Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Rothschild
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 14, 2013 7:30 pm

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rothschild »

Jak zaznaczyłem wcześniej, poinformowałem już o całym zajściu ufologów. Postanowiłem opisać zdarzenie na tym forum, gdyż skłoniła mnie do tego analiza zamieszczonych na stronie www.infra.org.pl raportów. Świadczą o profesjonaliźmie autorów, analitycznym i poważnym podejściu do tematu (bez ekstatycznych uniesień). Chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy postanowili poczekać na szczegóły, zamiast od razu ciskać we mnie kamieniami. To przywraca mi wiarę w ludzi.
reso
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 3:49 pm

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: reso »

Jak opisywałem parę dni temu swoją przygodę sprzed lat to do głowy, by mi nie przyszło, żeby pisać bezpośrednio do kogoś, tylko właśnie na forum, w oczekiwaniu, że ktoś przeżył/widział coś podobnego. Na ogół też jestem sceptykiem, ale w przypadku jak obserwator poświęca swój czas, żeby spotkać się z kimś stąd i obgadać temat to raczej żadnych korzyści z tego nie ma, tylko oczekuje pomocy/odpowiedzi. Jak przeżyłbym taką akcję to miałbym traumę do końca życia, też chciałbym dowiedzieć się coś więcej.
Rothschild
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 14, 2013 7:30 pm

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Rothschild »

Dziękuję za informację, Czakrawartin. Bazuję na informacjach z Sieci i ciężko mi odróżnić ufologów od ludzi udających ufologów. Postanowiłem postawić na najbardziej wiarygodną (wygląd strony internetowej, kontakt, działalność) organizację. Ostatecznie FN prowadzi szeroko zakrojoną działalność popularyzatorską na terenie naszego kraju - stąd mój wybór. W sprawie zjawisk paranormalnych powiązanych z UFO jestem, co najwyżej, laikiem. Z góry będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, odpowiedzi.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: arek »

Zobacz to ,co napisano na tym forum o Fundacji "N" . Jedyna dobra rzeczą którą zrobili to pomnik w Emilicinie ,reszta to dezinformacja społeczeństwa .Ich sposób ujęcia tematów ,zdjęc filmów i opis zdarzeń ,sprawia ,że wszyscy trzeźwo myślący , patrzą na "ufologów" z politowaniem ,nikt nie wnika głębiej . Do incydentu jaki opisujesz doszło stosunkowo niedawno, wiec, byc może, zachowały sie jakieś ślady .Byłeś tam później w ciągu dnia?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: azor »

Wiem  z rozmowy z Przemkiem, że będzie poszukiwał śladów dobrze by było aby pomógł mu w tym świadek bo tylko on może wskazać gdzie co i jak było. Rothschild liczymy na Twoją wspołpracę i Przemka ja w razie potrzeby też służę pomocą zwróćcie uwagę na drzewa, świerze złamania lub inne ślady tak gdzie był ten obiekt. Powodzenia ;)  
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: arek »

jest już film z wizji lokalnej Przemka .Nie ma śladów ,tego zajścia .Rotschild pokazuje mieczem miejsce ,i sorki ,ale nic ciekawego . Trochę niedowierzam w tę historie ,a to dlatego ,że świadek wyraźnie ją rozbudowuje .Przeczytajcie opis i porównajcie z opowiedzianą historią na ekranie . Nie mój film więc linku nie zamieszczam .Tyle mego ,ale przeca ufologiem to ja nie jestem .:)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

Jutro pewnie wrzuce raport na bloga narazie czekam na fotke jaką wykonał swiadek. Sam jeszcze nie wiem co o tym myslec, z rozmowy z nim wydal mi sie dosc wiarygodny, ale moze Arku sprecyzuj o co konkretnie rozbudowal swiadek swoją historię bo ja nie zauwazylem moze za mało uwaznie sluchalem swiadka?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Przemekkk666 »

Poza tym ślady mogą byc ale taka gęstwina, ze cięzko byłoby cokolwiek znaleść rzucającego sie w oczy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdarzenie - Warszawa (12 V 2013 r.)

Post autor: Arek 1973 »

To  zapodaj linka,  chętnie poczytamy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”