Dziwny obiekt

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
labamba63
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: pt mar 29, 2013 10:54 am

Re: Dziwny obiekt

Post autor: labamba63 »

widzialem wlasnie cos takiego zdjecie pochodzi z fb infra autor  Arek Miazga [ external image ]
Ostatnio zmieniony wt mar 18, 2014 7:19 pm przez labamba63, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt

Post autor: spacemaster92 »

Może był to po prostu zwykłi chiński lampion. Też nieraz takie coś widywałem.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
19adii21
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 20, 2014 4:49 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt

Post autor: 19adii21 »

Witam. Również jestem z okolic Częstochowy(20 km od Częstochowy). I zeszłych wakacji również zaaobserwowałem takie zjawisko. Zjawisko miało kolor czerwony/pomarańczowy. Wytoczyło sobie pewien obszar gdzie przemieszczało się z prawej do lewej , na chwile znikało i znowu się pojawiało i tak przez pare godzin. Pamiętam , że tego dnia było wyjątkowo jasne niebo , później już nie zauważyłem tego zjawiska. Pozdrawiam ;)
qubix
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 10:11 am

Re: Dziwny obiekt

Post autor: qubix »

to mars ale ręki ucicąc sobie nie dam ;p
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Dziwny obiekt

Post autor: _Maciej_ »

Jaki mars. Jak nie lampion to ufo i tyle.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt

Post autor: aro45 »

Witam mój znajomy często widuje obiekt wiszący nad ziemia. Oficjalnie przyznaje że ufo istnieje i dlatego wiedział że go nie wyśmieje. Za ostatnim razem było bardziej spektakularnie bo było bardzo jasne światło i jego żona bo on akurat spał, widziała poruszające się małe sylwetki na ziemi. Później skupiły się w jedno i tak jak na filmach zostali przetransportowaniatransportowaniatransportowani do środka. Ja mu wierzę to ludzie mający trochę więcej wiosen i mię mają powodu bajdużyć. Po co oni przylatują ciągle w to samo miejsce.? Nie opowiadają tego.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Dziwny obiekt

Post autor: _Maciej_ »

aro wjakiej miejscowosci to sie dzieje? pzdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”