UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: RickDangerous »

Witam.Zdjęcie jak to najczęściej bywa w temacie UFO, jest małe, i ciężko dotrzeć do oryginału. Ale coś tam widać, może to być helikopter ale pewności nie ma.

Zdjęcie pochodzi z tajskiego forum dyskusyjnego 'teakdoor' - "świat w obrazach" - przeglądam takie forum bo jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów, poza tym jestem za leniwy aby gazety czytać co się w świecie dzieje :)Ciekaw jestem zdania innych forumowiczów na temat tego co na zdjęciu widać. Pozdrawiam! 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: arek »

sądzę ,że to ptak .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: RickDangerous »

Jeśli ptak to dość sporych rozmiarów :)

Trudno określić też odległość.



Opis do zdjęcia był taki: "We have lift-off! The Long March 2F rocket carrying the Shenzhou 10 capsule blasts off from the Jiuquan satellite launch centre in Gansu province" adres źródła:http://teakdoor.com/famous-threads/86577-world-news-in-pictures-885.html
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Wg mnie nie jest to obiekt UFO. Ale Ty pytasz co to jest a nie czym to nie jst.  Mi to wygląda na interwencję człowieka w grafikę zdjęcia.
Ostatnio zmieniony czw cze 13, 2013 11:16 am przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: RickDangerous »

..a według mnie to właśnie jest UFO! Bo wszystko co niezidentyfikowane w powietrzu jest UFO. Nawet samolot póki nie masz pewności czym jest (w tym wypadku ze względu na odległość) jest UFO. Dużo takich zdjęć w internecie.. to jednak nie było nigdzie pokazane jako zdjęcie UFO, dlatego pokazałem je tu bo to dziwne coś na zdjęciu mnie zastanowiło.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Pisząc iż uważam że to nie jest UFO miałem na myśli, iż to nie jest żaden obiek latający tylko retusz zdjęcia lub błąd matrycy.   Wg mnie obiekty tzw UFO w świetle dnia nie są czarne. Ze znanych mi obiektów UFO żaden nie był czarny w świetle dnia.  Pytasz o zdanie więc Ci mówię jakie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zgrałem zdjęcie, powiększyłem, perzefiltrowałem i  widzę pewne piksele wskazujące na użycie programu graficznego ale to można stwierdzić jedynie na oryginalnym pliku z danymi aparatu i tp i td. Zmieniony rozmiar, kompresja, - trudno jednoznacznie stwierdzić ale dla mnie są poszlaki raczej w kieruku fałszerstwa.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: azor »

Nie wiem po co ktoś pokazuje zdjęcie z którego nic nie wynika - jak już to tylko na oryginalne można popracować a nie tak marnej kopii. Jasiu dla Twojej wiedzy podam Ci fakt rejestracji UFO w Rzeszowie 25 lipca 2000 roku jako ciemne cygaro o godzinie 19:25 zatem za dnia, takich rejestracji ciemnych obiektów w porze dziennej jest dość dużo m.in nad Meksykiem.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Tak ciemne ale raczej nie czarne.  Przyjrzałem się jeszcze raz i sądzę jednak, że to jest ptak.
Pastuch
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 08, 2013 10:03 pm
Kontakt:

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: Pastuch »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="105668" data-time="1371127273">Nie wiem po co ktoś pokazuje zdjęcie z którego nic nie wynika - jak już to tylko na oryginalne można popracować a nie tak marnej kopii. Jasiu dla Twojej wiedzy podam Ci fakt rejestracji UFO w Rzeszowie 25 lipca 2000 roku jako ciemne cygaro o godzinie 19:25 zatem za dnia, takich rejestracji ciemnych obiektów w porze dziennej jest dość dużo m.in nad Meksykiem.</blockquote> Sorry, ale to pierwsze zdanie mnie nieco rozbawiło. Azor sam niedawno w innym temacie dałeś przykład filmu http://paranormalne.eu/forum/topic/8060-ufo-nad-polsk-2013/?p=105623 , który potem skwitowałeś, że nie ma oryginału to nie ma nad czym się zastanawiać. Pisząc to dodałeś, że zawsze opierasz się na oryginałach, więc skoro tak to jest to trochę sprzeczne z tym, że dałeś film z Rybnika jako przykład. Tutaj Jasio dał zdjęcie równie bezwartościowe jak film z Rybnika dany przez Ciebie, a teraz Ty to krytykujesz? Ja tego nie rozumiem. Kali zabić krowa być dobzie, ale jak Kalemu zabić krowa być źle? To taka sama analogia.To co na zdjęciu koło rakiety może być wszystkim to fakt, ale tak film z Rybnika jak i to zdjęcie klasyfikują się tak samo ze względu na brak dostępu do oryginału. I to samo dodam w stosunku do dowolnego materiału w necie. Jest opis, jest zdjęcia skonwertowane itd, ale nie ma oryginału to znaczy, że to fejk. Już dawno doszedłem do wniosku, że autorzy wielu podobnych zdjęć, którzy nie udostępniają pełnych oryginałów nie wiadomo czemu mają na sumieniu zwykłe oszustwo. Przykładem niech będą zdjęcia ze słynnych Zdan. I tak jest dla mnie z każdym jednym materiałem do, którego autor nie daje pełnego oryginału. 
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: UFO przy starcie rakiety 11-06-2013

Post autor: robrep »

Takie coś, nie wiadomo co to, mam lepsze zdjęcie. Po prawej stronie od tej budowli. Pod spodem 2 zdjęcie wykonane trochę wcześniej, ale nie obejmuje tego miejsca. Zdjęcia wykonane w Egipcie grudzień 2009.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”