Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
arkadiusz1987
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 11:43 am

Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: arkadiusz1987 »

[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Witam serdecznie :)[/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Od pewnego czasu zajmuje się sprawą opuszczonego szpitala dziecięcego w Gdańsku przy ulicy Polanki. Mieszkam w Gdańsku, nawet stosunkowo blisko tych terenów.[/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Wczoraj na forum znalazłem wątek dotyczący szpitala i pewno zdjęcie które mnie zainteresowało. Zdjęcie wykonała dziewczyna która parę lat temu też zajmowała się sprawą tego szpitala.[/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Na zdjęciu z lewej strony od zabudowań, gdzie zaczyna się las widać dziwną postać. [/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Bardzo proszę o pomoc i zainteresowanie. [/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]To bardzo ważna kwestia, czy jest to autentyczne zdjęcie i czy rzeczywiście ten element na zdjęciu to postać.[/font] [font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]Zdjęcie w załączniku poniżej.[/font]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Raven
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 9:22 am

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: Raven »

Wydaje mi się raczej, że to prześwit między drzewami lub fragment innego budynku o białych ścianach widocznego zza listowia.
Ostatnio zmieniony pn lip 22, 2013 10:17 am przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Mazi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 9:13 pm
Kontakt:

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: Mazi »

Czyżby to była moja analiza :D. A tak serio to skontaktuj się z tą dziewczyną która wykonała te zdjęcia może dowiedziała się  czegoś nowego na ten temat.
arkadiusz1987
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 11:43 am

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: arkadiusz1987 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Raven" data-cid="106272" data-time="1374488190">Wydaje mi się raczej, że to prześwit między drzewami lub fragment innego budynku o białych ścianach widocznego zza listowia.</blockquote> [font="verdana, geneva, sans-serif;"]Raven to niemożliwe. W miejscu gdzie znajduje się to 'coś' nigdy nie było innego budynku. Tam jest las. [/font]
arkadiusz1987
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 11:43 am

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: arkadiusz1987 »

[font="verdana, geneva, sans-serif;"]Czy istnieje możliwość dokonania dokładniejszej analizy tego zdjęcia ? [/font] [font="verdana, geneva, sans-serif;"]Jest może jakiś dobry program graficzny do zdjęć w którym by można było lepiej uwidocznić ten obiekt ?[/font]



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Mazi" data-cid="106274" data-time="1374492304">Czyżby to była moja analiza :D. A tak serio to skontaktuj się z tą dziewczyną która wykonała te zdjęcia może dowiedziała się  czegoś nowego na ten temat.</blockquote> [font="verdana, geneva, sans-serif;"]Tak to Twoja analiza. Wydaje mi się najsłuszniejsza i najbardziej prawdziwa. [/font] [font="verdana, geneva, sans-serif;"]Czy nadal sądzisz, że na tym zdjęciu jest postać ???[/font]
Mazi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 9:13 pm
Kontakt:

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: Mazi »

Pozwoliłem sobie dokonać drugiej analizy(prawie jak u Jacka Gmocha :P) na której widać ze to coś co jest widoczne na zdjęciu ma kontur człowieka. Wierze w duchy ale wydaje mi się że ta postać to po prostu koleżanka tej dziewczyny lub jakaś inna osoba stojąca w tamtym miejscu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt lip 23, 2013 10:21 am przez Mazi, łącznie zmieniany 1 raz.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: robrep »

Dorysowałeś człowieczka a nie dokonałeś analizy  :D to wygląda jak białe drzwi, albo coś opartego o drzewo w głębi. Zdjęcie jest czarno białe i taki efekt.
izabela
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 12, 2013 5:09 pm

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: izabela »

w trakcie robienia zdjęcia akurat przechodziła pani pielęgniarka... ot co...
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: Pinas z Miletu »

Jak na mój gust- fałszywka. Postać została "wklejona", obcięta i przyciemniona żeby wyglądała na ducha. Gdyby autor tego zdjęcia mógł poręczyć, że przy nim nic nie majstrował i że to on je wykonał...udostępnił nośnik, na którym było oryginalne zdjęcie. Pozostałoby jeszcze sprawdzić czy data wykonania zdjęcia zgadza się z tą, którą podaje autor. No ale autor się nie ujawnia, więc takie anonimowe relacje radziłbym z marszu odrzucać jako fake. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy można bez problemu manipulować zdjęciami. Dawniej, w erze aparatów analogowych, nawet bardzo doświadczony fotograf miałby problem z wykonaniem takiej fałszywki. Dzisiaj nie stanowi to problemu dla amatora.
Ostatnio zmieniony wt wrz 03, 2013 4:13 pm przez Pinas z Miletu, łącznie zmieniany 1 raz.
Mona
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 19, 2013 4:39 pm

Re: Postać na zdjęciu obok budynku opuszczonego szpitala.

Post autor: Mona »

Wygląda jak postać,ale jest dosyć nieproporcjonalna do budynku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”