Tajne testy nad Polską?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: arek »

Ja widziałem w 2001 roku klasyczny spodek typu "adamski" , w naszym archiwum mamy opisana obserwację czegoś w kształcie litery  "W" o bardzo cienkim przekroju. Tych obserwacji jestem  w 100% pewny. Dlatego uważam, że "odwiedza" nas więcej niż jedna rasa. Lub raczej więcej niż jedna cywilizacja. Na pewno nowe technologie wprowadzają pewne zamieszanie . Brytyjski dron ,był zrobiony i testowany w Australii.Amerykanie i Rosjanie mają swoje pustkowia .Więc mogą sobie testować do woli w różnych konfiguracjach. W przeciwnym wypadku wychodzi kaszana ,jak sprawa przejęcia amerykańskiego drona przez Irańczyków. Nie wydaje mni się by u nas cokolwiek chciano testować ,bo w razie jakiegokolwiek uszkodzenia potencjalny przeciwnik  otrzymuje w prezencie najnowszą technologię. Przewagę technologiczną ma się do momentu jej pokazania. Łatwiej zdobyć radary przeciwnika i inne wykrywacze przeciwlotnicze , ustawić je na pustyni (strefa 51) przeprowadzić testy niż wysyłać w nieznane własny cud techniki. Dlatego testy nad Polaką ? raczej nie.Nie sądzę by dało się rozgraniczyc datą występowanie jakiejś jednej konstrukcji. Trójkaty zapewne były widywane wcześniej ,jest tylko problem z interpretacją przekazu. Języki stale wzbogacają się o nowe słowa zwłaszcza jeśli chodzi o technikę, Indianie nie znali koła, jak zatem wyglądał by opis samolotu z wirującymi śmigłami ? Zreszta sami spróbujcie opisać śmigłowiec słowami odnoszącymi się do jezyka opartego na słowach związanych z przyrodą.Przy odczytywaniu tego typu opisu wychodzą jakieś karkołomne bzdury. Pozostają jedynie rysunki ,a na takowych mamy trójkaty , nawet w kazdym kościele katolickim. Jak wytłumaczyć drona osobie nietechnicznej ?  - oko które patrzy z góry ( na rysunku byłoby zamknięte w trójkącie ?) . Skoro byli tu od zawsze to ,z jednej strony nie ma sie czego bać, z drugiej tłumaczenie pojawienia się "nagle" tych konstrukcji dronami ,czy samolotami typu latające skrzydło , jest błędne. https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNrUwFmG9X5g06LTaYQY-n_DBvXM5Nb-X1IkR9pk5BQVgDApR7 https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5nyQ5wCO8t9i4e0jJ__VlhFXQUPz4VVDEmyNPkff82_dsMet9 https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMgDRagR2h-3_GHuKUNYQYyrBanXKdw8F9c8XVnZF9JsKnFdOW   Oczywiście religia dorobiła pod siebie interpretacje .Teoria cargo.
Ostatnio zmieniony czw lut 13, 2014 9:29 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: arek »

 Wiesz ,to tak trochę i wygląda na Star Trek . Podobnie jak nie ma ograniczenia w ilości możliwych egzoplanet ,nie może być ograniczeń w ilości ras. Bariera jest tylko technologiczna ,a skoro możesz przemieścić się dlaczego tego nie robić. W gospodarstwach argo trzyma się konie do jazdy pod wierzch ,co tak naprawdę nie jest ani 100% bezpieczne (jeżdżenie konno) ani niezbędne z jakiegoś tam punktu widzenia. Ludzie nie jeżdżą do miast na urlopu a raczej do parków narodowych itp. Zobacz jek rozwija sie nasz podbój kosmosu- najpierw latali wojskowi, potem naukowcy ,potem turyści. W dalszym ciągu najbardziej rozwinie sięrynek turystyki kosmicznej. Gdybyśmy odkryli cywilizację na Wenus , najpierw lataliby wojskowi, potem naukowcy coraz niższej szarży ,potem turyści. zalecenie by było jedno - najmniej ingerować w społeczeństwo wenusjańskie. Oczywiście na pewno trfili by tam tacy którzy chcieliby ich uszczęśliwić, pokazując wartość złota, zawieszki na szyi czy uchu ,- mielibyśmy wówczas powtórkę z historii naszej (upadłe anioły w liczbie 200). Historia powstawania wiary religijnej jest bezpośrednio powiązana z Alienami . Tylko cywilizacje zamknięte jak Konfucjańskie Chiny ,nie eksplorują kosmosu i ich nie zobaczymy , pozostałych należy się spodziewać. Ale podobnie jak ja nie przekazałbym planów technicznych budowy odrzutowca,czy szczepionki przeciwko wściekliźnie ,tak nie należy się podziewać że złany Ufok przekaże nam jakieś znaczące treści.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Jestem ciekawy, czy wojsko, tzn. wydelegowani ludzie, przeglądają fora ufologiczne i takie tematy. Bo mi się wydaje, że tak.<div> </div></blockquote>W USA rzeczywiście takie coś musiało mieć miejsce, mało tego, różnym badaczom podrzucano tzw. "ściśle tajne" dokumenty o różnych CE3 lub wydarzeniach związanych  z ufo. Oczywiście ci którzy dostali takie dokumenty byli dumni że mają takiego informanta, dopiero po latach po spotkaniach i rozmowach na sympozjach MUFON-u wychodziło na jaw że ktoś wprowadzał dezinformację. Uważam że wojsko będzie się interesować takimi  forami lub filmami  na jutubie tylko wtedy gdy w takim celu jest założone jakieś biuro, lub wytyczono jednostkę która ma za zadanie filtrowanie takich wiadomości. Z zwierzchnikiem plus określone zadania plus ekstra zezwolenia na konfiskację zapisów radarowych z niewojskowych lotnisk itd. itd W Niemczech nie ma oficjalnie żadnych ufo-akt,,,,, czy może coś tam ukrywają?, tego nie może na  razie nikt potwierdzić ,ale się szuka jakiś poszlak. Właśnie podczas takich poszukiwań natrafiono na teczkę zawierającą coś takiego  o czym piszesz Czakra. Było to  w latach kiedy  jeszcze nie było internetu, ta teczka zawierała wycinki  z prasy,,,,, z różnych gazet, z różnych lat, widocznie kogoś to interesowało że takie wycinki zbierał. Ale powiem ci  że to mi wygląda na hobby jakiegoś wojaka niż na badanie danych przypadków, ponieważ były tam tylko wycinki z gazet a nie dokumentacja wojskowa która wynika z działania  lub dyskusje na ten temat.. Ustalono także że przez te kilkadzieści lat teczka została parę razy wzięta  do przeglądu (to musiał ustalić zwykły proces jak karta  z bibloteki która zapisuje ile razy wypożyczono książkę)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">2) Sprawdzają relacje, żeby mieć rozeznanie ile możliwych szpiegowskich maszyn tu lata.</blockquote>  Czakra.Weżmy że jakiś oficer poczyta te lub inne forum,,,,, będzie miał większy mętlik w głowie niż miał,. Jedynie będzie mógł potwierdzić czy widziano ich własne obiekty podczas testów Tylko tyle.Jeżeli chciałby się dowiedzieć o innych szpiegowskich, to dowie się tyle co my piszemy tutaj na forum,,,,, że to ptak, że to odbicie światła w szybie, że to śmieć na obiektywie, że to może nietoperek w IR, jakaś zabawka-samolot zdalnie sterowana,ooooo mieliśmy jeszcze rzucone puszki po konserwie i sfotografowane na tle nieba, no i dobre zdjęcia były zrobione chinskim latarniom.Gdyby jeszcze ten oficer prześledził tych ludzi którzy wklejają filmy na jutubie lub piszą art. o tak niestworzonych rzeczach to doszedł by do wniosku że połowa tych ludzi   nie ma dobrze poukładane w głowie.Ja lubię bardzo czytać i  wiele for  i blogów czytałem i wiem że tutaj są ludzie którzy mądrze i z sensem piszą, ale już czytałem gdzie indziej takie rzeczy że wsytd się przyznać że mamy te same hobby :kekeke:Myślę że taki oficer po  analizie tylu różnorakich obserwacji i studiowaniu amatorskich filmików na jutubie dojdzie do wniosku że lepiej tym nie nękać przełożonego generała i lepiej pozostać przy tym co pokazały własne wojskowe radary bo to przynajmniej jest PEWNE <blockquote class="ipsBlockquote">1) Sprawdzają, w jakim stopniu ich testy są widoczne dla społeczeństwa</blockquote>Zgadzam się jak najbardziej
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Arek 1973 »

Na pewno są, jak najbardziej, ale jak je odróżnić takiemu oficerowi?, Zdany, super opis, więcej niż 2 świadków, fotki tak ładne że hoho. Naprawdę niekiedy trudno rozróżnić czy to mucha albo  szpiegowski dron, balonik albo szpieg, ptak albo  dron. Niekiedy naprawdę bardzo trudno i jak wyciągnąć z tego  wnioski które przedstawię przełożonemu  w raporcie?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Tutaj też nie mogę się zgodzić, że odwiedzają nas setki różnych ras ;) sama ufologia zaprzecza temu o czym dyskutowaliśmy w innym wątku na temat E.T. Odmienny wygląd obiektów nie jest żadnym argumentem  na odwiedziny wielu ras, jak wiemy zjawisko UFO jest ''plastyczne'' i potrafi być takim jakim w danej sytuacji chce m.in podobnego zdania był K.Piechota.  Jeśli trójkąty są dziełem człowieka to właśnie na granicy UNI powinny być częściej obserwowane a jak wiadomo z tych terenów bardzo mało napływa obserwacji. Moim zdaniem ktoś celowo chce odwrócić od ''trójkątów'' uwagę abyśmy myśleli, że są wytworem ludzkim, tak było m.in z falą sterowców, wtedy też wielu ludzi twierdziło, że to ludzka tajna technologia, a jak wiemy fala sterowców była gigantyczna i nagle zanikła, czy to nie przypominam Wam obecnej sytuacji z trójkątami, bumerangami i podobnymi tworami ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

O falę sterowców w USA w latach 1896–1897, potem kolejną falę nad Europą w latach 1913 m.in dwa zdarzenia opisane w moim ebook.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Pinas z Miletu »

Oczywiście, że przecieki musiałyby być. Wszędzie, gdzie istnieje odpowiednio duża liczba osób pracujących przy jakimś tajnym projekcie, musi dojść wcześniej czy później do wycieku jakichś- bardziej lub mniej istotnych- informacji. No chyba że nad tymi projektami pracuje garstka kilkunastu- kilkudziesięciu odizolowanych od świata zewnętrznego naukowców. No i kolejny warunek- laboratoria musiałyby być naprawdę tajne, czyli nie jakaś Strefa 51, o której istnieniu wiedzą wszyscy, i gdyby coś dziwnego zaczęło nad nią latać, to zaraz do sieci trafiłyby nagrania. Laboratoria podziemne lub nawet głębinowe moim zdaniem spełniają dobrze kryterium tajności.  No ale nie zapominajmy, że osoby pracujące przy tajnych projektach (black budget) ujawniły się w ramach Project Disclosure! Wielki szacun dla pana Stevena Greera, bo dobrze przemyślał, jak to rozegrać. I wszystkie te osoby mówią jasno- ta technologia nie jest wytworem człowieka, człowiek ją tylko przejął. O ile się orientuję, to nie ma raczej żadnych poważnych ludzi pracujących przy tego typu projektach, którzy mówiliby "to my wszystko to wymyśliśmy, to dzieło naszych rąk". Inna sprawa, że tego typu zeznania mogą świadczyć za hipotezą ET, której zresztą zarówno Greer jak i Stanton Friedman są zwolennikami.
Ostatnio zmieniony czw lut 13, 2014 8:51 pm przez Pinas z Miletu, łącznie zmieniany 1 raz.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Pinas z Miletu »

No jasne, Polacy nie, ale Amerykanie na polskiej ziemi- czemu nie? Tajne bazy CIA w Polsce przecież były.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Ale mówie o obserwacjach, nie o fotkach</blockquote>Na pewno mamy wiele interesujących obserwacji, ale czy ludzie  z zewnątrz są w stanie ocenić to poprawnie?, oprócz naszych ciekawych obserwacji są portale jak FN, czy ten od Mizery lub Barski, czy ktoś z zewnątrz jest w stanie dopatrzeć się prawdziwej obserwacji od mistyfikacji  z innego forum?. Być może w oczach takiego oficera INFRA byłaby gorsza od nautilusa bo ten drugi  działa kilkanaście lat dłużej i mają swojego łunochoda którym jeżdżą po Europie i zbierają relacje,  a ponadto bywają też za oceanem. Powiem że gdybym ja był takim oficerem to wolałbym pisząc raport opierać się na zapisach wojskowych radarów i relacjach lotników niż na beznazwiskowych pseudonimach które pojawiają się na wyżej wymienionych portalach. AzorJa pamiętam te opowieści o sterowcach,  w necie jest też cała masa relacji z gazet  z tamtych lat, i chociaż niekiedy byłoby możliwe że to jakieś prototypy to jednak  to mało prawdopodobne, już  z tego powodu że taki  sterowiec musi od czasu do czasu wylądować, uzupełnić zapasy  itd.,  a podobno niekiedy to nawet znikały lub przyśpieszały  w taki  sposób  że nawet dzisiejsze sterowce nie mają takich możliwości
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”