Obserwcja nieba 30/07 (dwa dziwne obiekty)

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
fenix75
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 30, 2013 7:45 am

Obserwcja nieba 30/07 (dwa dziwne obiekty)

Post autor: fenix75 »

Witam,Chciałem dowiedzieć się czy ktoś z was obserwował niebo około godziny 22:00 - 23:00 ((aha okolice Garwolina). Akurat wczoraj było ciepło więc zamarzyła mi się noc pod gwiazdami, i odpowiednio wyposażony spałem pod gołym niebem. Patrząc w niebo (a nie jest to pierwszy raz) zauważyłem dwa dziwne obiekty.Pierwszy około 22:10 było to coś co leciało w duecie i wyglądąło tak jak w tym linku  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,7613227,Brytyjski_rzad_nie_interesuje_sie_juz_UFO.html z tym że jedna para 3 świateł była bardziej wysunięta do przodu a druga lekko z boku i z tyłu.  Tak wiem satelita lub samolot, ale to  leciało ze wschodu na zachód a satelity lecą z południa na północ, i były to duże światła, widziała to też moja córka tylko kto uwierzy 6 latce? Pytała sie tylko co to było bo sama już wie że samoloty to mrugają światłami i słychac je, a to leciało cicho i nie mrugało i światła był większe niż te z samolotu. Drugi obiekt podążał tą samą trasą około 15 minut później z tym że leciał dużo szybciej, i wyglądąło to jak by w kształcie hmm coś w stylu klucza jakim lecą kaczki, miało więcej świateł, ale nie policzyłem ile, bo naprawę szybko leciało. Zastanawiam się czy to był jakiś zwid czy może ktoś też to widział. Amoże ktoś ma jakies wytłumaczenie na to?  
Wiemcowidze
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 02, 2013 10:52 pm

Re: Obserwcja nieba 30/07 (dwa dziwne obiekty)

Post autor: Wiemcowidze »

Formacja V, dość niechlujna jak klucz kaczek. Światła koloru pomarańczowego z ewentualną poświatą?

Obiekty w formacji "kołysały się" w trakcie lotu? To, że leciały ze wschodu na zachód też jest powtarzalne. 

Widziałem to samo, pierwszy raz rok temu. Od tamtej pory kilkanaście razy w rozmaitych formach. 

To co widziałeś nie było żadnym zwidem bo jest zbyt typowe. Możesz liczyć, że dostaniesz więcej i inaczej, bo zwykle ma to znamiona celowych manifestacji i jest w pewnym sensie sprzężone z tobą. Nie wiem czy jest sens pisać takie rzeczy, ale na tę całą kwestię UFO należy b. uważać i lepiej w to nie brnąć, tym bardziej że na necie znajdziesz co najwyżej półprawdy. Zainteresowanie i poszukiwanie kosmitów ma ostatecznie więcej wspólnego z  niedobrą duchowością, niż z nauką. To co widziałeś ma najprawdopodobniej u źródła charakter demoniczny. Użytkownicy zgnoją mnie za takie stwierdzenia, ale pamiętaj, że w większości to fachowcy, którzy znają temat z internetu, nie z autopsji. Kontekst tego co sam doświadczyłem jest długi, szeroki i wielowątkowy więc nie będę się rozpisywał. Zastanawiające jest to, że z miesiąca na miesiąc tego typu zjawiska przybierają na sile w skali globalnej i to lawinowo. Można powiedzieć, że przeciętny Kowalski zaczyna widywać UFO. Jak myślisz do czego to zmierza?
Ostatnio zmieniony sob sie 03, 2013 12:33 am przez Wiemcowidze, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dok
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 19, 2013 12:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwcja nieba 30/07 (dwa dziwne obiekty)

Post autor: dok »

Mamy 21 wiek ludzie są coraz światlejsi, a mimo to takie brednie jeszcze wyznają jak wiemcowidze. Człowieku skąd się urwałeś? Czakrawartim kilka godzin wcześniej skrytykował NŚ za brednie jakie to pismo lansuje i czytając takie wpisy jak ten powyżej zastanawiam się czy to nie ktoś z tego pisma tu się loguje by wprowadzać na forum ciemnotę i dezinformację. Zmień login na wiemcomisięwydaje.
Wiemcowidze
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 02, 2013 10:52 pm

Re: Obserwcja nieba 30/07 (dwa dziwne obiekty)

Post autor: Wiemcowidze »

Oczywiście ty wiesz co jest ciemnotą i dezinformacją. Moim argumentem są fakty które widziałem osbiście, twoim znajomość wieku, w którym żyjemy i treści czasopism typu NŚ. 
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 12:22 pm przez Wiemcowidze, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”