Tajne testy nad Polską?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Obserwacja drona nad Polską http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/drony-bojowe-nad-polska Dodam, że ja obserwowałem drona USA w Niemczech w styczniu tego roku nad Wiesbaden, też za dnia ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Tylko po co budować tak duże pojazdy do podsłuchu,skoro są widoczne i zapewne bardzoooo drogie w produkcji tutaj skłaniałbym się do czegoś małego jak drony ?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="111890" data-time="1390575036">Ciekawe, czy ta umowa o stworzeniu w Polsce tajnych baz CIA miała też jakąś klauzulę o testowaniu na naszym niebie amerykańskich prototypów...</blockquote> :Dhttp://www.fakt.pl/Byly-premier-odkryl-UFO-i-idzie-do-Sejmu-,artykuly,109046,1.html
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Tylko musicie brać pod uwagę, że tego typu obiekty, o ile faktycznie są pochodzenia ziemskiego stanowią bardzo dużą liczbę obserwacji z różnych krajów całego świata, Polska nie jest żadnym tutaj wyjątkiem. Owszem możliwe, że podpisano ''taką umowę'', ale nie sądzę aby nadal w tak oczywisty sposób testowano nad naszymi miastami,drogami  wręcz ostentacyjny tego typu pojazdy,  z reguły jak juz wiemy, obiekty  obserwują pojedyncze osoby a nie całe grupy w dodatku tylko nocą ? W sprawie ''trójkątów'' sięgnąłem do książek Johna Keela ponieważ widzę pewną regułę w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="111893" data-time="1390577508">Dobre :) Chyba jako jedyny o tym mówi. Takim osobom, jak Komorowski to chyba tylko kotyliony w głowie... Ale tak na serio pytam się. Według mnie możliwe, że oni dopuściliby tu Amerykanów do testów. Władza tak się Polakami przejmuje, że za skrzynkę Coli by ich oddała.</blockquote>Według mnie także możliwe, ale troche póxniej niż Kiejkty. Wierzę bardziej Millerowi niż Radkowi zdratkowi, chociaż jeden i drugi ma sporo za uszami. A poniżej dwie dzisiejsze wypowiedzi tych panów.  :D http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sikorski-pytania-ws-wiezien-cia-trzeba-kierowac-do-leszka-mi,nId,1094773
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Wg. mnie są to cały czas te same, gdy się porówna wychodzi na to samo. Fale były również w USA, czy Rosji o czym  pisał Kosmopoisk. Należy pamiętać ,że samo zjawisko UFO jest zjawiskiem o tendencji manipulacyjnym  o ile faktycznie rządy posiadają takie zabawki na co brak dowodów, to tak jak w przypadku fali sterowców, za ich częścią stało zjawisko UFO, które wówczas podszywało się pod to technologiczne dla ludzi osiągnięcie ? Już wtedy odnotowano tzw. fale obserwacji sterowców na całym świecie pomimo, że dopiero ich produkcja raczkowała. Tutaj np. zgadzam się z Keelem dlatego uważam, że podobnie moze być z trójkątami, które dziś zastąpiły nagle ''spodki''. Gdzie właściwie podziały się te wszystkie tysiące obserwacje ''spodków'', które od 50 lat były obserwowane na całym świecie ? Dawniej również sugerowali, że to sprawka wojska dziś mamy trójkąty i tą samą próbę wyjaśnienia.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Ale to są jednostkowe sprawy a nie wysyp jak trójkątów.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

To właśnie mi o trójkąty chodzi  źle  mnie zrozumiałeś zobacz ile z 2013 jest ''spodków''  a ile typowych form o kształcie trójkątów. Spodki to bardzo mały nadal procent  policz sobie np. za rok 2013 i zobaczysz.Tak na szybko bo nie mam czasu podliczyłem ''spodki, trójkąty, tylko teraz co jest spodkiem czy owal czy typowy spodek jak w Słocinie ? lata 2012/2013 Spodków 10Trójkątów 15 tam chyba nie ma obs. Przemka ?
Ostatnio zmieniony pt sty 24, 2014 5:21 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="111895" data-time="1390579443">Według mnie także możliwe, ale troche póxniej niż Kiejkty. Wierzę bardziej Millerowi niż Radkowi zdratkowi, chociaż jeden i drugi ma sporo za uszami. A poniżej dwie dzisiejsze wypowiedzi tych panów.  :Dhttp://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sikorski-pytania-ws-wiezien-cia-trzeba-kierowac-do-leszka-mi,nId,1094773</blockquote> Radek zdolny do wszystkiego.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Rysiek23 »

Taranis - pierwszy lot brytyjskiego bezzałogowca<div>Dron o nazwie Taranis, który swą nazwę wziął od celtyckiego boga grzmotów, został zbudowany przez koncern BAE System i do tej pory jego istnienie trzymane było w ścisłej tajemnicy. Dopiero teraz dowiadujemy się, że pod koniec 2013 roku miał miejsce dziewiczy lot maszyny, który potwierdził, że rzeczywiste możliwości sprzętu, znacznie przerosły oczekiwania.</div><div> </div><div>WIĘCEJ NA ONET.PL</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”