Kręgi z przeszłości

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Kręgi z przeszłości

Post autor: Newsman »

Archeolog Greg Jefferys, który specjalizował się w poszukiwaniu historycznych wraków, na starych zdjęciach lotniczych często napotykał zagadkowe ślady przypominające do złudzenia dzisiejsze piktogramy zbożowe. Najstarsze z fotografii pochodzą z 1945 r. Czy są to dowody, że tajemnicze formacje nie są wymysłem naszych czasów, jak uznaje wielu ludzi? Jeśli jest to zjawisko starsze, otwiera się droga do nowych hipotez i nowych możliwości… Czytaj całość...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kręgi z przeszłości

Post autor: azor »

To odkrycie tylko potwierdza to o czym wcześniej mówili badacze tego tematu, że kręgi/piktogramy nie jest wymysłem pary dziadków, którzy na potrzeby dezinformacji wygniatali kręgi i piktogramy w Anglii. Faktycznie oglądałem inne zdjęcia z 1945 roku, które robią duże wrażenie. Jestem ciekawy jak teraz sceptycy będą tłumaczyli fakt kręgów w 1945 roku na zdjęciach lotniczych, godem jeży, tajnymi technologiami ?  Ja już widziałem fotki kręgów  z Niemiec czy USA z tych samych lat. Polecam te strony. http://cropcircleresearch.homestead.com/1945-crop-circles.html  http://oldcropcircles.weebly.com/
Ostatnio zmieniony pt sie 09, 2013 4:47 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kręgi z przeszłości

Post autor: azor »

Nie koniecznie musi mieć on rację, ja nie wiążę typowych piktogramów z UFO (kręgi tylko w konkretnych przypadkach), ja nie wykluczam, że w samym procesie MY mamy udział czyli nasza świadomość a nie jakaś '''energia naturalna'' ? Mimo wszystko to zdjęcia tylko potwierdzają autentyczność tego zjawiska. Przy okazji  rozmowy z Damianem, dowiedziałem się, że jest w trakcie pisania swojej książki właśnie na temat kręgów/piktogramów z tego co wiem będzie bardzo interesująca ;)
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Kręgi z przeszłości

Post autor: Lilith »

Gdzieś w internecie czytałam,że badacze kręgów odnaleźli bardzo stare relacje( oczywiście tylko spisane w kronikach) opisujące kręgi na polach wtedy nazywano je diabelskimi kręgami, znakami...Jak wiadomo wszystko czego człowiek nie rozumiał było ...a może i do dziś jest diabelskie ;)Zainteresowały mnie te relacje o tyle,że gdzieś naiwnie założyłam,że kręgi mogą stanowić przekaz dla nas ludzi.Jeżeli jednak powstają od niepamiętnych czasów ludzie mogli obejrzeć wygniecione zboże ale nie byli wstanie dokładnie zobaczyć powstałego wzoru. Chyba,że sam kontakt z piktogramem wnosi coś do podświadomości oglądającego,jak wiadomo umysł rejestruje znacznie więcej niż wypływa na plan świadomości.Ale może jest też tak,że piktogramy nigdy nie były i nie są do dziś przekazem dla ludzi?! Tylko dla kogoś zupełnie innego ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kręgi z przeszłości

Post autor: Katarzyna_1 »

Dawno temu rolnicy bardzo sie wkurzali, kiedy zastawali swoje zbożowe pola wydeptane niczym wspólczesne "kręgi". Pamiętam z wakacji;to diabeł hulał po polu... ale tak na prawdę to twierdzili, że to jakaś grzeszna para tam sobie "hulała"...  Niektórzy uważali to za dobry znak - dobre zbiory. :D Mała wtedy byłam, ale chyba dosyć "cwana" :D pamiętam te rozmowy... Wiejski kowal był w nich najlepszy.. diabły, diabły.. i do tego inne ciekawe opowieści.  
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”