Czipy implanty

Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Widzę Hybridku ,że nigdy nie widziałeś jak wyglądają wyniki z badania TK.W moim przypadku jeśli Cię to interesuje więcej w kwicie jest o węzłach chłonnych i złamanej przegrodzie nosa niż o samej śliniance.Myślisz ,że można sobie obejrzeć to, co ci wytną?Jak znajdą tam coś ciekawego ,to Ci oddadzą?Myślisz ,że pokażą ci zdjęcia z badania?Jak koniecznie chcesz dowodu ,że wyniki nie zawierają wszystkiego to Ci je dostarczę.Będziesz mógł zweryfikować zapis ze stanem faktycznym.Czego w opisie nie ma?- brakującego fragmentu czaszki.Ten ubytek pojawił się w dzieciństwie i nie było wiadomo skąd się wziął.Przyjedziesz ,pomacasz gdzie trzeba,poczytasz dokumenty z badania i zaskoczysz  o co chodzi.Z drugiej strony szyte to tak grubymi nićmi ,że jestem pewny iż nie było tam czipa.To kolejna ściema służąca dezinformacji.Pewnie nie zdarzyło ci się ,żeby ktoś w publicznym miejscu opowiadał ,że jesteś aniołem?Taki ze mnie anioł jak z ciebie znawca tematu.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: danut »

Andrzeju to nie będzie tak jak to sobie tłumaczysz, ale jednak coś jest z tym wprowadzaniem obcych ciał, tylko kto to robi i jaką pełnią rolę? Z analizy, przypuszczam, że istotnie jest i za tym stoi powiązanie z przyszłością. Wygląda to tak jakby przygotowana gdzieś przyszłość realizowała odwzorowanie siebie samej, lub żywego planu tutaj w naszych warunkach.Miałam coś w ręce, co by to nie było nie wyglądało naturalnie, trudno gdybać mi teraz, jednak na pewno pojawiło się po tych moich doświadczeniach z przeniesieniem w przyszłość- i tu mam ten związek. Kontrola umysłów- raczej nie, i na pewno nie wprowadzanie paranormalnego tą drogą, to co wydaje się paranormalne może kiedyś będzie całkowitego wyjaśnione i stanie się wiadomym cóż takiego się działo. Przypomnę jednak tę uwagę, że to coś miałoby być organiczne i jednak być wchłaniane przez organizm i miało mieć jakiś wpływ na człowieka, który się ze mną kontaktował w dziwnych okolicznościach na podwórku..Nasza rzeczywistość jest zapewne kontrolowana i wszystko na to wskazuje, że wcale nie przez żyjących tu w niej ludzi, to są ludzie, ale nie żyjący według naszego czasu i  w naszej przestrzeni, jaką my postrzegamy swoimi zmysłami, do jakiej jesteśmy przystosowani i nastrojeni.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Witam ponownie...chciałem powiedziec że rentgen czaszki który zrobiłem nie wykazał nic..przynajmniej tak twierdzom lekarze..obecnie jestem w szpitalu ale jak wyjde i nazbieram kase to przeswietle sobie całe ciało aż coś znajde!!i napewno nie narobie w gacie jak pisał kolega wcześniej!apropo wojny to leje na ten wyścig szczurów(kolega wie o co mi chodźi)i leje na (SS)! Nie mam zamiaru sie poddawac ani popełniac samobujstwa.i jeszcze jedno polecam wam stronke:www.stopabduction.com . Pozdrawiam



Witam ponownie...chciałem powiedziec że rentgen czaszki który zrobiłem nie wykazał nic..przynajmniej tak twierdzom lekarze..obecnie jestem w szpitalu ale jak wyjde i nazbieram kase to przeswietle sobie całe ciało aż coś znajde!!i napewno nie narobie w gacie jak pisał kolega wcześniej!apropo wojny to leje na ten wyścig szczurów(kolega wie o co mi chodźi)i leje na (SS)! Nie mam zamiaru sie poddawac ani popełniac samobujstwa.i jeszcze jedno polecam wam stronke:www.stopabduction.com . Pozdrawiam
< CYBER&
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Sorki ta stronka to www.stopabductions.com ,albo po prostu wpiszcie w google stopalienabductions!!
Ostatnio zmieniony sob sie 03, 2013 7:55 am przez Badrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
< CYBER&
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: danut »

Jeszcze raz ja. Andrzeju przypisujesz ukrywanym ludzkim możliwościom technicznym odpowiedzialność za niezwykłe zdarzenia, doszukujesz się kontroli umysłów. Traktujesz to jako wgrywanie nieistniejących filmów. Skąd masz pewność w takim razie tego, że to co odbieramy jest rzeczywiste, że to co postrzegamy naprawdę istnieje, przecież w tym rozumowaniu zaistniałby ten paradoks? Bo według tego co piszesz w gruncie rzeczy nie istniałoby nic, a i ci którzy by jak piszesz mieli tym operować nie mieliby z tego żadnej korzyści, no bo jaką i jaki byłby cel takich działań? Tymczasem patrz co wyszukałam.. Opis sprzed 3, 5 tyś lat z czasów panowania faraona Tomesa III i czy znaleziono jakiekolwiek ślady takiej ludzkiej techniki na Ziemi aż do tego czasu?? - "W dniu 22, w trzecim miesiącu zimy, o szóstej godzinie dnia zobaczyli pisarze Domu Życia, że z nieba opuszcza się ogniste koło.. ( przypomnijcie sobie moją obserwacje oplecionej ogniami przestrzeni). Jego miary miały łokiec szerokości i łokiec długości. Oni upadli na twarz i pobiegli do faraona , by mu oznajmic o tym. Jego świętobliwość zamyśliła się nad tym. Przedmioty z nieba były coraz liczniejsze.. one świeciły jasniej niz słońce i rozpraszały się do granic czterech stron świata. Armia faraona przyglądała się temu. On sam był wśród niej. Faraon rozkazał spalić kadzidło( czyli nie miał wiedzy co uczynić w takim wypadku? :)) i rozkazał opisac to zdarzenie...Jak dla mnie jest to bardzo istotny opis, wyraźny, potwierdzający to z czym ja się spotkałam zeknięcia, prawdziwego wglądu i przejścia przebicia się tutaj innej rzeczywistości= materialnej rzeczywistości i taka możliwość istniała od wieków. Jest to zjawisko bardzo ulotne, bardzo trudne nawet do zapisania w pamięciach, ale jednak ludzie go doświadczali i doświadczają.. I ok jest technika, tylko czyja i jaka, patrz dalej... Niezwykły podarunek dla królowej Saby od Salomona- "I dał jej jeden z pojazdów, który pędzi w powietrzu, a które zbudował dzięki mądrości jaką Bóg go obdarzył"... Cytaty pochodzą z artykułu Marcina Kołodzieja "Cudowne" maszyny. Zwróćcie zatem uwagę na taką możliwość i rzeczywiste fizyczne oddziaływanie stamtąd.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: danut »

Ps. W szintoizmie tradycyjnej religii Japonii najważniejszym miejsce kultu Amaterasu jest świątynia w Ise. Znajduje się tam obiekt kultu - starożytne brązowe lustro należące do tej bogini i będące jej atrybutem dzięki, któremu i poprzez które bogini ta pojawiała się na Ziemi- tak według ich wierzeń. Nic dodać nic ująć, kładłam też nacisk na odwrotności lustrzane w tych moich doświadczeniach, dla mnie to była niesamowita obserwacja i bardzo wazny z nich szczegół.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Fajna historia z tym twoim faraonem...to nic innego tylko kolejny dowód na istnienie technologi którą św.mikołaj obdarował 5tysięcy lat temu swoich wiernych.!w czasach salomona mieli już latające obiekty,mind control technology itp...
< CYBER&
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

Andrzej jak powiedziałeś A to powiedz B. Kto i po co ma te chipy instalować, jakiś ludzi wybierają i dlaczego?
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="106584" data-time="1375551066">Andrzej jak powiedziałeś A to powiedz B. Kto i po co ma te chipy instalować, jakiś ludzi wybierają i dlaczego?</blockquote>  Świetnie postawione pytanie  :)  Wybierają tych jedynych i nie powtarzalnych , którzy mają trzeci łańcuch polinukleotydowy w swoich przestrzennych strukturach DNA . A dlaczego , bo spełniają wymóg aby zasiadać w Radzie Galaktycznej ''batonika'' Milky Way   :Oh: . A tak na poważnie albo cała populacja jest zaimplantowana , o czym nie wie , albo niektórym się tylko wydaje , że są zaczipowani .Czip musi wysyłać i odbierać sygnały , co łatwo sprawdzić , Czipowanie nie ma podstawowego wzorca , więć komu i czemu miałoby służyć  :?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Panowie H i R pominę wasze przygłupawe  komentarze. Nawet nie próbujecie zbliżyć się do sedna sprawy.Danusiu.Z osiemnastą dynastią Egiptu od dawna jest zagwozdka.Przy okazji szukania faraona eksodusu okazało się ,że stele znajdujące się koło sfinksa dotyczą faraonów właśnie tej dynastii.Wszyscy interesujący się tą sprawą dopasowują Amenhotepa drugiego do wersji starotestamentowej.Faraon ten przez dwa lata rządził razem z Totmesem Trzecim(swoim ojcem).To co o nim mówi jego stela wskazuje na ponadnormatywne jego zdolności.Mumia jednak wskazuje na normalnego ludka.Po nim rządził Totmes czwarty- znany min ze steli snu znajdującego się miedzy łapami Sfinksa.Treść tej steli jest też dziwna.Mówi o snach w południe i identyfikuje osobę ,którą wyobraża Sfinks.W skrócie ujmując ,to wskazanie na dysponowanie przez zsyłacza snu tej techniki trzydzieści pięć wieków temu.Te same elementy super łuku znaleźć można w Iliadzie Homera .Jest tam też o snach Penelopy.To kilka wieków później.Cechą charakterystyczną tych faraonów tak negatywnie ocenianych w Księdze są dziwne skazy skóry.I ta wskazówka jest bardzo cenna.To cecha charakterystyczna dla opisu kogoś ,kto pojawia się w innych źródłach tajemniczych manuskryptów.Przypadek?Czas tych faraonów też jest nieprzypadkowy.Zaraz po panowaniu Hyksosów. a ich czas przypada na czas katastrofy w rejonie morza śródziemnego.Wynika z tego ,że Faronowie ci dysponowali wysoko zaawansowaną techniką i prowadzili wojnę z kimś kogo dziś stary testament określa jako boga.Wersja dziś obowiązująca zamieniła strony konfliktu.Pozytywni zostali napastnikami a ciemiężyciele  ofiarami.Jak byk to co zostało zapisane na stelach jest przekazem dla ludzi przyszłości.o wspomnianych wcześniej technikach.Zastanawiające jest też to ,że dolna część steli snu została skuta.Ciekawe co zawierała ,że cenzura w tym przypadku zadziałała.I tak można wymieniać znane postacie historyczne ,które zajmowali się przeniesieniem informacji (jak stoi w księdze Henocha - dla przyszłych pokoleń).To Oni wskazali tych ,którzy pasożytują na nieświadomych stanu rzeczy ludziach.Wszyscy wskazują na techniki manipulacji umysłem i sen jak sposób wprowadzania w błąd.Wszelkiego rodzaju iluzje jako podstawę zjawisk potwierdzających istnienie drugich rzeczywistości ,cudów ,widziadeł itp.Nie ma innych rzeczywistości,podróży w czasie .No i te nieszczęsne Czipy.Możliwe do zastosowania przy obecności zewnętrznego pola elektromagnetycznego.W większości sygnał o przebiegu odpowiadającym częstotliwości pracy sygnałów nerwowych służy do szpiegowania myśli.Może też emitować fałszywe sygnały do układu nerwowego.Fizyka i nic więcej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”