Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

INFRA FAKTY, Audycje tematyczne i inne...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: Rysiek23 »

Audycja J. Zagórskiego z 10.05.2013 z udziałem Przemka W. (http://ufoskywatching-pl.blogspot.com/), który opowiada o metodach rejestracji NOL'i i swoich doświadczeniach. http://youtu.be/iGbQewBG2ao
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: azor »

Przemku bardzo dobra robota ;) interesujące były rozmowy na temat archiwum Kazia, ale pewną jego część wg. mojej wiedzy ''przejęły'' pewne starsze osoby a reszta została zniszczona przez jego żonę. Ciekawe czy odnajdą się tamci świadkowie ? Nie wiem czemu czepiacie się Janusza trochę zaczyna to być irytujące.
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 9:59 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: Przemekkk666 »

Nie ukrywam, ze bardzo liczę na odzew ze strony świadków choć zdaje sobie sprawe z tego iz szanse nie są duze. Niemniej to by było coś gdyby się odezwali, dla mnie osobiście chyba największy sukces odkąd zajmuje się UFO Darek C mówił mi ze częsc materiałow przejął Jezierski ale ponoć nie żyje?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: azor »

Nikogo nie wypromował i niczym nie zaszkodził - a tematy jakie porusza to juz jego prywatna sprawa. Zatem Czakra skoro tak piszesz jak jest, zadzwoń do Janusza i sam wystąp w jego audycji wtedy poprawisz wizerunek ufologii nic trudnego tylko trzeba chcieć. Tamtych gości nikt poważnie po pierwsze w ufologii nie traktuje. Janusz jest dziennikarzem i musi poruszać różnorodne tematy bez względu, czy mi Tobie czy innym się podobają czy nie. Ja do Janusza nic nie mam i szanuję go.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: azor »

No widzisz Ty masz takie ja mam inne zdanie. Każdy może mieć prawo do przeróżnych teorii, ale nie musimy się z tym zgadzać, dlatego ja Janusza szanuję, ale nie zawsze zgadzam się z tym co porusza i to wszystko...
petsfour
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 08, 2013 1:02 am
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: petsfour »

Powiem tak Czakrawartin, dobrze sobie w tej kwestii radzisz dla tego nic dodać nic ująć, no chyba, że skala zachwytów nad JZ i sukcesami Przemysława przybierze niebezpiecznie na sile...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: Rysiek23 »

Panowie ale założyłem ten wątek aby dyskutować o programie z udziałem Przemka i jego dokonaniach a nie o p. Januszu, którego szanuję jednocześnie dziwiąc, że zdarza mu się promować dziwaczne postaci i teorie, co wcale nie służy ufologii. Arku Twój udział w tym cyklu NTV byłby bardzo wartościowy :)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: Przemekkk666 »

Petsfour spokojna Twoja rozczochrana nie jestem typem człowieka który pcha sie przed kamery i szuka rozgłosu ;) Głownym celem wystąpienia w programie było nadanie apelu do swiadków tego bardzo mało znanego zdarzenia, a jeśli którys z nich odezwałby się i zgodził na przeprowadzenie rozmowy wraz z jej rejestracją na pewno poinformowałbym o tym NTV, poniewaz uwazam, ze nalezy dzielic sie tego typu informacjami z jak najwieksza iloscią ludzi a jak wszystkim tu wiadomo NTV cieszy się sporą popularnością, tak więc nie robie tego dla siebie a raczej dla innych przede wszystkim.
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 11:28 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
petsfour
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 08, 2013 1:02 am
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: petsfour »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="105116" data-time="1368271677">Petsfour spokojna Twoja rozczochrana nie jestem typem człowieka który pcha sie przed kamery i szuka rozgłosu ;)  </blockquote>Tu nie chodzi o pchanie się na ekran i szukanie rozgłosu tylko o granice, których szanujący się "badacz" by nie przekraczał. Nie ma takiego uzasadnienia ani powodu, które by tłumaczyły "pchanie" się do NTV gdzie tylu szkodników tematyce UFO Zagórski wylansował samemu robiąc od wielu lat z tematu pośmiewisko jarmarczne. W moim przekonaniu wystąpieniem u JZ ująłeś swojej osobie, metodologi swych działań jak też rzekomemu powodowi tego wystąpienia. Mówiąc inaczej wpisałeś się tym samym w poczet nic nie znaczących jak to azor ujął postaci w tematyce ufologicznej.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Przemek (UFO-skywatching) w audycji NTV

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="petsfour" data-cid="105118" data-time="1368272708">Tu nie chodzi o pchanie się na ekran i szukanie rozgłosu tylko o granice, których szanujący się "badacz" by nie przekraczał. Nie ma takiego uzasadnienia ani powodu, które by tłumaczyły "pchanie" się do NTV gdzie tylu szkodników tematyce UFO Zagórski wylansował samemu robiąc od wielu lat z tematu pośmiewisko jarmarczne. W moim przekonaniu wystąpieniem u JZ ująłeś swojej osobie, metodologi swych działań jak też rzekomemu powodowi tego wystąpienia. Mówiąc inaczej wpisałeś się tym samym w poczet nic nie znaczących jak to azor ujął postaci w tematyce ufologicznej.</blockquote> Ja jednak uwazam, ze w tym przypadku cel uswięca środki a to był jedyny sposób aby trafić z apelem do jak najwiekszej liczby osób.Po drugie ja nie aspiruje do miana ufologa ani jakiegoś autorytetu w kwestii rejestracji więc to czy będę kims znaczącym w polskiej ufologii czy nie jest mi raczej obojętne, mi zależy na tym, aby nakreślić ludziom "problem" UFO, pokazać jak za przeproszeniem "krowie na rowie", że NOLe latają nad nami czy tego chcą czy nie i zmotywować ich do działania w  ten sposób.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE AUDYCJE”