Czipy implanty

Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

Te nieszczęsne czipy? [color=#ff0000;]Mó[/color]wisz o tym[color=#ff0000;] tak,[/color] jak by to był tylko wymysł wyobraź[color=#ff0000;]n[/color]i chorego pacjenta w psychiatryku...[color=#ff0000;]A[/color] może to [color=#ff0000;]T[/color]w[color=#ff0000;]ó[/color]j faraon ([color=#ff0000;]I[/color]mothep) kontroluje [color=#ff0000;]n[/color]asze sny i wydaje si[color=#ff0000;]ę[/color] nam[color=#ff0000;],[/color] że mamy czipa lub implant!! Chciałem powiedzieć tylko[color=#ff0000;],[/color] że czipy są realne tak samo[color=#ff0000;],[/color] jak fakt[color=#ff0000;],[/color] że [color=#ff0000;]L[/color]ord istnieje!!! [color=#ff0000;]W[/color]piszcie sobie [color=#ff0000;]w[/color] google [color=#ff0000;]"[/color]Rfid czip[color=#ff0000;]"[/color] lub na youtobie[color=#ff0000;],[/color] a projekty takie[color=#ff0000;],[/color] jak [color=#ff0000;]MK-U[/color]ltra lub [color=#ff0000;]M[/color]ind [color=#ff0000;]C[/color]ontrol są po to[color=#ff0000;],[/color] żeby kontrolować naszą populacje! Pozdrawiam[color=#ff0000;].[/color]  [color=#ff0000;]Trochę więcej szacunku do ojczystego języka i forumowiczów![/color]
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 7:05 am przez Badrobot, łącznie zmieniany 1 raz.
< CYBER&
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Czipy implanty

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106596" data-time="1375566196">Panowie H i R pominę wasze przygłupawe  komentarze. Nawet nie próbujecie zbliżyć się do sedna sprawy.</blockquote>  Drogi , kolego Andrzeju , może i mój koment jest dla ciebie przygłupawy , gdyż widzę , że ''implantowy'' problem traktujesz zbyt poważnie , dla mnie osobiście to bajka i rzeczywiście , jak na razie nie próbuję zbliżyć się do sedna sprawy - bo tego sedna nie ma .Będąc nie wiernym Tomaszem , póki nie zobaczę to nie uwierzę . Wszczepiony ''cichcem'' implant-czip musi czemuś służyć , musi wszczepiającemu przynosić niejako ''zysk'' , pierwsze co się nasuwa na myśl , to kontrola , w szerokim sensie pojmowania tego słowa .Rodzi się w tym momencie , następna pytająca ''myśl'' - dlaczego tylko wybranym osobnikom :? , dlaczego tylko bardzo , bardzo nieliczni dostąpili tego zaszczytu :? , co takiego cennego ''posiadają'' , że wymagało to , aż wszczepienia implanta-czipa :?Chyba , że porównamy to ze znakowaniem zwierząt przez zoologów , wtedy jakowyś sens akcji implantowej można dostrzec . Do dzisiaj nikt nie przedstawił żadnego realnego implantowego dowodu .Zdjęcia Rtg absolutnie nic nie wyjaśniają .W pracy posiadam przenośną , kobaltową głowicę do wykonywania Rtg złącz spawanych rurowych i konstrukcyjnych . Przy dobrych chęciach można ''nacykać'' od cholery fotek przedstawiających ''implanty'' . Z Plumbum da się uformować każdy kształt i każdy rozmiar .Potem wstawić to do ''sieci'' i obserwować ilość odsłon , zacierając przy tym ręce z radochy .  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Badrobot" data-cid="106601" data-time="1375590685"> [color=#ff0000;]W[/color]piszcie sobie [color=#ff0000;]w[/color] google [color=#ff0000;]"[/color]Rfid czip[color=#ff0000;]"[/color] lub na youtobie[color=#ff0000;],[/color] a projekty takie[color=#ff0000;],[/color] jak [color=#ff0000;]MK-U[/color]ltra lub [color=#ff0000;]M[/color]ind [color=#ff0000;]C[/color]ontrol są po to[color=#ff0000;],[/color] żeby kontrolować naszą populacje! Pozdrawiam[color=#ff0000;].[/color] </blockquote>   Pisząc coś takiego , widać , że nie rozumiesz szerokiego zagadnienia i samego słowa kontrola .  Od poczęcia byłeś już kontrolowany . Kontrolowali cię w domu rodzice [czy nie ''jarasz'' dżointów] , kontrolowano cię w szkole . Będą cię kontrolować w pracy . Nawet kiedy zejdziesz i będziesz już leżał na katafalku , przyjdzie ''rodzina'' by skontrolować czy to ty , czy nie ty . Piszesz o kontrolowaniu populacji , popatrz wyżej już zostałeś ''skontrolowany'' przez moda , słusznie czy nie :?Gdybyś napisał posta w dobrym smaku ''kontrola'' była by cichcem , z ''partyzanta'' . Jednak nastrzelałeś co nie co gramatyki i ortografii , czym zmusiłeś moda do ujawnienia się i ''dekonspiracji'' . Teraz mamy jasny ''dowód'' , że jesteśmy ''kontrolowani'' . :Oh:  :Oh: Dobre to czy złe :? Tu masz tylko taki ''piciupeńki'' przykładzik - próbkę  . Przenieś to teraz mocą wyobraźni na cały karaj i populację , na Europę i cały świat .Zadaj sobie pytanie czy system Echelon i inne podobne są potrzebne czy nie :? Inna bajka jak to jest wykorzystywane , czy w dobrej czy w złej wierze .Dopóki nie wchodzą ci do alkowy w butach nie wyolbrzymiaj problemu pisząc o jakiejś tam kontroli poulacji . W 2011 roku Polska w porozumieniu z UE , miała być pierwszym ''wzorcowym'' krajem , gdzie każdy obywatel miał mieć wszczepionego w wskazujący palec ''chipa'' ze wszystkimi danymi osobowymi . Program miał wejść w życie w 2013 roku .To samo chciała zrobić ''prywatnie'' Francja lecz jak na razie cisza .Uważam to za bardzo dobre i pomysłowe rozwiązanie . Nie muszę mieć dowodu , prawa jazdy , paszportu , karty ubezpieczeniowej , kart bankomatowych - i wiecznego problemu której karcie przypisać , który PIN i nie sądzę by można to było nazwać ''kontrolą'' - w szerokim znaczeniu [każda operacja bankowa jest kontrolowana z urzędu] 
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 8:49 am przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Czipy implanty

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106596" data-time="1375566196">Panowie H i R pominę wasze przygłupawe  komentarze. Nawet nie próbujecie zbliżyć się do sedna sprawy.Danusiu.</blockquote>Czemu atakujesz mnie, skoro sam nie napisałeś nic konkretnego na temat chipów? Po co miały by być, bo strzelenie że, można by użyć do szpiegowania myśli, nie jest żadnym wytłumaczeniem, bo przy takim przedsięwzięciu efekt mizerny. Poznanie myśli jakiegoś szaraczka nie daje nic konkretnego, bo przeciętne myśli ludzi będą poznane w prostszy sposób. Za kilkadziesiąt lat życie pojedynczego osobnika będzie otwartą księgą, będzie wystarczyło sprawdzenie elektronicznych śladów, np: na co wydaje kasę przy użyciu karty kredytowej, gdzie chodzi, jakie ma zainteresowania itd. A organizowanie do tego specjalnej siatki w Polsce jest po prostu wątpliwe. Gdyby nawet istniała taka technologia, to obiekty testowane były by tam, gdzie dostęp do służby zdrowia jest ograniczony i wykrycie było by mniej prawdopodobne.

 <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106556" data-time="1375457918">W tej chwili dla Ciebie i innych tzw ludzi myślących racjonalnie , to co opisuję wraz z innymi może wydawać się bajkami z mchu i paproci.Zaprorokuję na przyszłość mój racjonalisto.- Dowiesz się kto i dlaczego przy pomocy li tylko środków technicznych wyprodukował świat zjawisk tzw paranormalnych.Dowiesz się ,kto i w jakim czasie pełnił wiodącą w tym wszystkim rolę.Dowiesz się o toczącej się od wielu lat wojnie , o której zwykli zjadacze chleba nie mają pojęcia ,że się toczy.Poznasz strony tego konfliktu i tu oczami wyobraźni widzę Twoją opadłą ze zdziwienia szczękę.Wcześniej jednak będziesz miał pełne ze strachu gatki .Potem gacie wypierzesz i z ciekawości będziesz próbował dowiedzieć się ,w jaki sposób zostały przeniesione przez tak długi czas informacje z przeszłości  kto był ich adresatem w przyszłości i jaki cel temu przyświecał(na to ostatnie pytanie odpowiem Ci od razu- żebyś mógł w ogóle wyprać gacie).</blockquote>Hahhaa już na pewno przestraszę się, bo taki jak ja bez władzy człowieczek, powinien się strasznie obawiać "kontroli umysłu". Przecież tą kontrolę widzę na co dzień. Wystarczy iść do hipermarketu i zobaczyć co ludzie kupują. Np. tablety, a potem służą one do grania w pająka bo do niczego nie są im potrzebne. Albo co pół roku nowe telefony komórkowe, albo przepłacanie za ciuchy które mają firmową naszywkę, a produkowane i tak wszystko w Chinach. To media kontrolują umysły i to media decydują co się sprzeda a co nie. Jak ja patrzę na takiego Wojewódźkiego, który potrafi tylko obrażać innych i to ma być idol, czy osoba godna naśladowania, to widzę że kontrola umysłów wśród młodzieży jest kompletna.
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 10:15 am przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

I teraz żałuje że wogule na tym forum wogule napisałem o implantach i o kontroli umysłu(mindcontrol).!!!!bo nie warto was o nic pytac i najważniejsze ostrzegac was przedczym kolwiek!!a do pana ADmina mam prośbe żeby lepiej czytał posty i to kto kogo obraża!!bo jak widze że jak jakiś hybrid obraża mi starych a pan admin nic na to to mnie krew zalewa!
< CYBER&
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Badrobot »

I jeszcze jedno ..może moje posty wyglądają kulawo ale to przez to że pisze z telefonu!a dyskryminowanie kogoś na podstawie ortografi (pisania)jest żenujące!!sorki miałem 2je z gramatyki;-)
< CYBER&
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Badrobot" data-cid="106616" data-time="1375625548">I jeszcze jedno ..może moje posty wyglądają kulawo ale to przez to że pisze z telefonu!a dyskryminowanie kogoś na podstawie ortografi (pisania)jest żenujące!!sorki miałem 2je z gramatyki;-)</blockquote> Nikt Cię nie dyskryminuje, tylko wytyka byki. Skoro tak Cię to zabolało, to zrób coś z tym, bo pisanie z komórki nie jest żadnym wytłumaczeniem, a wyjawienie oceny z gramatyki, tylko pogorsza opinię o Tobie.
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 3:54 pm przez Elowen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Elowen »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="106609" data-time="1375611217">Jak ja patrzę na takiego Wojewódźkiego, który potrafi tylko obrażać innych i to ma być idol, czy osoba godna naśladowania, to widzę że kontrola umysłów wśród młodzieży jest kompletna.</blockquote> Oj, daj spokój Wojewódzkiemu. To jedna z najinteligentniejszych osób w naszym kraju. Ma specyficzne poczucie humoru i wyśmiewa głupotę. Nie słyszałam, by kogokolwiek obraził.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Andrzej 58 »

Zadam Wam jedno pytanie-.Na jakiej podstawie twierdzicie,że technika czipowa nie istnieje?czy dlatego ,że nie widzieliście.Najpierw proponujecie zrobienie badań wierząc ,że otrzymacie w ten sposób dowód w jedną lub drugą stronę.Wiara nie jest domeną racjonalistów.Dlatego was szanowni koledzy poinformowałem,że wszystkie badania przeszedłem niedawno i to co z nich wynika to to ,że są niekompletne.Możecie to sprawdzić.Dokumenty z badań nie zawierają całości.To możecie sprawdzić w naturze.Zaraz pojawi się tłumaczenie typu- napewno zmęczenie lub niedokładna analiza.Ludzki błąd ,bo przecież czipów nie ma prawa być.Zaproponowałem przejście ze sfery domysłów do praktyki i co czytam -Do puki nie zobaczę nie uwierzę.Na to wszystko pojawia się relacja Badrobota.Od razu zawyrokowaliście ,że to wydumane i niepoważne.Na jakiej podstawie?Pisząca tu Danut w innym temacie relacjonowała ,że w dzieciństwie wydłubała z ręki jakieś obce ciało.Po wrzuceniu do pieca miała miejsce mała eksplozja.Inna z Użytkowniczek tego forum opisała jak "wypadł z nie jakiś dziwny mały przedmiot".Wypadł!!!Sam wypadł? Dla mnie to celowe działanie w celu przekonania takiej osoby ,że czip był i już go nie ma.Z czym to się wiązało - z przekonaniem takiej osoby ,że nie podlega technikom manipulacji.Dyskusja dotyczyła istnienia innych rzeczywistości z naciskiem na religijny charakter zjawiska.Przenoszenie się w czasie  i wielu innych zjawisk paranormalnych.Jest tam wiele o identycznych snach.Ci ,których to dotyczy mieli okazję sprawdzić czy rzeczywiście są one takie same.Metoda prosta.Raz jeden relacjonuje treść jakiegoś wspólnego snu.Potem druga inny i w ten sposób mogliśmy się uwiarygodnić.Co się okazało ,że pewne zdarzenia znane jednym ze snu dla innych były realem.Jak to możliwe ,że siedem osób piszących na tym forum przy różnych okazjach relacjonowało sny i zdarzenia znane innym.Danka stawia na przypadek.Cudów nie ma .Związane jest to z technikami manipulacji umysłu.Badrobot ,gdyby poczytał co pisaliśmy wcześniej wiedziałby ,że temat rozpatrywany już był wcześniej i to wielokrotnie z podaniem źródeł dostępnych w  temacie manipulacji .Wynika z tego ,że współcześnie trwają dopiero badania nad zastosowaniem tych technik.I tu niespodzianka - na ten element zwracali już uwagę wielkie umysły w historii.Stąd Faraonowie dynastii ,gdzie powstawały podstawy religii wspólnego pnia.Okres grecki reprezentowany przez Homera .Tajemniczy autor Księgi Henocha ,gdzie opisani są Ci ,których posądzamy o to całe zamieszanie.Jest Michał Anioł ,który w jaskini zła (Sykstynie) przedstawił rolę snu zaraz przy scenie Stworzenia Adama.Jest Leonardo ,który praktycznie zdemaskował zasady funkcjonowania największego oszustwa w historii ludzkości..Jest Vasari,który ocalił jeden z najważniejszych dowodów ręki Leonarda.Jest autor tzw zaginionej księgi Nostradamusa.Symbolika współgra z innym tajemniczym manuskryptem-Voynicha,No i Nostradamus ,który połączył to wszystko w całość w tak sprytny sposób ,że wyrolował wszystkich speców od jego twórczości.Co istotne wskazał też na zawartość kodeksu Vindobonensis i i w nazwie "miasta zawarł znane dziś z podręczników prawo fizyczne.Jest odniesienie się do szkota i wykorzystanie opisanego zjawiska jako broni Maxwell i elektromagnetyzm.Stąd już tylko malutki kroczek do technicznych podstaw manipulacji.Zacytuję jedno zdanie:"ukłuje go w szyję i założy(w ten sposób)uprzęż niewoli"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Badrobot" data-cid="106616" data-time="1375625548">I jeszcze jedno ..może moje posty wyglądają kulawo ale to przez to że pisze z telefonu!a dyskryminowanie kogoś na podstawie ortografi (pisania)jest żenujące!!sorki miałem 2je z gramatyki;-)</blockquote> To miales 2 z gramatyki czy z telefonu piszesz zdecyduj się... ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czipy implanty

Post autor: Przemekkk666 »

Andrzeju z tymi manuskryptami nie trafisz do ludzi, którzy implanty traktują jako kwestię wiary, szkoda twojej klawiatury...
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”