Czipy implanty

Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Witam mam pytanko czy b[color=#ff0000;]ę[/color]dąc nosicielem czipa lub implanta(nie wiem czy jest to czip rfid czy implant od obcych)i poddając sie badaniu jakim jest resonans magnetyczny -wył[color=#ff0000;]ą[/color]cze czipa lub zneutralizuje działanie złego implanta? przez którego zbrzydło mi życie!! Pytam bo pewna osoba została poddana tajnemu programowi kontroli umysłu(mindcontrol)cos jak Mk.ultra w Usa tyle że zajście miało w Europie. Prosze o m[color=#ff0000;]ą[/color]dre odpowiedzi.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lip 25, 2013 7:06 pm przez Badrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
< CYBER&
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Licząc na mądre odpowiedzi sam/a pisz chociaż w miarę gramatycznie...Samo poddanie się badaniu nijak nie neutralizuje działania czipa, a przynajmniej nie znam takiego przypadku. Jedynie go uwidacznia.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Poza tym to skąd pewność u Ciebie obecności implanta?
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Czip i implant jest na 100 procent wiem to z pewnego źródła.planuje zrobic rentgen całego ciała albo resonans magnetyczny lub jedno i drugie..choc jest to zbyt kosztowne na moją kieszen w chwili obecnej! Dodam jeszcze że rozmawiałem z Policją w moim mieście która wydaje sie byc bezradna w tym temacie..i kazała mi pojechac doWARSZAWY bo ponoć jak twierdzą tam znajduje sie komurka do spraw paranormalnych. Obecnie szukam sponsora który pomoże mi w badaniach!! A tutaj macie linki sprawdźcie je:www.alienskalpel.com lub www.rfid.net albo com bo nie pamietam dokładnie. POZDRAWIAM
< CYBER&
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Bajki bajkami a prawda jest taka że implantują populacje już od 60 lat!!tyle że ty chłopie tego nie trybisz! A o jakich szczegółowych informacjach pytasz?skąd pochodźi czip i jakiego pochodzenia jest implant nie mam pojecia...dlatego chce sie poddac szczegółowym badaniom a nie chowac głowy w piasek jak struś bo z pewnościom wiekszosć by zrobiła albo dała by sie zabic. Www.alienskalpel.com radze poczytac tam troche!niestety nie stac mnie na podróz do Ameryki i po drugie nie ufam fbi.cia.nsa czy nasa(najwiekszych łgarzy) !!!
< CYBER&
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Sorki ta stronka to; www.alienscalpel.com
< CYBER&
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

W jakiej części ciała masz tego implanta i tak na oko, jaki on jest duży?
Ostatnio zmieniony pt lip 26, 2013 11:51 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Jak już zdecydowałeś się tutaj pisać, to opisz wszystko - czy widać jakieś wybrzuszenie itp? Czy swoje przekonanie o posiadaniu czipa opierasz tylko na jakichś odczuciach, ewentualnie jakimś śnie, bo nie wiem.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

Nie wolno wykonywać rezonansu magnetycznego jeśli ktoś ma metalowe implanty, rozrusznik serca itp. A co do chipów wszczepianych przez obcych to jest to bardzo szeroko opisane w psychiatrii. Jest to dość często spotykany objaw.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

[quote name="Sandra" post="106362" time="1374839416"]W jakiej części ciała masz tego implanta i tak na oko, jaki on jest duży?[/quote][quote name="Przemekkk666" post="106365" time="1374842212"]Jak już zdecydowałeś się tutaj pisać, to opisz wszystko - czy widać jakieś wybrzuszenie itp? Czy swoje przekonanie o posiadaniu czipa opierasz tylko na jakichś odczuciach, ewentualnie jakimś śnie, bo nie wiem. Implant jest wielkości ziarnka ryżu,i jeżeli śie nie myle mam go na klatce piersiowej bo tam mam wybrzuszenie od kilku lat...może równiez na prawej nodze na łydce tylnej części na wysokości kolana.
< CYBER&
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”