Czipy implanty

Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

Dlatego chcemy, żeby bardziej się rozpisał na temat tego implantu, czy tam czipu, jak on to tam widzi. Wtedy będziemy mieli więcej danych i większe rozeznanie.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

Wyczuwasz, to palcami jak dotykasz?
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Tak wycz[color=#ff0000;]ó[/color]wam to coś palcem!!ale panowie ja potrzebuje doktorka który zna sie na rzeczy...cos jak ten z Usa www.doctorscalpel.com a wy mnie tylko pytaniami zasypujecie! mecze sie z tym gównem 7 lat już -a jeżeli to czip w mózgu to od urodzenia tyle tylko że mnie reaktywowano niedawno!
Ostatnio zmieniony pt lip 26, 2013 7:11 pm przez Badrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
< CYBER&
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">panowie ja potrzebuje doktorka który zna sie na rzeczy...</blockquote>Radzę więc skontaktować się  z tym doktorem  z  twojego linka, może on uzna że jesteś warty i zasponsoruje tobie co trzeba.  Piszesz <blockquote class="ipsBlockquote">Czip i implant jest na 100 procent wiem to z pewnego źródła</blockquote> mógłbyś zdradzić to  pewne źródło?.Pewne jest tylko że ludziom wyjęto  różne przedmioty z ciała , niektóre były bardzo dziwne, a większość jak najbardziej zwykłego pochodzenia. pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Jeśli myślisz, że znajdziesz w Polsce kogoś takiego jak John Leer czy jak mu tam to naiwny jesteś... Nie ma żadnej pewności, że to o czym piszesz to jakikolwiek implant, więc nie podniecaj się tak. Zrób zwykłe RTG i tyle, jak coś jest to wykryje.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

No właśnie, zwykle badanie rentgenowskie wystarczy zrobic i będzie wiadomo. A tak to sobie można domniemywac latami i nic z tego nie wyjdzie. Od czegoś trzeba zacząc, więc jak ci to przeszkadza, to zrób coś w tym kierunku i zacznij się badac.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Właśńie dzisiaj zrobłem rentgen czaszki i czekam na wyniki!! Mam zamiar zbadac całe swoje ciało!
< CYBER&
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Badrobot" data-cid="106467" data-time="1375212823">Właśńie dzisiaj zrobłem rentgen czaszki i czekam na wyniki!! Mam zamiar zbadac całe swoje ciało!</blockquote> Pamietaj tylko, ze poddawanie sie przeswietleniom jest niezdrowe (rakotworcze) dlatego powinienes ograniczyc to do minimum, czyli miejsc gdzie wydaje Ci sie ze masz cos, a pare postow wyzej podkresliles ze wyczuwasz takie dwa miejsca, wiec nie iwem po co całe ciało?
Ostatnio zmieniony śr lip 31, 2013 8:42 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Zrobiłem rentgen czaszki bo myslałem że jest to priorytet ...ale mogłem byc w błedzie
< CYBER&
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Sandra »

Po co całe ciało, miejsca gdzie uważasz i podejrzewasz, że coś się znajduje, łydkę i klatkę piersiową, bo tam pisałeś, że coś się znajduje.  Dzisiejsze rentgeny nie są takie szkodliwe jak kiedyś, nieraz złamania prześwietlają co tydzień jak trzeba.
Ostatnio zmieniony śr lip 31, 2013 10:56 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”