Tajne testy nad Polską?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Mniej emocji Panowie - observator nazywanie kogoś matołem nie jest ładne. Wolski nigdy o diabłach nie mówił a jedynie o Chińczykach, ja wiem, że psycholog go podpuszczał, ale ten zabieg z tego co pamiętam się nie udał. I jeszcze jedna rzecz temat nie dotyczy Emilcina tylko tajnych testów nad Polską, dlatego pozostańmy przy tym temacie.
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: observator »

Wiesz co ci powiem "świński ryju"? Jesteś idiotą do entej potęgi więc kończę z tobą jak z kilkoma innymi palantami.Nawet jak mnie zbanują to żadna strata.
Ostatnio zmieniony pn sie 19, 2013 8:17 am przez observator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

wiesz observator Twój wiek do czegoś wymaga a zachowujesz się jak rozkapryszony małolat - wiesz nikt Cię tutaj nie trzyma na siłę, więc jeśli masz zamiar nadal obrażać innych to opuść  forum !!!
Ostatnio zmieniony pn sie 19, 2013 8:45 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: observator »

Nie zależy mi być tu na siłę. Co mogłem dać od siebie jako znawca kilku zagadnień to dałem, ale nie zniosę chama który mi ubliża, tylko dla tego że ma inne zdanie. 
Ostatnio zmieniony pn sie 19, 2013 8:53 am przez observator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="observator" data-cid="106980" data-time="1376902219">nie zniosę chama który mi ubliża, tylko dla tego że ma inne zdanie. </blockquote> Obserwator narazie to Ty ubliżasz więc nie odwracaj kota ogonem, bo zaczyna to być niepoważne...
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: observator »

Na koniec mojej działalności na FORUM chcę zauważyć że nie irytuje mnie to że ktoś podważa moje "postrzeganie rzeczywistości", albo się ze mną nie zgadza, ale w jaki sposób to robi, a ten osobnik o wielce wymownym avatarze, usiłował robić ze mnie ułomnego, używając stosownych określeń. Dostał to na co zasługuje.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: arek »

Drodzy panowie, zalecam szklankę zimnej wody. Czekra... czy widziałeś swój avatar ? No raczej skowronek to to nie jest. ;)

Obserwatorze, może tylko poobserwj trochę.

To tylko forum wymiany opinii . Która każda jest ważna.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
dok
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 19, 2013 12:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: dok »

<div>Świński ryj słusznie zauważył z czym się logika nakazuje zgodzić, że obserwator nie ma najmniejszych podstaw do twierdzeń, że Wolski nie mógł wiedzieć na przykład jak wygląda namalowany diabeł. Mógł choćby za sprawą komiksów zawleczonych do domu przez dzieciaki i tyle. Tak więc Obserwatorze nie masz racji twierdząc, że Wolski nie mógł wiedzieć jak nie tylko wygląda diabeł, ale i sami kosmici. Już w tamtych czasach obiegowe ploty na całym świecie przedstawiały obcych jako małych zielonych skośnookich kurdupli więc taka plota mogła jak najbardziej do Wolskiego dotrzeć i być podstawą do zmyślenia całej historii włącznie z ich rzekomym wyglądem.</div><div>Ale jeśli założymy, że Wolski jak sądzisz mógł kompletnie nie wiedzieć jak wygląda malowany diabeł i kosmita innego gatunku to relacja Wolskiego o skośnookich chińczykach ma ręce i nogi uwiarygodniając z jednej strony zdarzenie, a z drugiej może pokazywać, że Wolskiemu coś się po prostu przyśniło najzwyczajniej w świecie gdy sobie jechał furmanką co potem w jego interpretacjach przybrało ten format jaki wszyscy znamy. I ja optuję za tą wersją, a co było powodem takiego snu to już inna rzecz i kwestia ewentualnych dociekań. </div><div>Nazywanie świńskiego ryja w tym przypadku matołem jest daleko posuniętą niezręcznością choć w wielu innych kwestiach o, których ryj nie ma pojęcia, a się wypowiadał było by to nawet słusznym określeniem. To samo ze strony świńskiego ryja pisanie, że obserwator pisze brednie sugerując mu, że jest głupcem również jest i niegrzecznością i nie trafione ponieważ pokazuje u świńskiego ryja brak zrozumienia głębszego zamysłu jaki obserwator chciał przekazać pisząc, że Wolski jest i mógł być ograniczonym wieśniakiem nie wiedząc jak wyglądać może malowany diabeł. Jak się okazuje zależnie jak na to patrzeć Wolski mógł i nie mógł to wiedzieć więc z jednej strony ryj ma rację i obserwator ma rację i dla tego taka dyskusja powinna być prowadzona albo pod kątem jednej możliwości, albo pod katem drugiej i wtedy nie dochodziło by do niesłusznych starć i obrażania. Brak wzajemnego zrozumienia w tak oczywistej sprawie nie stawia w korzystnym świetle obu stron sporu więc może przyjmiecie jakąś opcję i będziecie się jej ściśle trzymać bo inaczej dyskusja do niczego nie doprowadzi.   </div>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: Rysiek23 »

Panowie się poróżnili i koniec wzajemnych dywagacji pod kątem personalnym. Wracamy do tematu.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajne testy nad Polską?

Post autor: azor »

Mogę do tematu dodać tyle, że w ubiegły poniedziałek nad Piotrkowem Trybunalskim zauważono futurystyczny klucz obiektów. Oto fragment relacji świadka. ''obserwując niebo zauważyliśmy z mężem przelatujące dość wysoko lecz łatwe do zaobserwowania 5 obiektów w kształcie trójkąta, tworzących klucz poruszających się bezszmerowo w trójkatnym kluczu w idealnej symetrii. Obiekty były szare bez światel idealnie płaskie od spodu oddalone od siebie bardzo równo poruszały się z prędkościa satelity, która przeleciała klika chwil przed ich pojawieniem się. Zrobilo to na nas dziwne wrażenie. Ta symetria i idealna odleglość miedzy trojkatami no i ta predkosc byly nieludzko idealne. Kombinacja przypominala rysunek zjawiska opisanego na Pana blogu w art. "trójkatne ufo nad rzeszowem?" w relacji z dn 15-go lipca 2007, tyle ze trójkatow było 5. Ja ze swojej strony dodam taką ciekawostkę z soboty. Wygląda, że sfotografowałem jakieś dziwne zjawisko ? Tylko jakie ? Niestety albo tego nie zauważyłem ponieważ nic wzrokowo nie dostrzegłem, pomimo upalnej praktycznie bezwietrznej pogody. Smuga jest na dwóch innych fotkach, ale już bardzo niewyraźna, w kształcie półkola. Na pewno to nie stado, ptaków, smuga po samolocie, szczerze nie mam pojęcia co ? Praktycznie w tym samym miejscu 8 i 11 sierpnia sfociłem świetlne zjawiska w nocy. Jedno dość duże. Niedługo opublikuję wszystko na blogu.  <a href=http://zapodaj.net/f1a26c6ec05b3.jpg.html>smuga3.jpg</a>  <a href=http://zapodaj.net/4edf8444a687c.jpg.html>smuga1.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/0ab2ea23c57c7.jpg.html>smuga2.jpg</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”