Czipy implanty

robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

Oczywiście RTG niczego nie wykaże i co wtedy?  Może technik RTG zostanie posądzony o bycie w spisku, albo że jest kosmitą?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

Jak coś jest, to na banka wykaże, już tym, to się nie przjemuj.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

"Jak coś jest, to na banka wykaże, już tym, to się nie przejmuj."Ale z moich osobistych doświadczeń wiem ,że Badrobot się tego nie dowie.Tylko przypadek zrządził ,że wynik badania USG mojej ślinianki trafił w moje ręce jako transport na piętro w tym samym szpitalu.Pisało tam jak byk ,że moja ślinianka zawiera ciała jamniste i obce ciała.Tego samego dnia zostałem wysłany na tomograf komputerowy.Cała procedura przewożenia wyników była co najmniej zastanawiająca.Tym razem to mi do ręki wręczono płytę CD .Nie miałem komputera ,żeby to przeczytać.Miałem też RTG.ale klatki Piersiowej.a nie szyi.Najistotniejsze jednak jest to ,że w wypisie ze szpitala nie ma słowa na temat obcych ciał w śliniance.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Ciekawe Andrzeju ale znam pewną osobę, która miała podobne przygody - dziwnie ginęły papiery itp itd No i ciało obce też ale za uchem a moze i nie tylko?
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

Oj, już przesadzacie z tym doszukiwaniem się spisków. Papiery giną przez ludzką głupotę i zaniedbanie. Widzę to na co dzień w pracy. Po prostu niektóre osoby nie widzą potrzeby zachowywania i przechowywania nawet ważnych dokumentów, bywa, że ze zwykłego przepracowania i braku organizacji pracy.Co się zaś się tyczy tych domniemanych implantów, to wierzyć mi się nie chce, że Wy o tym tutaj naprawdę dyskutujecie! Co za za bzdury. Za dużo SF i zbyt wybujała potrzeba bycia wyjątkowym. Ot co.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106488" data-time="1375294231">Co się zaś się tyczy tych domniemanych implantów, to wierzyć mi się nie chce, że Wy o tym tutaj naprawdę dyskutujecie! Co za za bzdury. Za dużo SF i zbyt wybujała potrzeba bycia wyjątkowym. Ot co.</blockquote> Elowen w tym przypadku moze być jak mówisz, wiele jest osób, które chciałyby mieć implant, bo wtedy byłyby nie takie przeciętne itd wszystko jasne. Ale wiedz, że są ludzie, którzy faktycznie mają takie zabawki w sobie i większość z nich nie chce rozgłosu - właśnie taką osobą jest ta, o której wspomniałem post wyżej. To, że nigdy nikogo takiego nie spotkałaś to nie znaczy, że to SF, uwierz mi ;)
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="106491" data-time="1375297757"> Elowen w tym przypadku moze być jak mówisz, wiele jest osób, które chciałyby mieć implant, bo wtedy byłyby nie takie przeciętne itd wszystko jasne. Ale wiedz, że są ludzie, którzy faktycznie mają takie zabawki w sobie i większość z nich nie chce rozgłosu - właśnie taką osobą jest ta, o której wspomniałem post wyżej. To, że nigdy nikogo takiego nie spotkałaś to nie znaczy, że to SF, uwierz mi ;)</blockquote> A to już inna sprawa. Nigdzie nie napisałam, że nie wierzę, że są ludzie z implantami. Chodzi mi o domniemane implanty "Pana Złego Robota". Zamiast biegać po rentgenach, lepiej iść do dermatologa, bo to mogą być np. zwyczajne włókniaki czy też tłuszczaki.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

No to dorzucę jeszcze kilka informacji.Ślinianka jak mnie poinformował ordynator ,jest bardzo ważnym elementem organizmu.Przebiegają przez nią nerwy twarzowe i niemożna jej usunąć w całości.Zostawia się część ,która po pewnym czasie zasycha i stanowi podkład dla nerwów.Jak to wygląda w praktyce - Na szyi pojawia się pod skórą jajko wielkości (u mnie) 3,5 cm na 2,5 cm.Przy dotykaniu kompletnie bezbolesne.Wcześniej wykonuje się biopsję,żeby określić ,czy to nowotwór złośliwy czy nie.Przy wbijaniu igły biopsyjnej nic nie czuć,tylko przy wyrywaniu tkanki lekkie ukłucie.Idealne miejsce na wprowadzenie czipa.Cięcie tak jak zaznaczył Przemek oprócz szyi wykonuje się pod uchem.Stąd ten znajomy miał wrażenie ,że za uchem.Nie można ominąć jednego nerwu,który musi być przecięty.Efektem jest brak czucia w okolicy ucha.W moim przypadku badanie wykazało brak złośliwości tkanki (trener Barcelony nie miał tyle szczęścia).Dlaczego tak szczegółowo to opisuję.Bardzo dawno temu miałem "sen", w którym leżałem w swoim łóżku i miałem wrażenie ,że ktoś wbija mi igłę w szyję.Odebrałem to oczywiście jako rojenie senne.Ale to nie koniec.Manuskrypt Vonicha strona 57v przedstawia pewną scenę.Obejrzyjcie sobie to:http://commons.wikimedia.org/wiki/Voynich_manuscriptTam w prawym dolnym rogu znajduje się Cyfra 5 .To bardzo istotna wskazów,ale żeby określić o kogo chodzi trzeba znać zdekodowane inne tajemnicze manuskrypty.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: arek »

W jaki sposób owe implanty mają wpływać na ciebie "badrobot". Czujesz jakieś mordercze skłonności.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106483" data-time="1375283446">"Jak coś jest, to na banka wykaże, już tym, to się nie przejmuj."Ale z moich osobistych doświadczeń wiem ,że Badrobot się tego nie dowie.Tylko przypadek zrządził ,że wynik badania USG mojej ślinianki trafił w moje ręce jako transport na piętro w tym samym szpitalu.Pisało tam jak byk ,że moja ślinianka zawiera ciała jamniste i obce ciała.Tego samego dnia zostałem wysłany na tomograf komputerowy.Cała procedura przewożenia wyników była co najmniej zastanawiająca.Tym razem to mi do ręki wręczono płytę CD .Nie miałem komputera ,żeby to przeczytać.Miałem też RTG.ale klatki Piersiowej.a nie szyi.Najistotniejsze jednak jest to ,że w wypisie ze szpitala nie ma słowa na temat obcych ciał w śliniance.</blockquote> W każdym momencie może wnioskować o wydanie dokumentacji ze szpitala. Nie widzę tu problemu, aby przejrzeć historię choroby i dostać kopię USG jeśli nie wiesz co tam jest napisane. Argument kompletnie niezasadny. Dostałeś płytkę bo w takiej formie zdjęcia z TK są w systemie. Nie ma w tym nic niezwykłego, nie ma potrzeby "drukować" zdjęć TK skoro łatwiej jest mieć w formie elektronicznej. A RTG klatki zrobili, bo jest to podstawowe badanie. Nie ma sensu robić RTG głowy jak zrobili ci TK. Jak na razie to wymyśliłeś teorię od czapy przy kompletnie normalnej sytuacji. A jak piszesz że coś z tym USG jest nie tak, to napisz co napisali Ci w wypisie przy USG.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”