Czipy implanty

Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

@Anae29 Powiem w skrócie, zrozumiesz lub przyjdzie Ci to z trudem, Człowiek jest kimś więcej niz tylko ciałem i umysłem, ma tez duszę, cząstkę Boga,w zasadzie jego połowę, oraz coś więcej, możliwość podejmowania wyborów w życiu, czy chce się rozwijać, naśladować swojego stwórcę, czy tkwić w tej iluzji, matrixie, materialnym życiu. Proponuje przeczytać wspaniałą książkę w 9 częściach o Anastazji link http://chomikuj.pl/webmiss/Dzwoni*c4*85ce+Cedry+Rosji+-+W*c5*82adimir+Megre/Megre+W*c5*82adimir+-+Anastazja+8,29503604.pdfMyślę że ta lektura da wiele do myślenia osobom, które szukają odpowiedzi, mają otwarte umysły choć zaśmiecane, którzy wiedzą tylko ze słyszenia o procederze zwanym u nas "zakładaniem blokad" osobom przebudzonym, na świecie jako kontrola umysłu. Implanty są najprawdziwsza prawdą, żeby nie straszyć że codziennością nie wiem od jak dawna. Głosy mikrofalowe w głowie są dla wielu omamami, potwierdzanymi przez innych jako jedyna możliwość a za argument radzą odwiedzić psychiatrę. Głosy sterujące są wytworem osób uprzywilejowanych w naszym społeczeństwie, którzy uznają przebudzone osoby za niebezpieczne, dostrzegają prawdę i ją rozumieją bez słów, to jakby prawda spływająca z kosmosu, nie tworzą jej ludzie którzy wmawiają co dobre a co złe, lecz przebudzona osoba wszystko rozumie tylko nie wie jak to powiedzieć, brakuje słów, tego stanu mnie pozbawiono, zakładając blokady, kontrolując moje myśli, jestem jak robot, moje myśli są stymulowane sugestiami, nieustanną paplaniną osób które za mnie odpowiadają w tym matrixie.
Ostatnio zmieniony pt gru 06, 2013 9:13 pm przez blokowan, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Anae29
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 03, 2013 3:59 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Anae29 »

ja wiem, że człowiek to coś więcej niż ciało i umysł:) I nie przychodzi mi to z trudem.. Trudniej mi połączyć ducha czy duszę z jej kontrolą  przez jakichś tam LUDZI czy kosmitów ( bo nie wiem oo których ci w sumie chodzi). Poczytam w wolnej chwili;)
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

Chodzi o ludzi z "kosmiczna" technologią wpływania na mózg, umysł, myśli, jedynie werbalnie, oraz urządzeniami wszczepianymi w karku lub okolicy uszu.. Ważne by wiedzieć, że jeśli kontrolują totalnie umysł to maja biologicznego robota, nie ma odwrotu, nie można okazać zmęczenia, załamania które często się zdarza, popadać depresje.. Zachowujesz się jak świr wykonując niechciane ruchy, bo sterują wszystkim mając kontrolę nad komputerem/mózgiem, wyłączają umysł, myślenie gdy jesteś poddawana sterowaniu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi chyba tez o to że będąc w hipnotycznym transie co chwilę na przemian z uczuciem że się wybudziłem bo pomyślałem coś co bym pomyślał, ale nawet i tą myśl komentują wyrazem lub dwoma (zapominam o mojej myśli) jestem odcinany od logicznego myślenia, nawet nie wiesz ile wysiłku wkładam w to by zrozumiale coś napisać, czytam co chwilę ostatnie wyrazy bo nie pamiętam co napisałem, nie wiem czy się nie powtarzam, coś komentowali i już nie pamiętam co przed sekunda przeczytałem, zaniki pamięci, dyktują moje myśli mogą dodać od siebie coś w każdej chwili, niby myślę co chcę napisać ale pisze inny wyraz bo tak powiedzieli w czasie gdy zaczynam, dosłownie jak robot, mimo że mam świadomość to nie zatrzymuję ruchów które mną pokierują, jak marionetką, bezwładnie..
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110463" data-time="1386500835">Chodzi o ludzi z "kosmiczna" technologią wpływania na mózg, umysł, myśli, jedynie werbalnie, oraz urządzeniami wszczepianymi w karku lub okolicy uszu..  ruchów które mną pokierują, jak marionetką, bezwładnie..</blockquote> Wiesz co blokowan?? Jak na osobę, kontrolowanaą piszesz całkiem swobodnie. :D
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110397" data-time="1386364307">

Implanty są najprawdziwsza prawdą, żeby nie straszyć że codziennością nie wiem od jak dawna. Głosy mikrofalowe w głowie są dla wielu omamami, potwierdzanymi przez innych jako jedyna możliwość a za argument radzą odwiedzić psychiatrę. Głosy sterujące są wytworem osób uprzywilejowanych w naszym społeczeństwie, którzy uznają przebudzone osoby za niebezpieczne, dostrzegają prawdę i ją rozumieją bez słów, to jakby prawda spływająca z kosmosu, nie tworzą jej ludzie którzy wmawiają co dobre a co złe, lecz przebudzona osoba wszystko rozumie tylko nie wie jak to powiedzieć, brakuje słów, tego stanu mnie pozbawiono, zakładając blokady, kontrolując moje myśli, jestem jak robot, moje myśli są stymulowane sugestiami, nieustanną paplaniną osób które za mnie odpowiadają w tym matrixie.</blockquote>Jak ktoś tak uważa, to pewnie nie da się przekonać do tego, że to są objawy choroby psychicznej. Ja bym sugerował wypróbować najpierw klasyczne leczenie neuroleptykami.
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="110508" data-time="1386606419">Jak ktoś tak uważa, to pewnie nie da się przekonać do tego, że to są objawy choroby psychicznej. Ja bym sugerował wypróbować najpierw klasyczne leczenie neuroleptykami.</blockquote>Udowodnij. Napisz czemu nie wierzysz, na siłę jak stado baranów pędzisz na oślep...Czemu moje słowa są mało ważne w konfrontacji ze zwolennikami psychiatrii ? Wiem, że zdania nie zmienisz, sprawiasz pozory jak byś wiedział więcej, wiedział o tym procederze i na siłę sprowadzał tą konspiracyjną teorię na poziom choroby, nawet nie musisz więcej pisać, wiem jak jest.. Takich kłamców cała masa, słyszę ich.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="blokowan" data-cid="110513" data-time="1386608822">Udowodnij. Napisz czemu nie wierzysz, na siłę jak stado baranów pędzisz na oślep...Czemu moje słowa są mało ważne w konfrontacji ze zwolennikami psychiatrii ? Wiem, że zdania nie zmienisz, sprawiasz pozory jak byś wiedział więcej, wiedział o tym procederze i na siłę sprowadzał tą konspiracyjną teorię na poziom choroby, nawet nie musisz więcej pisać, wiem jak jest.. Takich kłamców cała masa, słyszę ich.</blockquote>I już wciągasz mnie w grupę swoich prześladowców. O niczym nie myślę tylko jak pozbawić cie twoich mocy. 99% ludzi powie że jak słyszy ktoś głosy to powinien udać się do psychiatry i nie jest to złośliwe tylko logiczne. Konspirayjną chorobę robisz ty, bo nikt tak nie twierdzi. Każdy twierdzi, że jest to choroba jak każda inna. Niektórzy mają nadciśnienie, zawały serca, cukrzycę inni deprejsę lub psychozę. Nikt sobie nie wybiera choroby. Ale gdy się już chorym jest to można czytać o chorobach w internecie, mnóstwo artykułów. Portale medyczne np> PubMed.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: TrueLobo »

<blockquote class="ipsBlockquote">Chodzi o ludzi z "kosmiczna" technologią wpływania na mózg, umysł, myśli, jedynie werbalnie, oraz urządzeniami wszczepianymi w karku lub okolicy uszu..</blockquote>taaak ... Mam nadzieje, że jesteś tylko zwykłym trolem. Tak to wygląda. Jeśli jednak nie, to psychiatra jest potrzebny i to od zaraz. Temat z kategorii ludzi jaszczurów, czy foliowych czapek. Jak chcesz być dobrym trolem to trochę folguj na schizach, bo zaczynasz brzmieć tak niedorzecznie, jak ludzie w zakładach zamkniętych.
Żurawinka
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 11, 2013 6:46 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Żurawinka »

Czytam, czytam i zastanawiam się nad jednym snem. Śniło mi się, że leżę w jakimś szpitalu, a z górnej części lewej piersi wychodzą mi dwa wężyki. Gdy obudziłam się rano dostrzegłam w wyżej opisywanym miejscu dwie malutkie kropeczki, jakby po nakłuciu. Jedną mam do dziś. Czy to znaczy, że coś tam jest? Nie wiem i nie robię z tego afery...
Awatar użytkownika
blokowan
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: śr gru 04, 2013 11:17 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: blokowan »

TrueLobo jakie masz pojęcie ? Co dociera do Ciebie z opisów wszystkich ofiar kontroli umysłu ? Nic ? W foliowe czapeczki wierzą Ci którym myślenie z trudem przychodzi..Nie pisze tego dla Ciebie, więc nie traktuj wszystkich swoją miarą..Oby Ciebie nie spotkało to co wszystkie ofiary broni psychotronicznych...,Bo negować każdy może, nic mądrego nie napisawszy...To mnie tylko utwierdza, że z próżnego nie nalejesz bez większego trudu...-----------------------e: Żurawinka, czy te kropki są czerwonego koloru ? Masz je w innych miejscach, np na plecach wzdłuż kręgosłupa ?
Ostatnio zmieniony pt gru 13, 2013 11:09 pm przez blokowan, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't Gain the World, and lose Your soul,
Wisdom is better, than silver or gold.
Bob Marley
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”