Czipy implanty

Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106631" data-time="1375636883"> Oj, daj spokój Wojewódzkiemu. To jedna z najinteligentniejszych osób w naszym kraju. Ma specyficzne poczucie humoru i wyśmiewa głupotę. Nie słyszałam, by kogokolwiek obraził.</blockquote> Elowen, to, że jest inteligentny jeszcze o niczym nie świadczy, bo jego program niestety jest prowadzony bardzo często w sposób iście prostacki i urągający inteligentnym ludziom. Co do obrażania to tak, obraził choćby słynne Ukrainki ;) Ale to taki OFFTOP
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

No widzisz, a ja bardzo lubię jego program. Jest niesztampowy, a prowadzący jest naturalny i z ogromnym poczuciem humoru. Wprowadza trochę luzu w porównaniu z „panami pod krawatem”. Bardziej już można by się przyczepić do dżingli z Radia Paranormalium :P . A Ukrainek nie obraził, tylko sparodiował zachowanie „prawdziwego Polaka”.  Ciężki żart, ale żart. Koniec oftopiku ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106646" data-time="1375647145">No widzisz, a ja bardzo lubię jego program. Jest niesztampowy, a prowadzący jest naturalny i z ogromnym poczuciem humoru. Wprowadza trochę luzu w porównaniu z „panami pod krawatem”. Bardziej już można by się przyczepić do dżingli z Radia Paranormalium :P . A Ukrainek nie obraził, tylko sparodiował zachowanie „prawdziwego Polaka”.  Ciężki żart, ale żart. Koniec oftopiku ;)</blockquote>- A to dobry pomysł. Mi to jeszcze nie przyszło... Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę – stwierdził Figurski. - Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił – dodał.- Ee.. ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach – powiedział Wojewódzki. Sparodiował zachowanie Polaka, chyba swoje, prawdziwego buraka.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: arek »

przepraszam za off<blockquote class="ipsBlockquote">Oj, daj spokój Wojewódzkiemu. To jedna z najinteligentniejszych osób w naszym kraju. Ma specyficzne poczucie humoru i wyśmiewa głupotę.</blockquote>  Elowen, ale mnie tym tekstem robawiłas :))) ten gostek nawet nie umie poprawnie posługiwac sie obcym językiem. To zwykły bufon i głupek. On nie udaje on tak ma. Jego wywiady są tak naprawdę denne. N.p. popatrz na wywiad jaki przeprowadził z Tysonem.  Jeśli uważasz go za najinteligentniejszego Polaka to zmień towarzystwo bo chyba obracasz się wśród dresów. Też nie powinnaś się obrazić na to co napisałem w ostatnim zdaniu.przecież nie nabijam się z dresiarzy , tylko z osó które tak myśląo nich.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: arek »

Jesli chodzi o czipy to jakos ciężko mi w te informacje uwierzyć. Owszem może się coś takiego przydarzyć, ale jest to bardzo rzadkie i bardzo sporadycznie rozmieszczone w czsie i przestrzeni. Nie jest tak jak opisują czasopisma i strony ezoteryczne czy ufologiczne pokroju stron Ica. Ja mam 8 kręgów szyjnych i co mam uważać się za hybrydę Reptilian ?  I tez mnie o tym nie informowano wcześniej niż przy okazji kręcza , ortopeda przyjzał się zdjęciom i prosił o ostrożność .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote">przepraszam za offElowen, ale mnie tym tekstem robawiłas :))) ten gostek nawet nie umie poprawnie posługiwac sie obcym językiem. To zwykły bufon i głupek. On nie udaje on tak ma. Jego wywiady są tak naprawdę denne. N.p. popatrz na wywiad jaki przeprowadził z Tysonem.  Jeśli uważasz go za najinteligentniejszego Polaka to zmień towarzystwo bo chyba obracasz się wśród dresów.Też nie powinnaś się obrazić na to co napisałem w ostatnim zdaniu.przecież nie nabijam się z dresiarzy , tylko z osó które tak myśląo nich.</blockquote> <blockquote class="ipsBlockquote">Sparodiował zachowanie Polaka, chyba swoje, prawdziwego buraka.</blockquote> Widzę, że powiedziałam A, to muszę powiedzieć i B. Gdyby było więcej takich ludzi, jak KW, Polska byłaby lepszym krajem. Mało jest osób z taką inteligencją, poczuciem humoru i przede wszystkim z tak ogromnym dystansem do siebie. To prawdziwy luzak, który śmieje się ze wszystkich i ze wszystkiego, a już najbardziej chyba z samego siebie. Boli Was to? A nie boli Was to, co np. Wałęsa powiedział o gejach? To było na serio i zupełnie poważnie! Dlaczego nie oburza Was prawdziwa ignorancja i buraczaność, tylko czepiacie się showmana? Arku, owszem, wywiad z Tysonem był cienki, lizał mu d..ę , ale Tyson to skończony idiota, a z idiotami lepiej nie zadzierać. Wkurza mnie też czasami, że zaprasza do swego programu debili, ale cóż, to program rozrywkowy, talk show, a nie debata. Jednak było dużo interesujących odcinków z ciekawymi ludźmi. Jak chcesz poważnej dyskusji, to polecam „ Lis na żywo” (np. odcinek z A. Holland nt. gejów – bardzo mądra kobieta). I naprawdę skończmy już tę dyskusję poza tematem, zwłaszcza, że żadny z niej pożytek.
Ostatnio zmieniony pn sie 05, 2013 10:32 pm przez Elowen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Nie powinienem kontynuować tej dyskusji nie na temat ale co tam <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106674" data-time="1375741807"> Wkurza mnie też czasami, że zaprasza do swego programu debili, ale cóż, to program rozrywkowy, talk show, a nie debata. Jednak było dużo interesujących odcinków z ciekawymi ludźmi.</blockquote>Tu się zgodzę bo jak jest mądry i inteligentny gość to i ja z chęcią obejrzę. Ale wiesz mimo, że to talk show to jednak poziom można trzymać ale jak widać KW na tym nie zależy, liczy się tylko oglądalność, która skoro wzrasta w miarę coraz to większego uprymitywienia programu to niestety świadczy zle o społeczestwie. Niestety widzę również, że pomimo obecności inteligentnej osoby, stara się on zejść jak najniżej, do poziomu dla nizin społecznych. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106674" data-time="1375741807">Jak chcesz poważnej dyskusji, to polecam „ Lis na żywo” (np. odcinek z A. Holland nt. gejów – bardzo mądra kobieta). I naprawdę skończmy już tę dyskusję poza tematem, zwłaszcza, że żadny z niej pożytek.</blockquote> Z całym szacunkiem uważasz tego pana za poważnego??? :D   Bez przesady znów z tymi gejami bo to nie najważniejszy temat świata, a robi się z tego wielkie aj-waj. KONIEC OFFTOPU
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Elowen" data-cid="106674" data-time="1375741807">Gdyby było więcej takich ludzi, jak KW, Polska byłaby lepszym krajem. Mało jest osób z taką inteligencją, poczuciem humoru i przede wszystkim z tak ogromnym dystansem do siebie. To prawdziwy luzak, który śmieje się ze wszystkich i ze wszystkiego, a już najbardziej chyba z samego siebie. Boli Was to?</blockquote>Wątpię żeby Polska była lepsza, dzięki takim ludziom, wręcz wprost przeciwnie. Dla mnie odnośnikiem dobrego programu rozrywkowego były programy Laskowika, Smolenia. Tam trzeba było wykazać się inteligencją, żeby nabijać się z władzy, a władza nawet tego nie widziała. Tak samo humor w polskich filmach z okresu komuny, które stały się kultowe. To jest dla mnie odnośnik dobrego humoru i inteligencji. A Wojewódzki ma wyreżyserowane całe programy, a dowcip na poziomie gimnazjum. To co on proponuje to sprowadzenie do jego poziomi i załatwienie doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Lilith »

Czy implanty istnieją oczywiście twardych dowodów nie ma ...a sceptyków nic nie przekona póki sami się o takowy nie potkną :DJuż aborygeni mają w swoich legendach opisy spotkań z bogami,które zawierają relację z otwierania ciał i umieszczania w nich kryształów ...ponoć wiele wyjętych implantów jest krystaliczna. Osobiście wierzę,że implanty istnieją i pewna część populacji je posiada ...Sądzę,że nie są po to by jednostkę kontrolować w każdej swerze jej życia ale by móc ją namierzyć kiedy implantujący ma taką potrzebę.Chciałabym by ci co zaczynają mówić o implantach nie byli uważani za szalonych fantastów, ponieważ mam wrażenie,że w dalszym ciągu to trochę temat tabu ...i tak naprawdę ci co mogli by opisać swoje niezwykłe doświadczenia ciągle milczą by nie zmagać się z krytyką i ostracyzmem społecznym...A co jeżeli to się dzieje ...implantowanie ludzi... Może warto byśmy otworzyli się na ten temat i zastanowili czemu "To" może służyć ...kto za tym stoi i po co je wykonuje?
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

Lilith, większość wypowiadających się tu osób nie poddaje w wątpliwość istnienia implantów, a jedynie wiarygodność niektórych wypowiedzi.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”