnieje autor M. Marcinkowski, ale i jego adres strony, o moim nie wspominam bo zwyczajnie go nie dali ;) Żenada...
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: Artykuł - łowcy UFO

Post autor: sniegowa »

No dobrze, ale osobiście uważam, że te rejestracje pogłębiają tylko istniejące niewiadome. Tak naprawdę nie można na 100% powiedzieć, co uchwycono na tych zdjęciach. Margines możliwości jest spory. Jeśli już to obieky niewyjaśnione, to czym mogą być? Pozaziemskimi sondami?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”