USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] Na przełomie kwietnia i maja w National Press Club w Waszyngtonie odbędzie się spotkanie, na którym badacze UFO z całego świata złożą swoje oświadczenia przed komisją składającą się z byłych deputowanych do amerykańskiego parlamentu. Według organizatorów, ma być to krok w stronę zwrócenia uwagi społeczeństwa na wciąż niewyjaśniony problem spotkań z NOL... WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: arek »

Kluczowym słowem w tej informacji ,jest - " byli " oznacza ono ,że nic nie znaczący . Więc będzie to takie coś jak pokazane na filmie  "Bliskie spotkanie III stopnia"  .Czyli jacyś dziwni ludzie mówiący o ufo ,kilka fleszy i dalej kicha .Set Schostak z SETI powie o odleglościach międzygwiezdnych i popielniczce z ufo i sprawa sie zamknie. Oczywiście punktem kulminacyjnym będzie wystapienie  jakiejś persony  której usunieto chip ,która ma przesłanie o ochronie Ziemi ,moze ktoś wspomni o wielkiej stopie i dalej bedzie śmiech.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: Przemekkk666 »

I o to tu chodzi
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: flying humanoid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="104742" data-time="1366138436">Kluczowym słowem w tej informacji ,jest - " byli " oznacza ono ,że nic nie znaczący .</blockquote> dokładnie, dobry post! Właśnie ten fakt jest dla mnie najbardziej uderząjący. Info o tej konferencji krąży od kilku dni po necie i robi zamieszanie.Koniec końców, wątpie jednak żeby konferencja miała jakąkolwiek siłę sprawczą i otworzyła oczy szerszej rzeszy ludzi. Ogólnie, czasami mam dziwne odczucie, że zarówno dr. Steven Greer jak i cały "Disclosure Project" jest lekko podejrzany.Niby wielkie nazwiska i wiarygodne relacje, dużo szumu ale jakoś nic z tego nie wynika. Być może to tylko moje zniechęcenie wynikajace z braku przełomu i prawdziwego odtajnienia w temacie UFO. Głośno zrobiło się także o filmie "Sirius" którego premiera ma odbyć się niebawem. Znowu niby przełomowy film, ale jakoś nie chce mi sie już w to wierzyć. Czekałem na "Revelations of the Mayans 2012 and Beyond" i g...no z tego wyszło.Strasznie irytują mnie kolejne tego typu sensacje
Ostatnio zmieniony wt kwie 16, 2013 8:00 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: sniegowa »

Nikt z urzędujących polityków nie pokusiłby się o uczestnictwo w czymś takim. Ale też nie wiadomo, jak miałoby wyglądać to "ujawnienie" i kto miałby ujawniać. Po drugie, przyznanie że obcy istnieją oznaczałoby dla Ameryki, że USAF musi stale monitorować przestrzeń powietrzną. Oni na pewno zbierają nadal jakieś raporty.

PS: Ciekawe kiedy nasi politycy dorosną do takiej tematyki...
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: van »

Z podawanych tam nazwisk członków komisji kojarzę tylko Roscoe Bartletta. Facet od iluś tam lat walczy o to, żeby Amerykanie zrozumieli problematykę szczytu wydobycia ropy i nie oszukujmy się, mimo wagi przekazu nikogo z nieprzekonanych nie przekonał:http://www.youtube.com/watch?v=7lwkyqFB-34&list=PLA3BB1056CC65F522&index=1 Moje poglądy są niezmienne: UFO to mit stworzony i podtrzymywany przez CIA i kontrwywiad armii. Efekty takich konferencji zawsze będą moim zdaniem takie same: CIA i armia zawsze zrobią wszystko, by zdyskredytować temat, ale drugą ręką zrobią nieznaczny gest, sugerujący, że coś jest na rzeczy :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: azor »

No i mamy ''wyjaśnienie'' UFO zjawiska w pięć minut :D :D oczywiście CIA te mity również tworzyło przed I, czy II wojną a nawet wcześniej. W takie bajki nawet dziś zwykły Kowalski nie uwierzy...Można rzecz, że to kolejna spiskowa teoria a nie próba wyjaśnienia zjawiska.
Ostatnio zmieniony czw kwie 18, 2013 10:39 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: Andrzej 58 »

Cyt Van-"Moje poglądy są niezmienne: UFO to mit stworzony i podtrzymywany przez CIA i kontrwywiad armii."To tylko do pierwszego osobistego doświadczenia na żywo.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: Arek 1973 »

Wynika  z tego że nie będzie tam nikogo kto miałby chociaż trochę władzy,,,,,,,szkodaMoże  za to będzie  o jakiś ciekawych obserwacjach?, myślę że to  jedynie będzie ciekawe z całej dyskusji
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

Post autor: Arek 1973 »

A że tak zapytam. Co sądzicie  o tym co w następny poniedziałek ma zaprezentować dr. S. Greer?. Hmm, to nie pierwszy raz jak takie zdjęcia  i  opowieści pojawiały się. Ciekawe jest tym razem to że mają ocenić to fachowcy.   Copyright: Dr. Steven Greer, sirius.neverendinglight.com

  [ external image ]      [ external image ]      [ external image ]
Ostatnio zmieniony czw kwie 18, 2013 7:59 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”