Dziwne Sny

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
KamilSVR
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 3:32 pm

Dziwne Sny

Post autor: KamilSVR »

Od 19 maja 2008 roku mam dziwne sny a mianowicie śni mi się przyszłość TO NIE SĄ ŻARTY. Najpierw śniły mi się tylko sny, dzięki którym przewidywałem następny dzień, a teraz przewiduję coś co stanie się nawet za kilka miesięcy te sny dotyczą tylko mnie. Najdziwniejsze jest to że zawsze śni mi się tylko jeden sen a następny dopiero gdy wydarzy się to co było w śnie, ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA. 
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: Sminer »

Czego dotycza te sny ?
Awatar użytkownika
KamilSVR
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 3:32 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: KamilSVR »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sminer" data-cid="104667" data-time="1365618835">Czego dotycza te sny ?</blockquote>A o co dokładnie ci chodzi? Bo ogólnie to mojej przyszłości. 
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: Sminer »

Widzisz wypadki czy bardziej "szczesliwe" zdarzenia ?Ile najdluzej czasu spelnial sie sen ? (Po jakim czasie najdluzej sie spelnil) Jesli nieszczescia, to mozesz probowac je zapobiegac, byc moze kiedys dzieki snom uratujesz komus zycie lub zdrowie. Jesli jednak szczesliwe i podoba Ci sie to co sie dzieje, radze zapisywac sny i powtarzac pare razy przed snem

"Chce zapamietac moje sny" - pomoze CI to zapamietac wieksza ilosc snow i mozliwe, ze bedziesz widziec wiecejproroczych snów. Jesli masz dar wykorzystaj to, Z jakiegos powodu jest on tobie przyznany.

 
Awatar użytkownika
KamilSVR
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 3:32 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: KamilSVR »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sminer" data-cid="104684" data-time="1365699120">Widzisz wypadki czy bardziej "szczesliwe" zdarzenia ?Ile najdluzej czasu spelnial sie sen ? (Po jakim czasie najdluzej sie spelnil) Jesli nieszczescia, to mozesz probowac je zapobiegac, byc moze kiedys dzieki snom uratujesz komus zycie lub zdrowie. Jesli jednak szczesliwe i podoba Ci sie to co sie dzieje, radze zapisywac sny i powtarzac pare razy przed snem

"Chce zapamietac moje sny" - pomoze CI to zapamietac wieksza ilosc snow i mozliwe, ze bedziesz widziec wiecejproroczych snów. Jesli masz dar wykorzystaj to, Z jakiegos powodu jest on tobie przyznany.

 </blockquote>1 Raczej widzę to i to.2 Po 5 miesiącach.3 Tak mogę im zapobiegać.4 Dzięki za radę. 
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: Sminer »

Zawsze mozesz nauczyc sie LDhttp://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen Dzieki tej metodzie, bedziesz mogl sterowac wlasnymi snami, decydowac co ma sie stac itp, jak jak wlasne zycie, tolko z efektami specjalnymi :D Jesli tak to dziala, to moze sam bedziesz decydowac co stanie sie w przyszlosci :D Watpie zeby tak to dzialalo ale gdyby nie proby, nigdy nie dolecielibysmy na Ksiezyc...
Awatar użytkownika
KamilSVR
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 3:32 pm

Re: Dziwne Sny

Post autor: KamilSVR »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sminer" data-cid="104714" data-time="1365857070">Zawsze mozesz nauczyc sie LDhttp://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen Dzieki tej metodzie, bedziesz mogl sterowac wlasnymi snami, decydowac co ma sie stac itp, jak jak wlasne zycie, tolko z efektami specjalnymi :D Jesli tak to dziala, to moze sam bedziesz decydowac co stanie sie w przyszlosci :D Watpie zeby tak to dzialalo ale gdyby nie proby, nigdy nie dolecielibysmy na Ksiezyc...</blockquote>Nie mogę ingerować w sny w których śni mi się przyszłość chociaż się staram, inna spawa ma się z zwykłymi snami (o ile można tak nazwać sny). Śnie już świadomie od kilku lat i nie potrzebuje do tego technik medytacyjnych, kładących nacisk na rozwój wewnętrzny wspomina o możliwości utrzymania świadomości także we śnie. Inaczej mówiąc pamiętam tylko sny które śnią mi się gdy mam zamknięte oczy ale nie śpię i mogę wtedy wpływać na sen myślami. Wiem że to dziwne i pokręcone, ale tak to najwidoczniej musi być. 
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”