OOBE - jak to jest?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sandra" data-cid="122521" data-time="1438103237">
Mamy przypadki, że jedna osoba pamięta swoje doświadczenie z daną osobą w poza, ale ta druga osoba nic nie pamięta i nie można zweryfikować naszych wspólnych doświadczeń ale potrenujemy i osiągniemy kiedyś nasz cel.
</blockquote>
 
A Sandro jeśli to "w poza" jest na zdjęciach .Są do tego przedmioty materialne potwierdzające wersję w tym "poza".O blokowaniu pamięci pisze w pismach gnostyckich.Co jeśli doświadczenie ze snem czy wizją można obejrzeć w internecie? Nie teoretyzuję a podaje przykłady zdarzeń kilku piszących tu osób.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Sandra »

Taki wynalazek, to pewnie fajna sprawa w przyszłości będzie, naukowcy coś tam już kombinują pod tym kątem, żeby można było oglądać sny na komputerach.
Ja tam się piszę na taką zabawkę, może doczekam się jeszcze w tym żywocie, na razie satysfakcję dają mi moje własne doświadczenia w poza :)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sandra" data-cid="122523" data-time="1438164180">
Taki wynalazek, to pewnie fajna sprawa w przyszłości będzie, naukowcy coś tam już kombinują pod tym kątem, żeby można było oglądać sny na komputerach.
Ja tam się piszę na taką zabawkę, może doczekam się jeszcze w tym żywocie, na razie satysfakcję dają mi moje własne doświadczenia w poza :)
</blockquote>
Taki wynalazek Sandro istnieje i jest starszy niż życie na Ziemi.Na ekranie komputera obejrzeć tego nie można , ale bezpośrednio w czasie sztucznego snu.Sęk w tym ,że ta technika przez ostatnie siedem tysięcy lat była używana niezgodnie z jej przeznaczeniem.Stąd te obe i inne doświadczenia niby paranienormalne.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Sandra »

Może i jest coś takiego jak sztucznie generowany sen serwowany nam przez Coś z Skądś, kto to wie.
 
Przypomniało mi się, że kiedyś śniłam sen, w którym to obudziłam się, bo obcięłam się, że sen który śnię już go śniłam, więc mi się to nie spodobało i zaczęłam robić awanturę, że nie będę śniła snu, który już śniłam, hahhaha ale zrobiło się zamieszanie, wszyscy w tym śnie zaczęli biegać i wyjaśniać o co chodzi, ale było poruszenie. 
 
 
Więc może coś w tym jest o czym piszesz, ale kto to wie, na pewno nie my. :(
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Sandra" data-cid="122525" data-time="1438188046">
Może i jest coś takiego jak sztucznie generowany sen serwowany nam przez Coś z Skądś, kto to wie.
 
Przypomniało mi się, że kiedyś śniłam sen, w którym to obudziłam się, bo obcięłam się, że sen który śnię już go śniłam, więc mi się to nie spodobało i zaczęłam robić awanturę, że nie będę śniła snu, który już śniłam, hahhaha ale zrobiło się zamieszanie, wszyscy w tym śnie zaczęli biegać i wyjaśniać o co chodzi, ale było poruszenie. 
 
 
Więc może coś w tym jest o czym piszesz, ale kto to wie, na pewno nie my. :(
</blockquote>
Nie może Sandro a napewno.Piszesz o powtarzającym się śnie.Opisałem kiedyś sen jaki miałem jako nastolatek.Pamiętam ,że pierwszy miałem w nocy z soboty na niedzielę.Dotyczył dziewczyny , której twarzy nie mogłem zapamiętać..Następnej nocy sen się powtórzył .Zmiana nastąpiła na końcu , gdy obraz się zatrzymał.To była wiekowa kobieta.Dziś wiem ,że to uzupełnienie to był wynik szpiegostwa myśli i próba wprowadzenia mnie w błąd.Wiem nawet kim była ta starsza kobieta i kto ją wprowadził do indukcji.Zapamiętałem jednak figurę tej mojej dziewczyny.Ale zgrabna babeczka.Innym razem miałem sen indukowany , w którym piechotą przechodziłem na drugą stronę góry .Tam znajduje się cmentarz.Dziwne , ale w śnie cmentarz zniknął.Była tylko mała zbiorcza otoczona ogrodzeniem kwatera jakby zbiorowa.Sen powtórzył się w innym czasie i o dziwo cmentarz był ogromny.Dużo większy niż jest w rzeczywistości.Kolejna zmyłka .Sny Sandro mogą nieść wiadomości prawdziwe  lub fałszywe.Zależy kto je wysyła.Widzisz , z powodu możliwości sprawdzenia indukcji w realu i informacji zakodowanych w tych dziwnych manuskryptach  wiem , kto tak upierdliwie poprawiał pewne indukcje..Sen ze zniknięciem cmentarza był prawdziwy ponieważ informacje z manuskryptów go potwierdzają.Cmentarze znikną a powodem będzie wiedza na temat nieśmiertelności.Temu służy technika rejestracji i przekazywania do ciała biologicznego.Wielu tego doświadczyło , ale tkwią w sferze dotychczasowych wersji obowiązujących powszechnie.Dalej panuje strach , który zniewala.Z tego co dane było dane mi poznać i sprawdzić wynika ,że czekają nas ogromne zmiany.Wielu przeżyje szok , ale to jest nieuniknione.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

Andrzeju ile razy mam Tobie napisać, że wyciągasz pokraczne wnioski, łączysz fakty w nielogiczny i niewłaściwy sposób. Co z tego co wyżej wypisałeś miałoby świadczyć o sztucznym generowaniu snów, na jakiej podstawie ten osąd i gdzie jest ten dobitny dowód i na co?
 
Napisałeś : "Tam znajduje się cmentarz.Dziwne , ale w śnie cmentarz zniknął.Była tylko mała zbiorcza otoczona ogrodzeniem kwatera jakby zbiorowa.Sen powtórzył się w innym czasie i o dziwo cmentarz był ogromny.Dużo większy niż jest w rzeczywistości.Kolejna zmyłka"
 
:) Dziwne, ale w książce pisałam o domu za moim ogrodem i potokiem w górach, którego do tego lata tam nie było - i oto właśnie powstaje, dowiedziałam się o tym tydzień temu. Nie wiem dokładnie co to będzie, ale wiem że już są projekty tworzenia tam jakiegoś placu zabaw dla dzieci, o którym to i o jakimś sklepie( o nim jeszcze nie wiem, ale pamiętam słowa) wspominał mi gość z podwórka, więc widziałam ponad trzydzieści lat temu to miejsce, które powstawało, a teraz powstanie, a w 1998 roku odwiedzić musiał mnie człowiek, który już je znał, który pochodzić musiał z innej rzeczywistości i czasu. Przez całą moja opowieść przewija się ten motyw mieszania się wyglądu rzeczywistości tej która miałaby być przynależna do naszego czasu i miejsca z tą która dopiero kiedyś się tu urzeczywistni - wyłapałam wiele takich szczegółów i miałam przedwczesną o nich wiedzę. Więc Andrzeju o jakiej zmyłce ty tu piszesz, skoro to wszystko się spełnia??
 
Opisałam 6 lat temu do soudaka  prywatne szczegóły rozmowy z tym gościem z podwórka. Między innymi, choć uznałam to za jakieś bajdurzenie,kiedy mówił, że ten dom(rodzinny) kiedyś będzie mój i o wejściu do niego z drugiej strony( to wejście już wtedy należało do brata) i oto co wydarza się tego lata - Zmarł mój tata, a brat wyszedł do mnie z propozycją rozsądnej i właśnie takiej zamiany, naprawdę na taką wcześniej nie wpadłam i nawet o niej nie myślałam. Wszystko sprawdza się w najmniejszych detalach, co zauważyłam już dużo wcześniej na innych przykładach.
To że raz cmentarz był u ciebie,a raz w jego miejscu kwatera, a innym razem jeszcze większy cmentarz to nie jest żaden symbol - bo to rzeczywistość jest płynna. Ona idzie w takim, lub w innym kierunku,  a który będzie właściwy, który zaistnieje przekonasz się sam, lub zobaczą na własne oczy Twoi następcy.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

Jeszcze dopowiem na temat Andrzejowej nieśmiertelności i braku cmentarzy. Wygląda ona w jego wydaniu tak jakby przyrównać stary odbiornik telewizyjny, w którym wciąż zamieniać będziemy bebechy, by przystosowywać go do  nowych stacji nadawczych i odbioru tych fal. Ale efekt tego taki, ze w końcu i tak nie uzyska się dobrego odbioru a i sam odbiornik szlag trafi.. Ależ to zacofanie, chytrość i bezwzględny konserwatyzm. Człowiek otwarty na dobry postęp i wiedzę nigdy w to bawił się nie będzie, zwyczajnie dla wygody kupi sobie ten nowoczesny już odpowiednio dostosowany i w nim oglądać będzie, stary wyrzucając na śmietnik lub oddając do muzeum.. 
Tak, tak, tylko tym jest to co po śmierci ląduje w grobie, bo to świadomość żyje wiecznie wykorzystując co rusz nowe odbiorniki, to świadomość generuje sny.. Najstarsza stacja nadawcza TVP 1 powstała w 1952 roku weź Andrzeju przelicz ile już telewizorów zmieniłeś do tej pory choć nadal możesz ją odbierać i oglądać jej programy.. a te odbiorniki są coraz ładniejsze, jakbyś wyglądał  żyjąc w postaci pierwszego homo sapiens-a do tej pory?? :) Jak prezentuje się Alga 21 w stosunku do współczesnych odbiorników tv? :)
Ja wiem czym jest nieśmiertelność, a ty tylko marzysz o tej sztucznej eletroniczno - technicznej, aż szkoda gadać.. :)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="122529" data-time="1438274119">
Andrzeju przelicz ile już telewizorów zmieniłeś do tej pory choć nadal możesz ją odbierać i oglądać jej programy.. 
</blockquote>
Zmieniłem tych "telewizorów" wiele.Kilka sztuk mogę nawet oglądać jak wyglądały.Nie ja jeden wiem kim byłem .Wiem też jaki telewizorek towarzyszył mi przez ten czas.Ten telewizorek też pojawia się wśród informacji jakie otrzymałem.Opadnie wam szczęka jak się dowiecie co to za model odbiornika.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

Andrzeju na Allegro i w sklepach ezoterycznych można kopić tzw. łapacz snów - niektórzy w to wierzą, Ty pewnie też, tylko Ty łapiesz je radiostacja hmm - ja mam z tego ubaw po pachy  :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”