Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Rothschild
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 14, 2013 7:30 pm

Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rothschild »

Dzień dobry, Na wstępie pragnę poprosić wszystkich o wyrozumiałość - jestem dość poruszony i wzburzony całym zdarzeniem, jakiego byłem świadkiem w nocy z niedzieli na poniedizałek (12/13 V 2013 r.). Zaznaczę, że jestem osobą wykształconą i zrównoważoną. Wierzę w rachunek prawdopodobieństwa i statystykę, przez co od zawsze dopuszczałem do siebie myśl o istnieniu życia poza naszą planetą. Zawsze byłem jednak sceptyczny, co do spotkań z przedstawicielami "obcych" cywilizacji. Po ww. zdarzeniu rozpocząłem przeszukiwanie zasobów wiedzy w celu racjonalnego zgłębienia zjawiska. Trafiłem przez przypadek na forum INFRA i pomyślałem, iż ktoś tutaj pomoże mi nie tylko to wszystko zrozumieć, ale i uspokoić skołatane nerwy. Przejdźmy jednakowoż do opisu samego zjawiska: Ok. godz. 0:23 pożegnałem się z moją narzeczoną (ul. Tczewska) i rozpocząłem pieszą wędrówkę w stronę swojego mieszkania (obok stacji Metro Warszyszew). Postanowiłem skrócić sobie drogę, przechodząc przez Las Bielański pomiędzy UKSW i AWF. Po kilkunastu min. marszu opanowało mnie dziwne uczucie. Byłem w lesie, w którym regularnie biegam, więc znam to miejsce doskonale. Poczułem się jednak jakoś nieswojo - poczułem zapach, podobny do tego znanego z gabinetów dentystycznych. Miałem silne wrażenie, iż nie jestem na miejscu sam. Nagle usłyszałem szelest liści i trzask gałęzi u podnóża grzbietu wzgórza. Nie jestem człowiekiem strachliwym (trenuję sztuki walki), więc postanowiłem sprawdzić, czy nie zasnął tam jakiś bezdomny. Noc była wyjątkowo chłodna, a nie chciałem, aby ktoś ucierpiał (poprzez wezwanie odpowiednich służb). W świetle latarki nie znalazłem jednak nikogo. Zwróciłem natomiast uwagę, że światło podświetla coś w rodzaju niebieskawej mgły, unoszącej się nad ziemią. Zaintrygowało mnie to, więc postanowiłem podejść bliżej. Nagle jednak coś zaczęło okropnie buczeć - moje uszy były zatkane, jak przy gwałtownej zmianie ciśnienia. Nogi miałem, jak z waty, a oczy łzawiły od coraz intensywniejszego zapachu. Nie wiem, jak udało mi się wdrapać z powrotem na garb i dotrzeć do ścieżki. Byłem w prawdziwym amoku. Obejrzałem się tylko jeden jedyny raz i zobaczyłem dziwne światło, unoszące się nad Lasem i wyraźnie podążające za mną. Miało kształt połyskującej sfery poprzecinanej pajęczyną czerwonych nici z pulsującym białym okręgiem. Na tle mgły dostrzegłem powiększający się cień, Przyspieszyłem i biegiem dotarłem do bloku. Wpadłem do mieszkania, starannie zamknąłem drzwi i spędziłem noc przy zapalonym świetle z moja kataną w dłoniach. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tegoż wydarzenia. Nie byłem pijany, nie stosuję środków odurzających - chciałbym jedynie pozbyć się uczucia strachu, jaki towarzyszy mi od tamtej nocy. Pozdrawiam,Paweł R.
Ostatnio zmieniony wt maja 14, 2013 8:19 pm przez Rothschild, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

Brzmi to intrygująco, wysłałem Ci zapytanie na prive 



 
Ostatnio zmieniony wt maja 14, 2013 8:50 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Rothschild
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 14, 2013 7:30 pm

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rothschild »

Muszę przyznać, że nie jestem zaskoczony powątpiewywaniem w prawdziwość moich słów. Długo zastanawiałem się nad publikacją opisu tego zdarzenia na tym forum. Okazuje się, że najwyraźniej źle trafiłem. Szukam odpowiedzi, a nie okazji do popisów literackich lub kłótni internetowych - jestem na to stanowczo za stary. Liczyłem, iż znajdę tu kogoś kompetnentnego, dysponującego wiedzą i doświadczeniem, które pomogą mi zrozumieć to, czego byłem świadkiem. Z wielką ulgą odpowiedziałem na prywatne zapytanie użytkownika Przemekkk666, zgadzając się na spotkanie i dokładny opis całego zdarzenia. Nie dziwię się już ludziom, którzy milczą nt. takowych zjawisk. Boją się przypięcia łatki oszusta, hochsztaplera. Po prostu uroczo.
Rothschild
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 14, 2013 7:30 pm

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rothschild »

Napisałem maila do Fundacji Nautilus, ale uznałem, iż to forum również jest warte zainteresowania (natrafiłem na tabelę pt. "UFO nad Polską: 2013"). Być może chciałem się uspokoić, porozmawiać z kimś bardziej ode mnie obeznanym i doświadczonym. Rozmawiałem też już z egzorcystą odnośnie tej sytuacji. A co do mojego podejścia - zostałem wychowany tak, aby nikogo krytykować, w nic nie wątpić, dopóki nie wysłucha się kogoś osobiście i w całości. Drażni mnie podejście objawiające się introwertycznymi komentarzami wyzutymi z jakiegokolwiek taktu. Podejrzewam, że hazard nie jest Twoją mocną stroną. Piszę zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny, a dla laika każda osoba, stosująca przecinki, nawiasy i formy grzecznościowe, ma jeden patetyczny styl przypisany do jednej osoby. Zakładam, że Forum to nie służy do przekomarzania się. Bardzo chętnie dokończę tę dyskusję w ramach prywatnej rozmowy. Ufam, że po stosownie długiej konwersacji uda nam się nawiązać dialog, pozbawiony wrogości i braku zaufania. Zaznaczam jednak, że udaję się teraz do pracy i będę dostępny dopiero w późnych godzinach wieczornych. O ile oczywiście wyrazisz chęć na pogawędkę. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rysiek23 »

Ponieważ panowie Rotschild i Przemek nazwiązali już kontakt proponuję poczekać na wnioski Przemka, no chyba, że ktoś ma jakieś pytania do autora tematu?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: arek »

Poczekam na opinię Przemka ,a być może i wizje lokalna z fotami .Ważne jest to spotkanie twarzą w twarz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: azor »

Ciekawa sprawa fajnie że Przemek ma kontakt ze świadkiem - czarkawartin bez przesady bo w ten sposób zniechęcasz innych a po to jest to forum aby pomagać w takich sprawach. Przemku to Ce-2 jest bardzo interesujące.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

W piątek się spotkamy i na pewno tego samego dnia udam się w to miejsce.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: azor »

Tak trzymać dobrze, że osoba ta nie zraziła sie bezpodstawnym  atakiem   Czakrawartina a swoją drogą takie ataki są nieco denerwujace tak jakby Czakra był jakimś jasnowidzem i z fotela wyrokował kto jak i jaką prawi prawdę ;) Przemku tak jak pisałem Ci w mailu, świadka koniecznie bierz w miejsce zdarzenia to bardzoooo ważne. W razie pytań dzwoń podpowiem/pomogę.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: azor »

Rozumiem, ale ja nigdy publicznie zanim nie poznam sprawy nie wygłaszam osądów.
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”