UFO nad Polską: 2013

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO nad Polską: 2013

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] W Polsce dochodzi rocznie do kilkudziesięciu obserwacji obiektów UFO. Część z nich da się wyjaśnić, ale pojawiają się również przypadki o szczególnej wartości. Oto pierwsza aktualizacja spisu obserwacji UFO z roku 2013. Już na początku przyniósł on ciekawe obserwacje z Opolszczyzny i Podkarpacia, ale też wielu innych rejonów kraju. Co przyniosą kolejne miesiące? TABELA OBSERWACJI W SERWISIE INFRA 2012 2011 2010
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: azor »

Tak sporo wiem, ale raport powstanie dopiero po mojej wizycie jaką planuję w najbliższym czasie, tylko muszę się czasowo ze świadkami dogadać. To Ce-2 jest ciekawe, ale spotkanie Ce-1 z września 2012 również ponieważ klasyczny ''spodek'' zauważona w dzień około 200 m od świadków. Te inne NL to już inna bajka szczególnie interesują mnie te dwa konkretne zdarzenie Ce-1 oraz Ce-2 z marca br.  Ktoś zapytam dlaczego brak fotek, dlaczego przy takiej odległości nie wykonano zdjęcia choć próby były  na co reakcja NOL-a była błyskawiczna po prostu ''znikł'' i tyle ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: azor »

Byłem na miejscu zebrałem interesujący materiał - teraz pozostanie jedynie napisac dwa odrębne raporty a dzięki uprzejmości Sebastiana również grafiki ilustrującej NOL-e. Próbka tutaj ;) http://arekmiazga.blogspot.com/2013/04/wizja-lokalna-w-socinie.html#more
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: azor »

Proponuję nie zaśmiecał wątku jeśli nie masz nic sensownego do dodania, na forum jest dział polityka więc możesz tam rozwinąć skrzydła...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: arek »

 Mamy nowa obserwację ,i to z mojego rodzinnego miasteczka ,a ja tego nie widziałem :( . raport jest dostępny na naszym bloogu .Bogdan miał wysłac info do infry .obserwacja z kwietnia 2013 r
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: Rysiek23 »

Trochę dziwne zachowanie pana Bogdana... Arku my ostatnio też wysłaliśmy Tobie ciekawą obserwację z Olsztyna.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: arek »

Czekra , to nie tak ! my dzialamy wspólnie ,to nie ma znaczenia do kogo z naszej grupy jest zgloszenie i kto podejmie sie jego opisania .Wazne jest, by incydenty opisac i zamieszczac w sieci . Zresztą ,świadek jest kolegą z pracy Bogdana i na pewno ma do niego wieksze zaufanie niz by miał do mnie . Ja co prawda zajmuje się zamieszczaniem tekstów i zdjęc na bloogu ,ale zawsze zamieszczam imię autora tekstu ,samo zaś zamieszczenie podpisuje jeśli ja to robie " ark ",Tak po prostu chciał by to sie odbywało Mieczysław Szczepanik i w taki sposób to robię . WMGU nie jest jednoosobowym przedsięwzięciem .Pomaga nam to uzyskac informacje z róznych źródeł.Zmniejsza koszty wyjazdów i prowadzenia badań w terenie .Kamerki i aparaty to nie wszystko czym dysponujemy ;). Linku nie zamieszczałem pod postami jest link do blooga WMGU.  Przesłałem do Bogdana ,ma bliżej ,na pewno to sprawdzi .
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 9:09 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: azor »

Ciekawy przypadek - dziwne, że nikt nie zauważył obiektu w dali widać sporo domów. Arku w Słocinie tez wystąpił jak ostatnio dokumentowałem czynnik ''Oz'' i problemy z wybraniem numeru do mnie w czasie trwania zdarzenia.  Jak duży był ten obiekt ? Ustaliliście to jakoś ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: azor »

Niestety nie a zapewne byłyby to najlepsze fotki UFO bo z odległości 60 metrów. Świadkowie stali jak ''zahipnotyzowani'' gdy to zobaczyli zanim wyciągnęli telefon obiekt znikł, i tutaj nawet oni tego nie rozumieją dlaczego od razu nie wykonywali fotek ?  W tygodniu myślę, że dam raport na bloga czekam tylko na końcową rekonstrukcje obiektu od naszego grafika Sebastiana ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2013

Post autor: Przemekkk666 »

Tak 60m to naprawde blisko. Na tyle blisko by stac i gapic sie z otwartą paszczą i nie myśleć o wyjmowaniu aparatu zwłaszcza gdy ktoś pierwszy raz styka się z czyms takim takze ja to rozumiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”