Szukajmy obcych na egzotycznych światach

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Szukajmy obcych na egzotycznych światach

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="105324" data-time="1369415567">Nie myślę Hibrydzie o bukietach zapachowych butwiejących roślin..Zawsze będzie to mieszanka różnych zapachów.Dane mi było wąchać zapach wydzielany z prostowników selenowych..Mój post dotyczył wypowiedzi Kasi.My diabły nie boimy się czosnku z powodu zapachu allicyny. :D .Siarki ci u nas mnóstwo..Pomyśl jak smażyć w kociołku jakiegoś nasączonego selenem Żyda.-Całe piekło zaśmierdnie  :/ .</blockquote>Dawno się tak nie uśmiałam :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Szukajmy obcych na egzotycznych światach

Post autor: hordagoga78 »

ludzie znaja jedynie 5% morskiej i kolejne moze 10% naziemnej flory i fauny, a juz siega do gwiazd...od zawsze mowie: lepiej poznaj swoje podworko i jego zakamarki w 100% a dopiero pozniej wyjdz za brame i dalej na sasiednia ulice...
Awatar użytkownika
fishbone
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 27, 2015 3:03 pm

Re: Szukajmy obcych na egzotycznych światach

Post autor: fishbone »

zgadzam się z przedmówcą. Ludziom nie wolno  badać  oceanów, ze względu na pozostałości Atlatntydy,  nie wolno im badać  begunów ze względu. na domniemane wejście do wewnętrznej ziemi . Nie mają wiedzy  o własnej planecie a marzy im się kosmos. Eh -   człowiek to brzmi dumnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”