Nawiedzenie w Hucie Katowice

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] Pan Grzegorz - były strażnik na Hucie Katowice, kilkakrotnie pełnił dyżur w biurowcu o nazwie „Zębiec-4”, który uznawany był za nawiedzony. Mężczyzna sam się o tym przekonał, będąc świadkiem tajemniczych wydarzeń, jakie rozgrywały się tam nawet za dnia… RELACJA CZYTELNIKA
Awatar użytkownika
xxLalunia
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt paź 22, 2013 7:40 pm

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: xxLalunia »

To przecież moje przyszłe miejsce pracy!Oraz miejsce pracy jednej osoby z mojej rodziny jak i wielu moich znajomych. Pierwszy raz usłyszałam o tej historii. Ale bardzo dobrze, że się na nią natknęłam. ; )
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: Northwood »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="xxLalunia" data-cid="108451" data-time="1382515165">To przecież moje przyszłe miejsce pracy!Oraz miejsce pracy jednej osoby z mojej rodziny jak i wielu moich znajomych. Pierwszy raz usłyszałam o tej historii. Ale bardzo dobrze, że się na nią natknęłam. ; )</blockquote> Może spróbuj popytać się wśród znajomych, który to może być budynek? Temat wydaje mi się bardzo interesujący, ale w internecie nic nie mogę znaleźć. :(
Awatar użytkownika
nickmar
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: czw sie 07, 2008 9:35 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: nickmar »

Pracowałem na Hucie Katowice w ochronie od 2005 roku, przez około 3 lata, ten budynek znam bardzo dobrze, często jeździłem w patrolu, który miał za zadanie patrolowanie właśnie tej części huty w której znajdował się ten budynek. Za moich czasów już się tam nie pełniło służby, albo wkrótce po tym jak zacząłem tam pracować zaprzestano, dokładnie tego nie pamiętam, w każdym bądź razie był tam założony alarm. Trzeba go było włączyć, gdy pracownicy kończyli pracę i wyłączyć, gdy zaczynali, dobrze to pamiętam ,bo często przed 6 rano tam jeździliśmy właśnie wyłączać tan alarm. Popołudniu natomiast, nim alarm włączyliśmy, trzeba było budynek sprawdzić, czy biura pozamykane, okna w toaletach, itd. jeden zazwyczaj sprawdzał parter drugi piętro, po czym drzwi na klucz i alarm uzbrojony. Jak teraz sobie przypominam to tam panował jakiś taki dziwny klimat, ale nie mogę powiedzieć żeby coś mnie tam zdziwiło, a przynajmniej sobie nie przypominam. Zdarzyło się kilka razy na mojej zmianie, że alarm się tam włączał, ale po sprawdzeniu budynku wszystko było ok. Nie przypominam sobie też, aby kiedykolwiek ktoś z pracy wspominał cokolwiek o tym że tam coś straszy. Niedługo przed tym jak stamtąd odchodziłem, wyburzono któryś z tych budynków, też już tego nie pamiętam dokładnie, ale możliwe że właśnie był to Zębiec 4.
:)
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: Northwood »

Skoro dobrze znałeś ten budynek to nie możesz sprawdzić na google maps (widok satelitarny) czy budynek jeszcze jest?
Awatar użytkownika
nickmar
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: czw sie 07, 2008 9:35 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: nickmar »

Sprawdzałem, na zdjęciu jest, ale zdjęcia są nieaktualne, gdyż są tam dwa biurowce, które stały po zewnętrznej stronie ogrodzenia, a chyba ze dwa lata temu je wyburzyli, więc trudno powiedzieć ile lat mają te zdjęcia, bo na pewno nie pochodzą z 2013 tak jak widnieje pod nimi.
:)
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: Northwood »

Widok satelitarny tej okolicy jest z 2010r.
Awatar użytkownika
xxLalunia
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt paź 22, 2013 7:40 pm

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: xxLalunia »

Pytałam na ten temat dwóch osób i nikt o niczym nie wie. Ale jeśli jest to już wyburzone, no to chyba po sprawie...
Mona
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 19, 2013 4:39 pm

Re: Nawiedzenie w Hucie Katowice

Post autor: Mona »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="xxLalunia" data-cid="110955" data-time="1387632849">Pytałam na ten temat dwóch osób i nikt o niczym nie wie. Ale jeśli jest to już wyburzone, no to chyba po sprawie...</blockquote>Jeśli faktycznie  miało to miejsce, mimo wyburzenia,zjawiska paranormalne nadal tam są ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”