Potraficie wytłumaczyć ?

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Sminer »

Witajcie! Mam nadzieje, ze moje pytanie potraktujecie powaznie i moze dacie rade pomoc... Zaczne od tego, ze mam 16 lat. Gdy bylem mlody 4-6 lat (nie wiem ile dokladnie)Stalo sie cos czego nie dalem rady wytlumaczyc.Bylem wtedy w łazience, przymocowane na scianie lustro wielkosci ok 1m x 1.5m spadlo nagle ze sciany.Z przerazeniem wybieglem z pomieszczenia i pobieglem do siostry. Wraz z nia wrocilem do łazenki, by sprawdzic co sie stalo. Ku mojemu zdziwieniu na podlodze nie bylo zadnego sladu od szkla, a lustro bylo na tym samym miejscu co poprzednio.Aktualnie sam nie wiem czy to zwykle zludzenie optyczne, czy cos wiecej..., lecz to nie wszystko !Ostatnio wydarzylo sie cos dziwnego.Zaczelo sie od tego ze szedlem z kolega drozka.Po chwili spytal sie mnie czy nie mam ognia, odpowiedzialem, ze nie.Zamknalem oczy i zazartowalem sobie z niego, ze jak pojdzie za tamte drzewo i pojdzie 5 krokow to znajdzie dobra zapalniczke. Kolega poszedl sprawdzic, czy napewno nie klamie. Nie spodziewalem sie tego, ze znajdzie tam zapalniczke, ktora w dodatku wygladala jak nowa !Po godzinie spotkalem wystraszona kolezanke, ktora powiedziala mi, ze jej tata zaginal.Kolega zazartowal sobie wtedy, zebym sprobowal go odnalezc, tak jak zapalniczke.Pomyslalem ze kazdy pomysl jest dobry i zamknalem oczy. Poczulem cieplo z jednej strony i zobaczylem obrazy pokazujace las a potem dwie sciezki, jedna glowna, a droga wydeptana prowadzoce w prawo.W wizji widzialem tez dwie osoby .Spytalem sie czy w poblizu nie ma zadnego lasu, a on wskazal palcem miejsce, z ktorego czulem cieple miejsce po zamknieciu oczu.Poszlismy do tego lasu, szlismy glowna droga,a potem zauwazylem wydeptana sciezke.Po chwili zauwazylem lezacego pod drzewem mezczyzne i kobiete probojaca mu pomoc.Od tamtej pory miewam dziwne wizje.Pare tygodni temu ukazal mi sie symbol, Byly to trzy male kulki, ulozone w trojkat, polaczone zakrzywionym liniami. Myslac o tym symbolu nie wiem skad, ale wiedzialem, ze dwie te kropki sa zupelnie inne od trzeciej, jekby pochodzily z innej rzeczywistosci...Po niedlugim czasie mialem sen, w ktorym pojawil sie owy symbol oraz otrzymalem instrukcje gdzie go znajde.Instrukcja mowila, ze jesli znajde przedmiot, ktory po zrobieniu "zeza" nie zmieni wygladu, znajde ten symbol.

Po paru dniach poszukiwan, poszedlem sprawdzic czy nie zobacze czegos takiego w laziece.Spojzalem na plytki na scianach. Po zrobieniu zeza nakladaly sie one na siebie, wiec tak jakby nie zmienialy swojego wygladu.Po chwili spojzalem na lustro. (Mam dwa rzedy lamp jedne na srodku lazienki przechodzace przez jej dlugosc, oraz dwa z obu koncow lustra) Wiec odbicie dwoch lamp z lampa przy lustrze tworzyly idealnie ten sam symbol, ktory widzialem w wizji !

Zblizylem sie do niego i odczulem ze ktos jakby chcial ze mna rozmawiac, przez mysl przeszla mi informacja



UWOLNIJ MNIE STAD, PRZECIEZ WIESZ, ZE TO NIE MOJE MIEJSCE, JESLI CHCESZ MI POMOC ZNAJDŹ SKLADNIK "ENTROLIN MOKOSOLOWY".

WTEDY POWIEM CI CO DALEJ ROBIC.  To juz praktycznie koniec mojej opowiesci !Chcialbym sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi !Moze ktos z was spotkal sie z podobna sytuacja, albo zna kogos, kto bylby wstanie mi pomoc !Moze ktos slyszal o przedmiocie zwanym "Entrolin Mokosolowy"... Sam nie wiem czy to wszystko co teraz widze, czuje, czy to naprawde istnieje, czy to ma sens.Wieze, ze ktos przeczyta to i poda nawet najmniejsza wskazowke dotyczaca mej osoby... Dziekuje !
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Andrzej 58 »

Entrolin to ostateczna forma w łańcuchu ewolucji.Mokosolowy może pochodzić od słowiańskiej bogini płodności Mokos.-uosobienie matki natury.
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Sminer »

Dzieki, napewno zastanowie sie, czy to nie ma jakiegos zwiazku z wizjami, moze dzieki tobie wpadne na cos !
Mazi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 9:13 pm
Kontakt:

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Mazi »

Może to głupie pytanie ale czy czując to ciepło zwróciłeś uwagę z której  strony świeci słońce?
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Sminer »

Tak, ale to cieplo nie pochodzilo od slonca, to cieplo inaczej odczuwalem od takiego zwyklego, jakby bylo wewnatrz mnie.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Andrzej 58 »

Może wydać Ci się dziwne moje pytanie Sminerze,ale mam pewne podejrzenie.Czy dużo grasz na komputerze .To entrolin używane jest w grach jako czynnik męski.Jest też coś rozpoczynające się na t (trelogin jakoś tak to brzmi).Wymieniane jest też Ente jako czynnik poprzedzający i sard jako następny.To ciepłot o też nie przypadek.Efekt uboczny oddziaływania pola wcz.Stałeś się obiektem ataku.Ktoś stara się przekonać ciebie ,że możesz go wyzwolić i używa do tego pojęć z gier komputerowych licząc na Twoje zainteresowanie.Uważaj ,bo może to skończyć się objawem podobnym do schizofrenii.Masz zgodzić się na taki stan rzeczy dlatego trzeba Cię przekonać do akceptowania w swoim umyślę obcej świadomości.
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Sminer »

Ej to moze byc prawda ! Od dawna mam przeczucie, ze ktos mnie stale obserwuje, zwlaszcza gdy jestem sam w pokoju. Zdaza sie, ze proboje z nim rozmawiac, kaze mu wyjsc z ukrycia i pokazac sie, bo chce go wkoncu zobaczyc ! Wiele uczylem sie o stanach swiadomosci, podswiadomosci i nadswiadomosci, rozmyslalem tez na temat czy istniejeprzekazywanie swiadomosci przez rozne istoty. Kiedys mialem sen, ktory dokladnie zapamietalem, kazano mi odkryc sens zycia, mam dowiedziec sie co jest po smierci, moze to wskazowki do poznania swiata, albo tylko wymysl mojej podswiadomosci. Mimo wszystko wieze ze to dzieje sie naprawde i tylko na tym sie skupiam, jesli mam na Ziemii jakas misjie do wypelnienia, to ja wypelnie, przeciez nie wiadomo jak powstalismy, jak odejdziemy i po co tu jeszcze zyjemy. (Nie dotyczy chrzescijan)
Cenz
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 3:55 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Cenz »

Witaj Nie wiem czy jeszcze tu zajrzysz i to przeczytasz, ale chciałam Ci powiedzieć co ja myślę na ten temat.Jak dla mnie masz duże zdolności, już od małego byłeś wrażliwszy i widziałeś więcej niż inni. Masz dobrą intuicję graniczącą z jasnowidzeniem. To dar, ale i przekleństwo. Inne istoty, niekoniecznie dobre, chętnie to wykorzystają, bo Ty je wyczujesz, widzisz, a inni nie. Najłatwiej takim bytom jest kontaktować się z nami właśnie poprzez sny. To, że dostałeś jakąś instrukcję w śnie, wcale nie oznacza, że to Twój wewnętrzny głos Cię prowadzi. Oczywiście może tak być, ale równie dobrze to może być jakaś mroczna istota, która chce Cię wykorzystać. Jeśli wraz ze snem wystąpi paraliż przysenny, to śmiało mogę powiedzieć, że to na bank nic dobrego. Lustra są portalem do innego świata, tam granica jest najcieńsza. Może dlatego jak byłeś mały, widziałeś jak to lustro spadło. Może już wtedy jakiś byt chciał się z Tobą skontaktować. Ten byt nie prosi Cię o pomoc. On Ci rozkazuje, wydaje Ci konkretne polecenia, i zapowiada że jak go posłuchasz, dalej będzie to robił. Jak dla mnie ta istota nie ma wobec Ciebie dobrych zamiarów, chce wykorzystać Twoją chęć pomocy jej przeciwko Tobie. Do tego posługuje się symbolami i znakami których nie rozumiesz, by Cię zaintrygować, zaciekawić, żebyś o nim ciągle myślał, by ta ciekwość popychała Cię do dalszych działań. Skoro czujesz, że coś Cię obserwuje, a do tego jeszcze czujesz się wtedy nieswojo, to tym bardziej nie jest to raczej nic dobrego. Nie wywołuj go by wyszedł, by się pokazał. Skoro nie wiesz co to jest, to możesz wołać coś, co zrobi krzywdę nie tylko Tobie ale i Twoim bliskim. Zastanów się dobrze, czy to co usiłuje się z Tobą skontaktować, chce dla Ciebie dobrze.
Sminer
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 6:06 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Sminer »

Dziękuję za twoją odpowiedź, zobaczyłem ją tylko dzięki mojej najlepszej przyjaciółce :) To prawda, że przy tym lustrze zawsze czuje sie nieswojo, ale paraliżu sennego nie doświadczam przy tych czy innych snach. Zdolności.. tak, jasnowidzenie również, po kilku miesiącach treningu z medytacją przekroczyłem ten próg i poprzez krótkie wizje przyszłość ukazywała się, lecz bardzo ciężko było owe obrazy rozróżnić, ze zwykłymi myślami. Jednak poprzestałem medytacji, sam nie wiem dlaczego, tak po prostu z dnia na dzień.Chciałbym do tego powrócić, to piękne doświadczenie, lecz nie mogę znaleźć motywacji. Postaram się od dzisiaj wrócić do tego, jeśli uważasz, że potrafię dokonać czegoś nieprzeciętnego, powinienem dowiedzieć się jak i po co.Skoro będzie mieć to na mnie zły wpływ uznam, że tak powinno być.Nic nie dzieje się przez przypadek, więc i to ma swój konkretny cel. Dziękuję, że napisałeś, choć w sumie dawno od napisania tematu, ale ta niepewność zawsze jest blisko mnie.
Cenz
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 3:55 pm

Re: Potraficie wytłumaczyć ?

Post autor: Cenz »

Paraliż przysenny nie musi występować, on pojawia się zwykle wtedy, gdy w śnie zorientujesz się że śnisz i że jest tam jakiś byt, który ma wobec Ciebie złe zamiary. Jeśli w śnie nie zorientujesz się, że coś jest nie tak (a to dość trudne śnić świadomie), to prawdopodobnie nie będzie paraliżu, ale to wcale nie znaczy, że nic złego się tam nie pojawiło.Takie istoty w snach chcą zasugerować nam co powinniśmy zrobić, by działać na ich korzyść (co prawie zawsze oznacza niekorzyść ofiary), wybadać nasze słabości, sposób myślenia i zachowanie przy konkretnych sytuacjach, by później wiedzieć jak Cię podejść. Obawiam się że w Twoim przypadku ten byt postanowił żerować na Twojej ciekawości, pragnieniu rozwoju, chęci odkrycia prawdy o sobie. Jednak to, czy to mu się uda, zależy wyłącznie od Ciebie.A nie dałoby rady pozbyć się tego lustra? Albo wymienić je na inne? Lub chociaż zasłonić czymś? xD wiadomo, jak się nie da to trudno, ale skoro coś podejrzanego wybrało sobie je za portal, to może lepiej byłoby się go pozbyć (gdyby byt był w porządku, raczej nie odczuwałbyś niepokoju, tu właśnie Twoja intuicja już krzyczy, że coś jest nie tak. Gdyby było ok, czułbyś się dobrze przy tym lustrze).Medytacja to dobra metoda samorozwoju, myślę, że jeśli będziesz więcej medytował, masz szansę powoli zacząć rozróżniać, co jest proroctwem, a co zwykłą myślą. Jednak musisz pamiętać, że nic na siłę, jeśli nie masz ochoty, to się nie zmuszaj. Może na razie jeszcze nie czas, jak zajdzie taka potrzeba sam poczujesz silną motywację do dalszych ćwiczeń. Zmuszając się do medytacji możesz osiągnąć odwrotny skutek niż zamierzony.Zły wpływ na Ciebie i Twoje otoczenie może mieć ta istota, a nie medytacja sama w sobie. To co mówisz już brzmi niebezpiecznie - nawet jak przyczynię się do uwolnienia tego bytu i zrobi on krzywdę mi i innym, to widocznie tak powinno być. A gdzie Twoja wolna wola? Brzmi jakby on Ci już podświadomie wmówił, że musisz coś zrobić w tym kierunku, niezależnie od konsekwencji. Ważne jest, co Ty chcesz, a nie to co on Ci każe, pamiętaj o tym. I weź pod uwagę, że tu ryzykujesz nie tylko swoim bezpieczeństwem, ale też bliskich. Jeśli wypuścisz go i zrobi on krzywdę Twoim bliskim, to Ty będziesz za to ponosił odpowiedzialność, bo nie miałeś pewności co to jest, jakie ma zamiary, a i tak to zaprosiłeś do domu.Jeśli nic nie dzieje się przez przypadek, to spójrz też na drugą stronę medalu - to że pojawiła się przed Tobą sposobność nawiązania bliskiego kontaktu z jakimś bytem wcale nie musi oznaczać, że z tej sposobności powinieneś skorzystać. Może być to po prostu próba sprawdzenia Ciebie i Twojej silnej woli, na zasadzie, czy będziesz w stanie oprzeć się takiej pokusie i zrobić to, co jest dobre i bezpieczne dla Twojego otoczenia, czy też egoistycznie, kierowany żądzą wiedzy, zrobisz coś niezależnie od konsekwencji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”