Czipy implanty

Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

To raczej proste ,już Leonardo za Arystotelesem wskazał to miejsce w głowie( Za Wiki);"   <div> <div>[ external image ]</div> Tam, gdzie linię a-m przecina linia c-b, zbiegają się wszystkie zmysły[17].</div> Ten punkt zbiegu zmysłów to opisywany przez Arystotelesa zmysł wspólny – sensus communis – część mózgu koordynująca i interpretująca wrażenia zmysłowe. Leonardo uznawał, iż jest to siedziba intelektuwyobraźni, a nawet duszy. Także w sensie arystotelesowskim Leonardo określił światło jako jedną z sił duchowych – jako energię pozbawioną masy."Pod tym adresem znajduje się szkic Leonarda :http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Study_of_the_Human_Skull.jpg.W ujęciu współczesnym miejscem tym jest podwzgórze odpowiedzialne za przetwarzanie sygnałów ze wszystkich zmysłów.A,że człowiek formułuje myśli przy pomocy ośrodka mowy ,to umiejscowienie lewego źródła  sygnałów zakłócających jego prawidłowe funkcjonowanie najlepiej usytuować blisko tego ośrodka..Na tej zasadzie ludzie widzą duchy,zmory ,szaraków ,reptilian ,krasnoludki  itp.Słyszą głosy i mogą być poddawani impulsom odpowiadającym stanom przygnębienia,przymusu wewnętrznego i wielu innym służącym do manipulowania .
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Robrep- przecież napisałem.Wynik USG czytałem po czym w opisie z wypisu obce ciała w ciałach jamnistych zniknęły.Jeśli Lekarz prowadzący wręcza ci kartkę ,żeby wyniki TK wręczyć tobie a nie obsłudze medycznej i rzeczywiście Pani włożyła mi płytkę  tajniacki sposób do ręki,to oznacza ,że kontakt z tą płytą mogły mieć tylko pewne osoby.W takim przypadku nie miałem możliwości sprawdzić co zawiera.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106520" data-time="1375377354">Robrep- przecież napisałem.Wynik USG czytałem po czym w opisie z wypisu obce ciała w ciałach jamnistych zniknęły.Jeśli Lekarz prowadzący wręcza ci kartkę ,żeby wyniki TK wręczyć tobie a nie obsłudze medycznej i rzeczywiście Pani włożyła mi płytkę  tajniacki sposób do ręki,to oznacza ,że kontakt z tą płytą mogły mieć tylko pewne osoby.W takim przypadku nie miałem możliwości sprawdzić co zawiera.</blockquote> Tak jak pisałem wcześniej. Idź do szpitala, napisz wniosek o wydanie całej dokumentacji medyczne, mają obowiązek to zrobić. Możesz napisać że potrzebujesz do konsultacji z innym lekarzem. Przejrzyj dokładnie jeszcze raz i dopiero napisz co jest nie tak. Na dzień dzisiejszy to jest to tylko twoja interpretacja "tajniackiego wkładania płyty", co jest normą w szpitalu, bo zazwyczaj nie ma osoby odpowiedzialnej za noszenie wyników badań i dają pacjentom do ręki, aby zanieśli na oddział. Tak samo nic nie napisałeś co otrzymałeś w wypisie ze szpitala na temat badania USG, które podejrzewasz że zostało utajnione. Tak więc nie siedź w domu i nie twórz teorii skoro możesz to rozwiązać.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="106532" data-time="1375384568"> Tak jak pisałem wcześniej. Idź do szpitala, napisz wniosek o wydanie całej dokumentacji medyczne, mają obowiązek to zrobić. Możesz napisać że potrzebujesz do konsultacji z innym lekarzem. Przejrzyj dokładnie jeszcze raz i dopiero napisz co jest nie tak. Na dzień dzisiejszy to jest to tylko twoja interpretacja "tajniackiego wkładania płyty", co jest normą w szpitalu, bo zazwyczaj nie ma osoby odpowiedzialnej za noszenie wyników badań i dają pacjentom do ręki, aby zanieśli na oddział. Tak samo nic nie napisałeś co otrzymałeś w wypisie ze szpitala na temat badania USG, które podejrzewasz że zostało utajnione. Tak więc nie siedź w domu i nie twórz teorii skoro możesz to rozwiązać.</blockquote>Drążysz,  drążysz i nic nie wydrążysz. Andrzeja58 znam od trzech lat (tu na forum). Ma śmiałe poglądy na różne tematy. Jednak wariata

z implantami z niego nie zrobisz. Ufam, że je miał lub ma do tej pory.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Interpretacja wkładania płyty?.Jak Interpretacja robrepie.To zwykła relacja.Opisałem jak to się odbywało.Żeby było ciekawiej ,to powiem Ci ,że w szpitalu tym istnieje system komputerowy ,gdzie zapisane jest wszystko na temat leczenia każdej osoby w tym szpitalu..TK znajduje się w innej dzielnicy i byłem wieziony Karetką na badanie.Analizę badania TK wykonują specjaliści na miejscu wraz z opisem.Wszystkie wyniki badań znajdują się na jego koncie w banku danych.Dlaczego więc nagle taki brak zaufania do obsługi medycznej ,która mi towarzyszyła.Pani doktor poinformowała mnie ,że oni potrafią zgubić wynik badania w drodze dlatego dała mi na kartce prośbę do personelu TK..USG jestem w stanie zrozumieć.W szpitalu byłem pierwszy raz i jeszcze nie miałem konta osobistego.Ale TK to już po przyjęciu na oddział.Jak myślisz obsługa techniczna nie  wie ,że trzeba pobrać wyniki i dostarczyć na oddział?Człowiek ,który ze mną był nawet się nie upomniał się o wyniki - Dlaczego?.Widać miał info ,że zostaną dostarczone może później lub ,że jest jakaś inna przyczyna.Gdy wychodziliśmy ,podeszła do mnie pewna dziewczyna i po tajniacku wsunęła mi CD do ręki.Poszedłem sprawdzić dokumentację jaką mam i nie mylę się .W załączonym wyniku USG brak tych drobnych obcych ciał w ciałkach jamnistych -Czyli tego co przeczytałem zaraz po badaniu.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Wiesz Kasiu , Tak całkiem do końca nie jestem do końca przekonany czy to w tej śliniance był Czip.Bardziej wygląda mi to na próbę przekonania mnie ,że tam był i został usunięty .Z tego co zapamiętałem z tego dziwnego"snu"to ukłucie miało miejsce po drugiej stronie szyi.Ten dziwny symboliczny przekaz znajduje się w tej niedawno znalezionej Księdze Nostradamusa.W kilku miejscach są przedstawione postacie,które mityczny jednorożec kłuje rogiem w szyję.Zauważyłem też,że strona, na której znajdował się komplet rysunków z tej tajemniczej księgi została zablokowana.Rysunek W Vojnichu też wskazuje na odwrotność.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

A ja znam historię z jednego szpitala powiatowego, gdzie personel medyczny z karetki transportowej zabrał na badanie TK nie tego pacjenta na którego było wystawione skierowanie. A jak ktoś twierdzi, że ma implant to niech pokaże badanie TK. Każdy może zrobić sobie takie prywatnie w dowolnym miejscu w Polsce i kosztuje 200-300 PLN. Nie jest to cena niedostępna przy tak znaczących podejrzeniach. A ja z nikogo wariata nie robię, co najwyżej sam ktoś z siebie robi, jak twierdzi, że ma coś od wielu lat i nic z tym nie zrobił i nie ma żadnego badania potwierdzającego.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Jasno i precyzyjnie napisałem robrepie ,że tego się nie dowiesz.Racjonalnie myślisz ,ale bezgraniczna wiara ,że wiesz jak to się kręci utrzymuje Cię w totalnej niewiedzy.To też forma zniewolenia umysłu.W tej chwili dla Ciebie i innych tzw ludzi myślących racjonalnie , to co opisuję wraz z innymi może wydawać się bajkami z mchu i paproci.Zaprorokuję na przyszłość mój racjonalisto.- Dowiesz się kto i dlaczego przy pomocy li tylko środków technicznych wyprodukował świat zjawisk tzw paranormalnych.Dowiesz się ,kto i w jakim czasie pełnił wiodącą w tym wszystkim rolę.Dowiesz się o toczącej się od wielu lat wojnie , o której zwykli zjadacze chleba nie mają pojęcia ,że się toczy.Poznasz strony tego konfliktu i tu oczami wyobraźni widzę Twoją opadłą ze zdziwienia szczękę.Wcześniej jednak będziesz miał pełne ze strachu gatki .Potem gacie wypierzesz i z ciekawości będziesz próbował dowiedzieć się ,w jaki sposób zostały przeniesione przez tak długi czas informacje z przeszłości  kto był ich adresatem w przyszłości i jaki cel temu przyświecał(na to ostatnie pytanie odpowiem Ci od razu- żebyś mógł w ogóle wyprać gacie).
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="106554" data-time="1375452704">Wierzę w istnienie implantów i że niektórzy ludzie je mają. Wierzę na podstawie dowodów m.in. dr Leira, ale nie wierzę, że każdy nastoletni forumowy troll taki implant posiada... Dla mnie to śmiech na sali co wypisuje Badrobot.</blockquote>Dzieciaki... zgadza się.Przy tej okazji tak mnie tknęło..Dr Leir wykrył te implanty wśród jednostek społeczności zachodniej. Wiadomo, że w czasie "żelaznej kurtyny"  rywalizacja  w sprawie przewagi psychologicznej ("wojna psychologiczna") trwała nie mniej niż zbrojeniówka. Nie posądzam, że "ruscy" w latach siedmedziesiątych  ub. wieku znali technologię "czipowską chipisowką".  Być może i tu w naszym Kraju jakieś zachodnie "mosadocia" działały. :Oh:    
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="106554" data-time="1375452704">Wierzę w istnienie implantów i że niektórzy ludzie je mają. Wierzę na podstawie dowodów m.in. dr Leira ...</blockquote>  Jak mają te ''implanty'' - niech grzecznie pokażą , -  togda uwidim i posmotrim czto eto takoje - w całej tej ''niby aferze'' dotyczącej ''implantów'' zmienia się tylko ''proszek'' do prania i ''tryb'' wirowania .  
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”